Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח מהירות

שימו לב! השרשור הזה בן 1631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסעתי היום בכביש 40 מכיון בש לצומת טללים. קצת אחרי רמת חובב עצרה אותי ניידת בטענה שנסעתי 134 קמש בכביש של 90. אחרי הפחתה 129 קמש.

אין ספק שנסעתי מעל המהירות המותרת אבל לא יודע עד כמה. הסיטואציה הייתה שיש רכב לפני עם עגלה ובנתיב ליד עוד מכונית שנסעה קצת פחות מהר ממני. בשום שלב לא ראיתי את הניידת כי רכב לידי ולפני חסמו את השדה ראיה איתה. רק שעברתי אותה נוצר קשר עין ביננו וראיתי שהיא מסמנת לי לעצור. עובדתית כתוצאה מהסימון שלה עצר רכב אחר בכלל בשולי הדרך ורק אחרי כמה מאות מטרים טובים היא הגיעה אלי וסימנה לי לעצור השאלה שלי אם יש מה לעשות בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אי התאמה בין דבריך לדברי השוטר על מצבך בכבשי בעת הלזירה. לפי תאור השוטר היית ראשון בטור והוא שמר קשר עין עד לעצירה. מתיאור פעולותיו, האו פעל נכון.

יש התאמה בין דבריך בעניין העצירה _השוטר צין כי לא עצרת בעת שסימן לך.

גם תגובתך "לא שמתי לב" לא תעזור לך בבית המשפט.

נמתין לכבוד המשפטפן ישה ונשמע את דעתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה אני אחלק את תגובתי.

1) נכון שמשפט סתמי כמו לא שמתי לב הוא מגוחך, אבל תסכים איתי שאם הוא בא בהקשר לשאלה אתה יודע מה הייתה המהירות שלך ההקשר שלו שונה.

2) ציינתי את הסיפור מהצד שלי. אני נוהג בסילברדו בעל קבינה מוגבההת מרוב כלי הרכב בעלת שדה ראיה מצויין.. אני לא ראיתי את הניידת בכלל.

3)הנוסע לצידי אמר שהיה רכב שחנה גם לפני הניידת בשול הדרך, בנוגע לזה אין לי את היכולת לאמת כי כאמור לא ראיתי.

אני באמת ובתמים מודה שנסעתי מעל למותר. לא ברור לי איך הגברת עם הניידת ראתה אותי בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מצלמת דרך?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון. אני נוסע על הכביש הזה 27 שנה מכיר את הנקודות שלהם. הקטע שהיה היום מבצע שלא ראיתי כל חיי חמש ניידות ושלוש אופנועים.(דרך אגב מסקרן אותי בכלליות האם מותר לאופנוען של המשטרה לעקוף מימין כלי רכב בנתיב הימני בכביש בעל נתיב אחד כדי לתפוס אותם עם פלאפון.. ראיתי אותו עוקף שלושה כלי רכב ככה עד שתפס מישהו עם טלפון)

אני מבין שמנסים לעשות סדר בכביש שהמהירות הממוצעת של כלי הרכב בו היא 130ואין לי טענות לזה. יש לי בעיה עם זה שאין שום דרך הגיונית בה הניידת הספציפית הזו יכלה ללזור עלי כי לא היה קו ראיה ביני לבינה. וזו כל שאלתי בסהכ האם יש מה לעשות ואם יש טעם או להוריד את הראש לשלם (כי עבירה עשיתי רק בנוגע לכמה חרגתי מהמהירות אני לא יודע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית קיים תיעוד נוסף בנוסף לדו"ח. האם קיבלת אותו?

שנית אין פרטים כיצד נעצרת והיכן, וכמה מרחק עבר עליכם במרדף של השוטרת.

האם הכביש ישר שם לאחר המיקום בו עמדה הניידת ועד למקום בו נעצרת על ידה?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקש אותו מלשכת התנועה הרלבנטית ותעלה לכאן

כך נרשם בדו"ח קיים תעוד נוסף

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

טוב אולי זה חוסר ידיעה או חוסר הבנה.

פניתי ל110 ביקשתי עזרה הם הפנו אותי לאינטרנט להגיש בקשה, ביקשתי שם וסורבתי. לא יודע מה לעשות האלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון. אני נוסע על הכביש הזה 27 שנה מכיר את הנקודות שלהם. הקטע שהיה היום מבצע שלא ראיתי כל חיי חמש ניידות ושלוש אופנועים.(דרך אגב מסקרן אותי בכלליות האם מותר לאופנוען של המשטרה לעקוף מימין כלי רכב בנתיב הימני בכביש בעל נתיב אחד כדי לתפוס אותם עם פלאפון.. ראיתי אותו עוקף שלושה כלי רכב ככה עד שתפס מישהו עם טלפון)

אני מבין שמנסים לעשות סדר בכביש שהמהירות הממוצעת של כלי הרכב בו היא 130ואין לי טענות לזה. יש לי בעיה עם זה שאין שום דרך הגיונית בה הניידת הספציפית הזו יכלה ללזור עלי כי לא היה קו ראיה ביני לבינה. וזו כל שאלתי בסהכ האם יש מה לעשות ואם יש טעם או להוריד את הראש לשלם (כי עבירה עשיתי רק בנוגע לכמה חרגתי מהמהירות אני לא יודע)

מותר לאופנוען המשטרה לעשות ככל העולה על רוחו (במגבלת החוק המתיר לו לבצע עבירות תנועה) כדי לבצע את עבודתו ולתפוס עברייני תנועה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום התקשרתי שוב ל110 כדי לנסות להבין אם אני יכול לקבל את התוכן הנוסף, על פי טענת המוקדנית אין תוכן נוסף יש רק את הדף שחתמתי עליו על קבלת הדוח (לא יודע אם קריטי אבל לא חתמתי על קבלת הדוח. בעת שעצרה אותי השוטרת היא הביאה לי דף עם המון רובליקות ריקות ואמרה לי לחתום באחד הריבועים שנעצרתי על ידה או משהו בסגנון (לפני כתיבת הדוח ) (עכשיו אני מניח שהיא החתימה אותי פשוט לפני על קבלת הדוח או משהו בסגנון)) אני לא יודע אם לסמוך על המוקדנית אבל זה המידע שיש נכון לעכשיו.

אשמח לעצה בנוגע מה עלי לעשות למיטב נסיונכם.

דבר נוסף ששמתי לב אליו זה הנושא של שמירת קשר עין לאורך כל הזמן- לא יכול להיות שהיא עמדה ולזרה לכיון התנועה ומיד כשעברתי אותה היה עליה להסתובב להיכנס לאוטו להשתלב בתנועה לעקוף מספר מכוניות ולעצור אותי אחרי מרחק הגון. (נקודה שיצא לי לחשוב עליה קצת)

אשמח לכל עצה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...