מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8

נושא: השוואה בין עלות חדשות רכב פרטי,ליסינג תפעולי, ליסינג פרטי למבינים בלבד?

חדש בפורום (< 41 הודעות)

השוואה בין עלות חדשות רכב פרטי,ליסינג תפעולי, ליסינג פרטי למבינים בלבד?

שלום למביני עניין. בהנחה שאני מעוניין לקחת רכב x ברכישה פרטית לעומת אותו רכב x בליסינג תפעולי לעומת ליסינג פרטי , מה תהיה העלות החדשות לכל אחת מהאופציות? לדוגמא אם אני רוכש רכב נניח מאזדה 2 באופן פרטי כשכל העלויות עלי ( ביטוחים, דלק, טיפולים ועוד ) לעומת אותו רכב בליסינג תפעולי או פרטי מה עדיף? בהנחה שיש באפשרותי לרכוש עם הון עצמי רכב שכזה, האם מישהו חישב עלויות ועשה השוואה רצינית? אני באמת שוקל לקחת רכב קטן כרכב פרטי כשהוצאות עלי ולבדוק מה העלות החדשית בכל אחת מהאפשרויות. ההנחה היא של 300 ק״מ בשבוע. אשמח לתשובות רציניות, תודה מראש

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

נהג נמרץ (> 500 הודעות)

בעניין: השוואה בין עלות חדשות רכב פרטי,ליסינג תפעולי, ליסינג פרטי למבינים בלבד?

אני מניח שזאת שאלת תם.
    לא משנה איזה חישוב תעשה, אם אתה עושה ליסינג, החברה צריכה להרוויח משהו נכון? אז איך הגיוני לדעתך שזה ייצא יותר זול מלקנות רכב בעצמך?
    לליסינג יש את היתרונות שלו, אבל יותר זול הוא לא.
    Chevrolet Aveo LT 2006
    Citroen C3 Shine 2017

4. חבר הפורום הבא הודה לyuvalganim על ההודעה המועילה הזאת:

פורומניאק הסימלון של m3x7r3m3

יש כל כך הרבה משתנים בחישוב הזה.

העליתי פה באחד השרשורים תחשיב שלי לפי הנסועה שלי והתשלום שלי.

ככלל אצבע אם אתה נוסע מעל 30K ק"מ בשנה - כדאי ליסינג תפעולי (בהנחה שהמשכורת שלך מספיק גבוהה כדי לא לפגוע בתנאים סוציאליים יותר מדי).
    אם אתה נוסע מתחת ל-20K בשנה - לא כדאי ליסינג בוודאות.
    בטווח שבין לבין יש לבצע חישוב מפורט

רק לעניין החותך כביכול של יובל מעליי - צא מנקודת הנחה שאלדן לא משלמת למוסך על טיפול כמו שאתה משלם למוסך (אלא הרבה פחות), היא לא משלמת לביטוח חובה כמו שאתה משלם, ביטוח מקיף היא עושה לעצמה, ואפילו על צמיגים ומצבר היא לא משלמת כמו שאתה משלם.

זה עולם שלם שנקרא Bulk Purchases, קנייה בכמויות.

נערך לאחרונה על ידי m3x7r3m3 : 10/09/19 ב-15:07
    מאזדה 3 2.0 "ספורט" 2017

מוביל דעה הסימלון של misterb

להבנתי הוא לא מדבר על ליסינג מהעבודה, אלא לקחת רכב בליסינג תפעולי באופן פרטי מול רכישה ומול ליסינג מימוני (מה שהוא קורא ליסינג פרטי).
    Seat Leon Cupra 2018

זה הופך את החישוב למעט קל יותר כי יש פחות משתנים להתחשב בהם, אבל העיקרון נשאר דיי זהה.
    גם ככה ב-30K ומעלה זה מעניין למי שהפגיעה בתנאים הסוציאליים שלו היא לא חמורה (משמע משכורת מספיק גבוהה)
    מאזדה 3 2.0 "ספורט" 2017

נהג צעיר (> 150 הודעות)

(1) אתה מדבר על קצת פחות מ- 17 אלף ק"מ בשנה שזה הממוצע בארץ. במצב זה הרכב לא אמור להיות חריג ביד2. בד"כ הולכים על ליסינגים למיניהם בק"מ שנתי חריג (מעל 30 אלף בארץ).
    (2) בכל עסקה שהיא לא קניה ישירה אתה קונה 2 מוצרים: אחד שנקרא אוטו ושני מוצר פיננסי תגדיר אותו כרצונך. המטרה היא לרוויח הנגשה של משהו יקר שכרגע מעבר להישג ידך.

נהג נמרץ (> 500 הודעות)

ציטוט m3x7r3m3 כתב: הצג הודעה
    רק לעניין החותך כביכול של יובל מעליי - צא מנקודת הנחה שאלדן לא משלמת למוסך על טיפול כמו שאתה משלם למוסך (אלא הרבה פחות), היא לא משלמת לביטוח חובה כמו שאתה משלם, ביטוח מקיף היא עושה לעצמה, ואפילו על צמיגים ומצבר היא לא משלמת כמו שאתה משלם.

זה עולם שלם שנקרא Bulk Purchases, קנייה בכמויות.
    You get what you pay for

רכבי ליסינג תפעולי מתוחזקים במינימום האפשרי (או קצת מתחת לזה), מרכיבים עליהם צמיגי זבל סיניים שקונים לפי משקל והאבזור בהם הוא בד״כ ברמה נמוכה להחריד. זה לא רק פוגע באיכות החיים של הנהג, לפעמים זה פוגע בחיים עצמם.

10. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

לא יודע מאיפה אתה מקבל את הליסינג שלך אבל:
    1. את רמת הגימור של הרכב שלי אני בחרתי (וזה לא ה-Active שעוד הייתה כשבחרתי אלא Sport).
    2. כל הטיפולים של אלדן לפחות מתבצעים במוסך יבואן (התיקי עבודה אצלי)
    3. צמיגים אכן סיניים או טיוואנים או משהו כזה, אבל לא הזבל שאנשים פרטיים שמים 4 ב-600 או 4 ב-800 לא זוכר מה המבצע הנוכחי, אלא טיפה מעל, יכול להיות שזה קשור לגודל הצמיג, בכל זאת צמיגים ל-17 אינץ' בחתך נמוך בד"כ קצת טובים מצמיגים ל-15 אינץ' בחתך גבוה.

ועדיין אני יודע להגיד לך שאם אתה לוקח את המאזדה 3 שלי, לטיפול באותו מוסך יבואן, לא תשלם מה שאלדן משלמים, על אותו טיפול בדיוק.
    מאזדה 3 2.0 "ספורט" 2017

נושאים דומים

1. תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 19/07/17, 14:14
  2. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 14/07/17, 10:04
  3. תגובות: 23
    הודעה אחרונה: 26/06/17, 16:34
  4. תגובות: 34
    הודעה אחרונה: 25/06/14, 9:12
  5. הפחתת מחיר - ליסינג תפעולי מול ליסינג פרטי
    By shay5119 in forum ייעוץ ברכישת רכב