Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי גטס 2007- בעיה בהילוכים

ortal12345
שימו לב! השרשור הזה בן 1657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אשמח לעזרה או ייעוץ לגבי בעיה ברכב שלי. מדובר ביונדאי גטס 2007, אוטומט, עבר טסט ובדיקת מוסך והכול לכאורה תקין.

עם זאת בזמן נהיגה אני מרגישה שההילוך לא עובר בקלות וכשהוא עובר, האוטו קופץ קדימה ומקרטע וחוזר לנסוע רגיל. זה קורה בעיקר בזמן מעבר הילוכים. מכירים את הבעיה? יודעים ממה זה יכול לנבוע? חוששת לנסוע ברכב.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

לא לזה התכוון המשורר, אלא לדעת לאיזה מכון גירים לשלוח אותה.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

לא לזה התכוון המשורר, אלא לדעת לאיזה מכון גירים לשלוח אותה.

בס"ד

זה הייעוץ שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא ייעוץ. עם כל הכבוד. הרכב נבדק במוסך ושוב - בשביל להגיד לך למוסך - לא צריך פורום ייעוץ טכני.

לגבי הבעיה. מתי בפעם האחרונה הוחלף ברכב שמן גיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

מחילה מכבודו, אבל נראה שיש לך בעיה בהבנת הנקרא, הגברת ביקשה עזרה או ייעוץ, העצה שלי, היא ללכת למכון גירים(ולא מוסך כללי) אמין וטוב כדוגמת ספי ויניב.

אני גם חשבתי לשאול לגבי החלפת שמן גיר, במילא היא ככל הנראה תבצע את זה במוסך או מכון לגירים, לכן חסכתי את כל שאר השאלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי היקר, הלבנת פני חברך ברבים היא עבירה חמורה.

בנוגע למה שהיא רשמה - אכן אפשר לפרש את מה שהיא כתבה כפי שאמרת, אך היא שאלה בפירוש האם ידוע לנו מה יכולה להיות הסיבה מה שמחזק הסיכוי שהיא מחפשת כיוון לתקלה.

אני מניח שהייתה מבקשת המלצה למוסך אם הייתה רוצה כזה.

וממשיך בקו שלי, שבשביל להגיד לכל אחד לך למוסך לא צריך את הפורום הזה, אלה אפשר לפנות לפורום המלצות בעלי מקצוע.

לא נותר לי אלה לקוות שתקבל המלצות למוסכים מעולים בכל ייעוץ שלך בפורום הטכני ולאחל לך שנה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

לגבי הלבנת פני חברו, זה ממש לא זה, לאורך כמה פוסטים אני מנסה להסביר נקודה מסויימת ואתה מתעקש על כיוון מסויים, שאני לא מכוון לכיוון אחר, אז כיוונתי אותך לעניין הבנת הנקרא.

אם פגעתי, אני מתנצל מעומק הלב, בייחוד בימים אלו שצריך להרבות באהבת חינם, אז אני שוב מבקש סליחה ומצטער על אי ההבנה שלי.

כתיבה וחתימה טובה, חבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלשתם קצת מהשירשור...לא משנה. ייתכן ומדובר בכשל כלשהו בהצתה כלומר בריחת ניצוץ שגורם להרגשת חיתוך. ממליץ לבדוק חוטי הצתה ופלאגים, מיפלס שמן גיר ומצה שמן הגיר ואם לא ידוע מתי הוחלף אז לבצע החלפה מינימום חלקית כולל מסנן גיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לגשת לבעל מקצוע שיסע ברכב ויבצע אבחון, על פניו נשמע כמו תקלה בתיבת הילוכים, אבל זה לא מחייב כי יתכנו סיבות נוספות לבעיה.

מאיפה את בארץ? חברי הפורום ימליצו לך על מוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...