Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

על מה להתפשר בקניית רכב פרטי?

maor23
שימו לב! השרשור הזה בן 1657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה קורה אנשים?

אני מחפש רכב (הונדה סיוויק האצבק החדשה) באיזור שנתונים 09-12 (שיתאים לתקציב שלי עד 35K).

עכשיו, יש לא מעט היצע על הרכב הזה, אבל רוב המוכרים הם או יד שלישית או ק"מ נורא נורא גבוה.

קצת קשה לי עם כל זה, אני רואה לא מעט רכבים שיד 2 עם 215K ק"מ, שזה מוגזם לי.

אני נתתי לעצמי יעד, לקחת עד יד 2 ולא יותר מ150K אבל זה נורא קשה, כי רוב יד 2(ומעלה) מגיעים עם מעבר ל150K.

עכשיו די ברור שאני צריך להתפשר פה על משהו, השאלה היא - על מה להתפשר? האם עדיף להתפשר על שנתון(ללכת מעט למטה) או אולי בכלל להתפשר על יד (ולקחת גם אם זה יד 4+).

אשמח לעצתכם בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה למצוא את האיזון, בגדול בשנים האלה שנתון מוריד יותר ערך מיד , יד 4-5 זה לא נורא בכלל ל2010

אוקיי, נניח על היד אתפשר, מה עם הק"מ? ביד כזאת יש רכבים שמגיעים כבר ליותר מ215K.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שנתון 2010 + - מה אתה מצפה שהרכב לא יחליף ידיים ? ממוצע יד ל3 שנים זה בסדר גמור ואפילו מעבר

אני אומר מנסיון... לי היה רכב עם שוק סבבה יחסית, ובזמנו היה שנתון 05(מקביל ל-08 של היום) יד 4 ולא היה קל בכלל למכור אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שטוען שריבוי ידיים דווקא יכול לשחק לטובת הרוכש האחרון, כל יד לטענתו קנה את הרכב וסביר להניח שעשה יישור קו.

ככה שהרכב יחסית טופל כמו שצריך,אני אישית פחות מתחבר לזה,מעדיף לחכות לרכב מציאה,(שבוע שעבר קניתי אחרי חודש וחצי של חיפוש).

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, נניח על היד אתפשר, מה עם הק"מ? ביד כזאת יש רכבים שמגיעים כבר ליותר מ215K.....

אני עם התקציב שלך הייתי הולך על רכב אחר אולי אפילו ידני עם שנתון יותר גבוה ופחות ק"מ , אבל אם 2010 אז 150 גג, 200 זה סוס מת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם התקציב שלך הייתי הולך על רכב אחר אולי אפילו ידני עם שנתון יותר גבוה ופחות ק"מ , אבל אם 2010 אז 150 גג, 200 זה סוס מת

ידני לא אופציה(רישיון אוטומט).

האופציות שלי הן או האצבק או סדאן, אני בוודאות מעוניין בהונדה.

נראה שסדאן הוא רכב הרבה יותר קשה להשגה מהאצבק, ולכן בחרתי ללכת על האצבק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית יש לי דעה קצת שונה: הכי חשוב יד, אח"כ שנתון בדגש על אם בדיוק התחלף דור/מתיחת פנים והכי לא חשוב זה ק"מ.

בישראל שבה הממוצע הוא 17k לשנה יש רגישות לנושא אבל מישהו שעובד י-ם-ת"א ונוהג את זה יומית בקלות מגיע ל-45k בשנה שרובם ככולם בשיוט סתמי על כביש מהיר. לכן היד קובעת אם זה יד1 ואתה יכול לאמת מה עבר על הרכב אז מה איכפת לך מה הק"מ? רכב מודרני אמין בנוי להגיע לאזורים של 400k. בוא לא נשכח כמה נסועה אותם הדגמים בדיוק עוברים בחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית יש לי דעה קצת שונה: הכי חשוב יד, אח"כ שנתון בדגש על אם בדיוק התחלף דור/מתיחת פנים והכי לא חשוב זה ק"מ.

בישראל שבה הממוצע הוא 17k לשנה יש רגישות לנושא אבל מישהו שעובד י-ם-ת"א ונוהג את זה יומית בקלות מגיע ל-45k בשנה שרובם ככולם בשיוט סתמי על כביש מהיר. לכן היד קובעת אם זה יד1 ואתה יכול לאמת מה עבר על הרכב אז מה איכפת לך מה הק"מ? רכב מודרני אמין בנוי להגיע לאזורים של 400k. בוא לא נשכח כמה נסועה אותם הדגמים בדיוק עוברים בחו"ל.

רוצה להתייעץ איתכם לגבי בחור שמוכר יד ראשונה שנתון 2009 עם 145K קילומטר. דיברתי איתו קצת והוא רשם לי די מגילה של דברים שהוא החליף/תיקן - האם לדעתכם אלו דברים קריטיים?

Screenshot_20190911-112717__01.jpgScreenshot_20190911-112504__01.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להתייעץ איתכם לגבי בחור שמוכר יד ראשונה שנתון 2009 עם 145K קילומטר. דיברתי איתו קצת והוא רשם לי די מגילה של דברים שהוא החליף/תיקן - האם לדעתכם אלו דברים קריטיים?

[ATTACH=CONFIG]522596[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]522597[/ATTACH]

לא מגילה , שישלח לך את הבדיקה

נכון שהמנועים היום בנויים להחזיק הרבה זמן, זה לא משנה את העובדה שהשוק מוצף ומ150+ כבר תצטרך הרבה זמן ולחתוך הרבה במחיר בשביל למכור , ככה זה כשיש לך הצעות שהם חצי מזה, ואם כבר קילומטרז זה פסיכולוגי , אני וכמו אחרים ממש מפריע אם אני אסע על רכב שעשה 150, ירגיש לי ישן ומשומש לעמות רכב עם 60

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...