Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי שקנה קטנוע יד 2

חרדית על קטנוע
שימו לב! השרשור הזה בן 1656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש כאן מישהו שעבר תהליך של קניית קטנוע יד 2 ומוכן לעזור לי?

אני בחורה ולכן אני מפחדת שימכרו לי לוקשים כי אני לא כל כך מבינה בתחום.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מאיפה את? אני חושב שיעזור לך אם תמצאי מוסך אמין ובהיעדר מכוני בדיקה לדו"ג, אני מניח שהרבה מוסכי דו"גים גם עושים בדיקות לפני קניה.

אם אני מקביל את זה למכוניות, אז מוסכים כאלה גם מיודעים ע"י לקוחות שלהם אם הם רוצים למכור ויכולים אולי לחבר בינכם.

בקיצור, להתחיל להתערבב.

עצה שניה היא לחפש אצל מי שעושה טריידים על קטנועים ואופנועים (עופר אבניר למשל) ולבדוק מה ההיצע שם.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה את? אני חושב שיעזור לך אם תמצאי מוסך אמין ובהיעדר מכוני בדיקה לדו"ג, אני מניח שהרבה מוסכי דו"גים גם עושים בדיקות לפני קניה.

אם אני מקביל את זה למכוניות, אז מוסכים כאלה גם מיודעים ע"י לקוחות שלהם אם הם רוצים למכור ויכולים אולי לחבר בינכם.

בקיצור, להתחיל להתערבב.

עצה שניה היא לחפש אצל מי שעושה טריידים על קטנועים ואופנועים (עופר אבניר למשל) ולבדוק מה ההיצע שם.

להתחיל להתערבב.. חחח.. אני אתחיל8)

אני אנסה את שתי העצות

אתה חושב שחברות של טריידים הן אמינות? החברה לא יכולה לעשות קומבינות ולעגל פינות? אתה מכיר מישהו שקנה משם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם את ממש רצינית בעניין, הייתי מנסה לשאול גם בפורום של פולגז (ואולי יש עוד, אני פחות מכיר).

לגבי מוסכים - לא מכיר מוסכים שמטפלים גם ברכבים וגם בדו"ג. מהיכרותי, מוסכים לדו"ג מטפלים רק בדו"ג.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
להתחיל להתערבב.. חחח.. אני אתחיל8)

אני אנסה את שתי העצות

אתה חושב שחברות של טריידים הן אמינות? החברה לא יכולה לעשות קומבינות ולעגל פינות? אתה מכיר מישהו שקנה משם?

פחות מעורה בתחום הדו"גים. בטריידים ומגרשים של מכוניות יש הרבה קומבינות וטיוחים אבל יש את האמינים.

הייתי רוצה להאמין שבתחום מצומצם יחסית כמו דו"ג ינסו לשמור יותר טוב על הגינות, אבל באמת לא יודע.

מציע להצטרף גם לפול גז ולקבוצות דו"גים ולדלות משם עוד מידע.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל תחום יהיו תמיד את האמינים , ואת ה"פחות אמינים" בלשון המעטה.

גם במסחר של דו גלגלי.

אם סכום הרכישה הוא משמעותי עבורך , מומלץ לקחת לבדיקה. במוסך של דו"ג.

אם תרשמי איזור , אפשר יהיה להפנות אותך למוסכים .

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...