Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התיק קרס 100 אלף שקלים פיצוי לנהג שהואשם שנסע ב-196 קמ"ש

kobi_g
שימו לב! השרשור הזה בן 1656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מפצים את מי שנתפס על מהירות?

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5585725,00.html#autoplay

סוף סוף הצליחו לעמוד מול ולהוכיח כמה חלק מהדוחות הללו שקריים

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. הצליחו להטיל ספק בדו"ח ובעדות השוטר. עבודה טובה של עורך הדין, אבל ממש לא מעיד על דוחות שקריים.

מה שלא אומר שלא היו כאלה. ראה השוטר מנשר והשוטרת מאשדוד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. הצליחו להטיל ספק בדו"ח ובעדות השוטר. עבודה טובה של עורך הדין, אבל ממש לא מעיד על דוחות שקריים.

מה שלא אומר שלא היו כאלה. ראה השוטר מנשר והשוטרת מאשדוד.

הרבה שוטרים רושמים דוחות כאלה.

רכב שנמדד במהירות כזו מחייב שהשוטר ירדוף אחריו (לוקח זמן עד שיכנס לניידת ויגיע למהירות גבוהה מהרכב שנמדד כדי להשיג אותו) או ששוטר אחר שנמצא רחוק יותר יתאבד על הכביש וינסה לעצור (מה שקורה גם)

אז קשר עין אין אבל שעוצרים ורושמים דו"ח וודאי שנכתב שהיה קשר עין :( - וזה שיקרי

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני לא מאמין למילה אחת של המערער, ואם אתה שואל אותי - מה שקרה היה שעורך דין הרויח (ביושר, מתוקף ביצוע תפקידו) מרצדס חדשה. המציא עוד מרצדס על הכביש וכך פתר ללקוח את הבעיה. על תשכח שלא מדובר בעוד מאזדה אפורה או אוקטביה לבנה שכמוה יש אלפים, אלא במרצדס שהיא רכב לא נפוץ על כבישי ישראל. עקרונית אם השוטר קלט 3 ספרות של המספר הוא לא צריך קשר עין, הוזכרו בפורום פסקי דין שבהם זה הספיק לזיהוי הרכב, ואני מוסיף - העובדה שמדוב ברכב יחסית נדיר רק מחזקת זיהוי מסוג זה (שלא הוזכר בכתבה, ולא קראתי את פסק הדין).

מעניין מה הרקורד של צוות המשטרה המעורב. האם זה צוות בעייתי או כזה נקי ללא רבב.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור: נשמע כמו פיצוי ממש זעום על 4 חודשי מעצר שוא על לא עוול. כאילו 100 אלף זה טויטה יאריס חדשה ברמת גימור הכי גבוהה. למה לא ביקשו פיצוי גדול יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור: נשמע כמו פיצוי ממש זעום על 4 חודשי מעצר שוא על לא עוול. כאילו 100 אלף זה טויטה יאריס חדשה ברמת גימור הכי גבוהה. למה לא ביקשו פיצוי גדול יותר?

מעצר בית - שים לב

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כי המילים שבהם השתמש העורך דין כמו "הבנות", 100 אש"ח זה ככל הנראה עסקת טיעון / הסדר פשרה שאושר ע"י השופט.

השבתה למעצר בית לכל איש עסקים הכי בסיסי תיגמר בסכום של לפחות פי 3 או פי 4 מזה. אני משער שמדובר קודם כל בהודאת המשטרה בטעות ובפיצוי של סכום משמעותי שממש לא מכסה 3000 ש"ח הוצאות בית משפט. יש לא מעט עורכי דין בפורום, מעניין מה דעתם.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, אם באמת היה חבר שלו לידו על הכביש במהירות גבוהה, שניהם נסעו במהירות כזאת והוא השתמש בזה כדי לערער את אמינות המשטרה.

אבל הסבירות לזה לא גבוהה... אני מבין טעויות או הטעיות כשתופסים מישהו על 110 בכביש בו מותר 90, אבל כמעט 200 קמ"ש - לא נשמע לי סביר שלא היו דברים מעולם.

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט לכולנו יש את ההרגשה שבנאדם אמיד מאוד הצליח בעזרת עורך דין יקר מאוד לצאת מזה, מערכת המשפט לא עובדת על תחושות ואינטואיציות אבל אני מתאר לעצמי שרובנו היינו מהמרים על סכום כסף יפה שהוא אכן נהג ונתפס במהירות הזוייה במרצדס החדשה שלו.

בכל אופן זה לא באמת משנה, משפטית המשטרה פישלה בלבסס את התיק הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

196 קמ"ש במרצדס חדשה זו מהירות הזויה ?

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת המרצדס לא בהכרח. מבחינת הכביש ושאר המשתמשים - בהחלט שכן, והייתי אומר יותר מזה, הנהג הוא אידיוט מוחלט, ודרווין יכניע אותו. כאן זה כביש ישראלי עם מתנחלים שמאלנים ונהגים מסמסים, לא אוטובאהן גרמני בקטע מהירות לא מוגבלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף הצליחו לעמוד מול ולהוכיח כמה חלק מהדוחות הללו שקריים

מה ששקרי פה זה מערכת המשפט (עלק צדק) שקשובה לסיפור בסגנון ״היתה מרצדס דומה שנסעה לידי״ כשזה נטען על ידי נאשם המיוצג על ידי עורך דין.

אבל, היתה מתעלמת מטענה זהה אילו נטענה על ידי נאשם שלא מיוצג על ידי עורך דין.

ת׳כלס מי שנוסע במהירות החוקית לא מקבל דוחות על מהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי שם, ואתנסח בזהירות:

אני לא מאמין לנאשם, אבל גם לא מאמין למשטרה. המדובר בגוף חשוב ומצוין עם שוטרים שמגיעים בתחושת שליחות - אך בפועל בכל תקרית של אזרח - שוטר מחפים האחרונים האחד על רעהו בשקרים גמורים לרעת האזרח (ע"ע הנער המיוחד החרדי מירושלים, ועוד). לעניות דעתי המצב המשפטי היום במפגשי שוטר - אזרח חייב להיות מבוסס על וידיאו. אין וידיאו - מילתו של השוטר לא תגבר על זו של האזרח.

במפגש האחרון שלי עם משטרת התנועה ויתרה לי השוטרת על דו"ח סלולרי (חניתי בצד) רק לאחר שהבהרתי לה כי יש לי מצלמת רכב ואאלץ להביא אותה לבימ"ש בכדי לצאת זכאי.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...