דף 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 16 עד 25 מתוך 25

נושא: הזמנתם יונדאי? יתכן שיהיה עיכוב במסירה (עריכה: לא היו שם רכבי יונדאי)

כותב הרבה. מאוד. הסימלון של tzvipper

בעניין: הזמנתם יונדאי? יתכן שיהיה עיכוב במסירה (עריכה: לא היו שם רכבי יונדאי)

ציטוט רוכב_נוהג כתב: הצג הודעה
    2. האם אפשר "לייבש" את המכוניות ולהשמישן אולי אפילו לתייגן כסדרה שהיו באירוע והושמשו ולמכור אותן בהנחה? סה"כ רכב חדש, עבר בדיקות והושמש 100%, עם משהו כמו 40% הנחה זה אטרקטיבי.
    אני לא בטוח שמישהו היה רוצה רכב ששחה במלח. אי אפשר לייבש ולשטוף את כל המלח שהצטבר במקומות לא נגישים. הכל יחליד, האלקטרוניקה תתקלקל. בדרך כלל היצרנים גורטים ובצדק מכוניות כאלו, כי זה פוגע להם במוניטין ומעלה מאוד עלויות של שירות במסגרת האחריות.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

אחראי פורום הסימלון של discoTD5

מזכיר לי את הסיפור על האניה שטבעה כשהיה עליה מטען עצום של יו-יו מסין. טבעה 18 פעמים ברצף.
    ציטוט RK כתב: הצג הודעה
    כמו שאומרים ברוסית, כל אדם הוא הפיזדץ של המזל שלו.

4. 6 חברי הפורום הבאים הודו לdiscoTD5 על ההודעה המועילה הזאת:

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של Pecan

בטח נהג חדש שביטל את הESP

Polo 9N 1.4

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות) הסימלון של ST12345

תבואו עוד חודש ותמצאו מגרש מכוניות חדש בנווה זוהר. מכוניות יד אפס עם מינוס ק"מ, חדש חדש! הנחה 10 אחוז כי בנווה זוהר השכירות אפס וצריך להכניס את האוטו לשטיפה מנזקי המלח שיש באוויר ומקבלים מתנה עץ ריח...(;-
    חוצמזה נראה לי שבסיפונים העליונים ייתכן ויש רק נזקי פח מההתהפכות, ואולי גם נזקי אש ועשן ובכלל לא חדרו מים. ואז הרכבים יגיעו לכל מגרשי חברות הליסינג, ליבואן ולמי לא...(;-
    יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;
    אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות) הסימלון של green

מזכיר את אירוע הטויוטות המתעופפות במיני טורנדו בישראל.

מעניין איזה קומבינות עשו איתן?

דרך אגב רכבים בים הופכים לשונית אלמוגים שזה דווקא טוב לטבע וניתן יהיה גם לעשות סיורי צלילה לשונית "יונדאי" או איזה יצרן שזה לא יהיה

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

מת כבר לצלול שם עם שנורקל

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

פורומניאק הסימלון של shugiflex
    Second star to the right and straight on 'til morning

ארוע דומה התרחש בשנת 1993, כשהספינה קוגר אייס התהפכה ובבטנה כ-5000 רכבי מאזדה חדשים. למרות שחלק גדול מהרכבים לא נפגע קשות, הוחלט לבסוף לגרוט את כולם. חברת מאזדה נאלצה לפתח מכשיר מיוחד שפותח את כריות האוויר ברכב כדי שאפשר יהיה להשמיד אותם ללא סכנה. הארוע סוקר בהרחבה בתקשורת האמריקאית, הנה סרטון שמראה בין השאר איך פותחים את כרית האוויר כדי להכין את הרכב להשמדה.

פורומניאק הסימלון של itsik170

משהו לא מסתדר לי.
    הקוגר אייס קרתה בשנת 1993, אבל בסרטון יש מאזדה 3 שבכלל מיוצרת רק 10 שנים אחר כך.
    ציטוט amisha כתב: הצג הודעה
    קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח
    ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

נהג שודים (> 1000 הודעות) הסימלון של outnex

ציטוט shugiflex כתב: הצג הודעה
    ארוע דומה התרחש בשנת 1993, כשהספינה קוגר אייס התהפכה ובבטנה כ-5000 רכבי מאזדה חדשים. למרות שחלק גדול מהרכבים לא נפגע קשות, הוחלט לבסוף לגרוט את כולם. חברת מאזדה נאלצה לפתח מכשיר מיוחד שפותח את כריות האוויר ברכב כדי שאפשר יהיה להשמיד אותם ללא סכנה. הארוע סוקר בהרחבה בתקשורת האמריקאית, הנה סרטון שמראה בין השאר איך פותחים את כרית האוויר כדי להכין את הרכב להשמדה.
    כבעל מאזדה 3, זה היה סרטון מאוד קשה לצפייה.

12. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות) הסימלון של ST12345

ציטוט itsik170 כתב: הצג הודעה
    משהו לא מסתדר לי.
    הקוגר אייס קרתה בשנת 1993, אבל בסרטון יש מאזדה 3 שבכלל מיוצרת רק 10 שנים אחר כך.
    3 יחידות באנגלית?
    תקרא טוב. היא נבנתה ב 1993 והתאונה אירעה שנים לאחר מכן. מה שכן אני רק משער שבגלל שמאזדה הצליחו לקבל שיפוי ביטוחי מלא (לא יודע ממי) המכוניות הושמדו. אחרת אין שום הגיון לא לשלוח אותם לפירוק ולקבל המון כסף על חלפים משומשים במצב חדש.
    יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;
    אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

דף 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 27/01/14, 13:58
  2. רכשתי רכב יפני [יהיה עיכוב במסירה?]
    By rafigordon in forum ייעוץ ברכישת רכב
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 26/03/11, 16:22
  3. תגובות: 19
    הודעה אחרונה: 01/03/04, 21:50