Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית מוצרי שטיפה למכון ששוטף לי את הרכב אחרי פוליש שעשיתי, עזרה

שימו לב! השרשור הזה בן 1679 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

ביצעתי פוליש 4 שלבים אצל דיטיילר ושילמתי 1000 שח על העבודה. כמובן שעכשיו אני רוצה לשמור על התוצאות- לציין שבוצע גם אוטם צבע

השאלה הראשונה שלי היא האם כדאי לי ליישם לבד גם ווקס מאוד יקר שקניתי לפני כמה חודשים? ( קי יקח גייס לרכב שחור)

השאלה המרכזית היא איזה מוצרי שטיפה מומלצים לי והאם נהוג לבוא עם ציוד למי ששוטף לי את הרכב?

סבון אני רוצה לקנות

מגבת ייבוש איכותית

וכפפה

למי שיש המלצות אשמח

נ.ב - האם יש סיכוי שאני קצת מגזים? וכל מכון שישטוף לי ידנית יהיה בסדר? או עדיף לא לקחת סיכון ולקנות חומרים ?

תודה רבה אשמח לתשובות !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לשמור על הפוליש שעשית אל תשטוף במקומות מלבד הבית שלך, תקנה סבון לרכב טוב, יש של סונקס של כימיקל גייז ואם רצית להתפזר של CARPRO (מעולים) וכדומה.

יש לך ציפוי קרמי או אוטם צבע בלבד? לאוטם צבע רגיל ניתן להוסיף קוויק דיטיילר כגון CARPRO RELOAD או KOCH CHEMIE PROTECTOR WAX, הראשון יותר חזק השני הידרופובי וקליל ליישום.

לא לשכוח מטליות מיקרופייבר איכותיות ולא אלו שמוכרים 10 ב 10 בשופרסל.

ווקס מעל אוטם אפשרי, אבל ההיפך לא כדאי כי האוטם לא ייתפס על הווקס טוב.

יש לך באוטוסטור בחולון הכל.

נ.ב הרכב שלי עבר ציפוי קרמי לפני שנתיים וחצי כמעט, בקושי יש סווירלים עדיין כי השתדלתי לשטוף ידנית בלבד, ואם לא ידנית אצלי אז במכון מקצועי שהיה שוטף רכבים בעבר (V8 HOTEL / SMART DETAILING וכדומה)

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה, בלתי אפשרי לשתוף אצלי לכן חשבתי לשטוף ידני אצל מכון מסוים ולתת להם סבון שהאמת כבר רכשתי - פינק ליידי

ולקנות כפפה לשטיפה ו מגבת ייבוש כמובן איכותיות

יש לך המלצות לכפפה טובה וזולה? ומגבות מיקרופייבר?

יש לי רק אוטם.

מה מומלץ לפיניש וברק חזק? יש לי כרגע ווקס מהיר של מגוויארס האם יש משהו טוב יותר ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1679 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...