Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו סניק 2001 - נורית אימובילייזר ובעיית התנעה

shais01
שימו לב! השרשור הזה בן 1671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

רנו סניק 1.6 אוטו׳ שנת 2001.

נורית אימובלייזר מקורי מהבהבת לעיתים בלוח המחוונים וכשזה קורה, הרכב כמובן לא מניע, יש סטרטר טוב, אין התנעה.

התופעה מתרחשת בשני המפתחות המקוריים של הרכב.

כשהתהליך תקין, המנורה כבית בפתיחת סוויטצ׳ והרכב מניע בקלות.

יש ברכב קודנית ישנה אבל נראה שעובדת תקין.

מכיר איטלקיות טוב יותר... שם זו בדרך כלל אנטנה מסביב לסוויטצ׳ שצריך להחליף.

גם ברנו זה אותו הפטנט?

אם כן, אשמח להפניה לאתר לרכישה עם משלוח לארץ.

יתכן והבעיה בקודנית? אני מתקשה להאמין כי הנורית בלוח השעונים מעידה להבנתי על בעיה באימובילייזר המקורי.

9065D569-C72A-45D2-8DE3-3D9A10B121AD.jpeg

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה בבעיות מאוד דומות ברנו קליאו משנים דומות צריך להחליף UCH (מן מחשב פנימי) ואז זה כולל החלפת ECU מתאים, את הטבעת מסביב וגם מנעולים כמובן, אתה יכול לקנות מחו"ל (אחת הקבוצות בפייסבוק של סניק נניח)

לפני זה בדוק מינוסים ברכב, אולי אחד מהם לא במצב טוב ועושה את הבעיה הנ"ל.

בנוסף מצאתי שאם משאירים את הרכב יותר מדי זמן פתוח זה קורה.

לא ראיתי מעולם שרשמו שיש בעיה בטבעת עצמה, אמנם אני מהקליאו אבל זה אמור להיות דומה...

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוטלה הקודנית בהמלצת מתקין שאני סומך עליו.

לדבריו סיכוי גבוה שהבעיה תיפטר.

לצערי היא נמשכת :(

אור - תודה על המידע אבל ברכב שהשווי שלו עולה ב 50% כשמיכל הדלק מלא זה לא נראה לי ישים...

אשמח לרעיונות נוספים.

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה "מחלה" במפתחות של רנו באותם שנים, יכול להיות ששני המפתחות עם אותה בעיה. סיכוי די נמוך האמת אבל תבדוק:

פתרון שעזר לי לאבחן בקנגו שנת 2000 - לפרק את הפלסטיק של המפתח ולהצמיד את הלוח המודפס של המפתח (שכולל את השבב של האימובלייזר) הכי קרוב שאפשר לאנטמה שנמצאת מסביב לבית מפתח ההתנעה. אם זה מניע ככה - הבעיה בשבב אימובלייזר שבמפתח. בזמנו מנעולן רכב עשה לי שבב חדש שהוא כבר לא חלק מהלוח המופס וזה פתר את הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
הייתה "מחלה" במפתחות של רנו באותם שנים, יכול להיות ששני המפתחות עם אותה בעיה. סיכוי די נמוך האמת אבל תבדוק:

פתרון שעזר לי לאבחן בקנגו שנת 2000 - לפרק את הפלסטיק של המפתח ולהצמיד את הלוח המודפס של המפתח (שכולל את השבב של האימובלייזר) הכי קרוב שאפשר לאנטמה שנמצאת מסביב לבית מפתח ההתנעה. אם זה מניע ככה - הבעיה בשבב אימובלייזר שבמפתח. בזמנו מנעולן רכב עשה לי שבב חדש שהוא כבר לא חלק מהלוח המופס וזה פתר את הבעיה.

זה בדיוק מה שהמתקין שלי עשה.

פירק את הציפ מהמפתח והדביק אותו לצילינדר בנקודה שהקליטה הכי טובה.

מהמפתח השני הוא גם הוציא את הציפ כי שניהם ביחד שיבשו את הקליטה.

כעת הרכב מניע ללא בעיה.

נכון, זה לא פתרון מושלם, אבל לעת עתה הבעיה נפתרה, וברכב בעלות שכזו לא רצים לפתרונות מורכבים ויקרים יותר, גם אם הם יותר נכונים טכנית ולאורך זמן.

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...