Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוו"ד צמיגים - 3 שנות בעלות - Michelin energy saver

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 1662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשתדל דווקא לעשות את זה קצר ולעניין.

באוגוסט 2015 רכשתי מאבא שלי (בהנחת ענק תודה אבא :-P ) סובארו B4 שנת 2010 כאשר הצמיגים שהיו עליה היו -

קידמיים "אוי-ויישן" קשקוש כלשהוא...

אחוריים טויוט פרוקסס CF2

האחוריים היו שקטים נוחים אבל הקידמיים תוך מספר חודשים התחילו להרעיש באופן בלתי נסבל (והם היו די טריים עדיין) ואז איפשהו באמצע 2016 נרכשו להם רביעיית צמיגי מישלן אנרג'י סייבר.

למה דווקא מישלן? כי רציתי מאוד לנסות צמיגים של מותג פרימיום.

הם צמיגי הOEM של מרצדס בלא מעט מהדגמים - בעיקר מוניות.

אז איך הם היו?

שלוש שנים של שקט מופתי! לא הרעישו מעולם.

נוחים מאוד!

אוחזים מצויין ביבש וגם ברטוב.

כשנרכשו מולאו בחנקן ומאז פעם בכמה חודשים בלבד הייתי ממלא בהם בערך חוסר של 2PSI

לא זוכר מעולם שהזדקקתי לגשת איתם לפנצ'ריה לתיקון של פנצ'ר למעט רגע הסוף שלהם.

וזה קורה במהלך של מעבר דירה לשכונה חדשה שהיא תכלס אתר בניה.

באמת - רק מילים טובות יש לי לאמר על הצמיגים האלו - אם אני זוכר אלו לי בסביבות ה580 לצמיג בזמנו.

לגבי חסכון דלק - לא ממש הרגשתי את זה, אולי לנהגי מוניות שנוסעים מאה אלף קילומטר בשנה זה בעל משמעות - לי, לא הרגשתי שום שינוי לטובה בצריכת הדלק, כלום.

האם הייתי קונה שוב? - כן, למה לא?

מה היה הסוף שלהם?

שבוע שעבר, אני בבית שומר על הילדים - עייף מת, מקבל טלפון מהאשה - יש גלגל שטוח להזמין גרר?

אומר לה לא - בואי ברגל הביתה אני כבר אסע טפל בזה. עולה על המפלץ לוקח את הציוד שאני צריך בכדי להחליף גלגל בנוחות.

יום למחורת מגיע לפנצ'ריה האהובה עליי בכפר קסם בודקים את הצמיגים והם פשוט יבשים כבר - הם מ2015 והחזיקו על רכב עם AWD סימטרי שלוש שנים רצוף - באמת, רק מילים טובות.

אפילו לא טרחנו לבדוק מה באמת קרה לגלגל עם התקר.

הוחלפו לרביעיית דאנלופ SPORT SP FM800 שתיכף אכתוב עליהם סיקור קצר גם כן.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן - רק מילים טובות

לא קניתי כאלו חדשים מהסיבה שלא בחרתי לנסוע לתקריה שיש בהם מישלן - היו לי כבר דאנלופים בעבר ובשביל 1600 שקלים הרביעיה שרכשתי פשוט פנטסטית.

המישלן אנרג'י למחיר שלהם אני יכול לאמר שהיו אובר קיל בשביל הרכב - לא הייתי מתנגד בכלל לרכוש אותם שוב, לא רואה אבל את הטעם בזה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האנרג'י סייבר של מישלן זה צמיג ירוק שכולו בנוי לאריכות ימים וחיסכון בדלק. ביצועים ככה-ככה.

אני ממליץ עליהם רק למכוניות עם מידות קטנות במיוחד שאי אפשר להשיג להם שום צמיג אחר שהוא לא סיני.

דבר אחר, כדאי לבחור מראש את הצמיג הכי טוב שקיים בארץ למידה שאתה צריך, לפני שאתה מגיע לפנצ'ריה, ולא לבחור מתוך מלאי מצומצם שקיים במקום.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המישלנים לא נרכשו משום תקווה לביצועים מלחתכילה אלא למטרה של צמיג איכותי שיאריך ימים ולא יאבד כל שני וחמישי מלחץ האוויר שלו ואכן הם ביצעו משימה זו בצורה מעולה.

בהתחשב שהסובארו הזו גורסת את הצמיגים מהר יותר ממשפחתית ממוצעת עם הנעה קדמית - הם סה"כ ענו על הדרישה.

אני בספק אם הדאנלופים יאריכו ימים כמו המישלנים אבל גם עלו הרבה פחות ודווקא במובן הביצועים והשקט שלהם - ממש הפתיעו לטובה אז אמנם פנצ'ריה עם מלאי מצומצם אבל קיבלתי תמורה מאוד הולמת ואני מרוצה. אם יחזיקו שנתיים על הרכב הזה מבחינתי עשו את שלהם.

הסובארו כרגע היא הרכב השני במשפחה והנסועה שלה הופחתה מאוד כרגע אז בכלל אני לא רואה שום היגיון לרכוש שוב מישלנים - קמתי בבוקר למחרת החלפת צמיג רזרבי ופשוט ניגשתי אליהם להחליף צמיגים.

זה דרך אגב מקום שאני כבר מכיר שנים ארוכות - יש להם גם קונטיננטל והנקוק ועוד פירמות - ביקשתי ממנו המלצה לצמיג טוב, שקט ונוח במחיר שפוי וזה בדיוק מה שקיבלתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...