Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנתם יונדאי? יתכן שיהיה עיכוב במסירה (עריכה: לא היו שם רכבי יונדאי)

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 1679 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

2. האם אפשר "לייבש" את המכוניות ולהשמישן אולי אפילו לתייגן כסדרה שהיו באירוע והושמשו ולמכור אותן בהנחה? סה"כ רכב חדש, עבר בדיקות והושמש 100%, עם משהו כמו 40% הנחה זה אטרקטיבי.

אני לא בטוח שמישהו היה רוצה רכב ששחה במלח. אי אפשר לייבש ולשטוף את כל המלח שהצטבר במקומות לא נגישים. הכל יחליד, האלקטרוניקה תתקלקל. בדרך כלל היצרנים גורטים ובצדק מכוניות כאלו, כי זה פוגע להם במוניטין ומעלה מאוד עלויות של שירות במסגרת האחריות.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי את הסיפור על האניה שטבעה כשהיה עליה מטען עצום של יו-יו מסין. טבעה 18 פעמים ברצף.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבואו עוד חודש ותמצאו מגרש מכוניות חדש בנווה זוהר. מכוניות יד אפס עם מינוס ק"מ, חדש חדש! הנחה 10 אחוז כי בנווה זוהר השכירות אפס וצריך להכניס את האוטו לשטיפה מנזקי המלח שיש באוויר ומקבלים מתנה עץ ריח...(;-

חוצמזה נראה לי שבסיפונים העליונים ייתכן ויש רק נזקי פח מההתהפכות, ואולי גם נזקי אש ועשן ובכלל לא חדרו מים. ואז הרכבים יגיעו לכל מגרשי חברות הליסינג, ליבואן ולמי לא...(;-

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר את אירוע הטויוטות המתעופפות במיני טורנדו בישראל.

מעניין איזה קומבינות עשו איתן?

דרך אגב רכבים בים הופכים לשונית אלמוגים שזה דווקא טוב לטבע וניתן יהיה גם לעשות סיורי צלילה לשונית "יונדאי" או איזה יצרן שזה לא יהיה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארוע דומה התרחש בשנת 1993, כשהספינה קוגר אייס התהפכה ובבטנה כ-5000 רכבי מאזדה חדשים. למרות שחלק גדול מהרכבים לא נפגע קשות, הוחלט לבסוף לגרוט את כולם. חברת מאזדה נאלצה לפתח מכשיר מיוחד שפותח את כריות האוויר ברכב כדי שאפשר יהיה להשמיד אותם ללא סכנה. הארוע סוקר בהרחבה בתקשורת האמריקאית,

שמראה בין השאר איך פותחים את כרית האוויר כדי להכין את הרכב להשמדה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו לא מסתדר לי.

הקוגר אייס קרתה בשנת 1993, אבל בסרטון יש מאזדה 3 שבכלל מיוצרת רק 10 שנים אחר כך.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארוע דומה התרחש בשנת 1993, כשהספינה קוגר אייס התהפכה ובבטנה כ-5000 רכבי מאזדה חדשים. למרות שחלק גדול מהרכבים לא נפגע קשות, הוחלט לבסוף לגרוט את כולם. חברת מאזדה נאלצה לפתח מכשיר מיוחד שפותח את כריות האוויר ברכב כדי שאפשר יהיה להשמיד אותם ללא סכנה. הארוע סוקר בהרחבה בתקשורת האמריקאית,
שמראה בין השאר איך פותחים את כרית האוויר כדי להכין את הרכב להשמדה.

כבעל מאזדה 3, זה היה סרטון מאוד קשה לצפייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו לא מסתדר לי.

הקוגר אייס קרתה בשנת 1993, אבל בסרטון יש מאזדה 3 שבכלל מיוצרת רק 10 שנים אחר כך.

3 יחידות באנגלית?

תקרא טוב. היא נבנתה ב 1993 והתאונה אירעה שנים לאחר מכן. מה שכן אני רק משער שבגלל שמאזדה הצליחו לקבל שיפוי ביטוחי מלא (לא יודע ממי) המכוניות הושמדו. אחרת אין שום הגיון לא לשלוח אותם לפירוק ולקבל המון כסף על חלפים משומשים במצב חדש.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1679 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...