Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוכנה מומלצת לפורד קוגה 2019

natio2
שימו לב! השרשור הזה בן 1647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום מחפש המלצה לתוכנה לפורד קוגה 1.5 טורבו כיום עם 182 כ״ס מקורי.

מצפה תקבל יותר כוח מבלי להשאיר עקבות (הרכב באחריות) .

איזה תוכנה מומלצת ?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

לא נראה שיש כזה דבר בלי עקבות.

ישנה אופציה לפני כל ביקור במוסך לצרוב את התוכנה המקורית, אבל ישנם דגמים שגם זה משאיר רישום כלשהו.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזמין מבלופין - bluefin

אתה מקבל התקן שגם נותן אפשרות לחזור למפה המקורית

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקח בחשבון שעדכון מחדש למפות המקוריות ,לא מחזיר את התוכנה המקורית של היצרן ולכן יש סיכוי טוב שהמוסך המרכזי יזהה את השינוי.

ברכבי קונצרן פולקסווגן יש סימון מיוחד (TD1) לרכבים שעדכנו לתוכנה של צד שלישי, דבר שעשוי להביא לביטול האחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזמין מבלופין - bluefin

אתה מקבל התקן שגם נותן אפשרות לחזור למפה המקורית

מישהו יכול לעזור עם הפנייה לאתר שלהם?

תודה מראש

מקס

<-- זה היעד :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוסכים של פורד אין אפשרות לבדוק אם יש לך תוכנת ניהול מנוע שונה, מה שכן יכול לקרות במיוחד ומדובר ברכב חדש - שיכול להיות מצב שייצא עדכון למודול PCM ויבוצע עדכון במוסך (נגיד במסגרת טיפול) ואז התוכנה שהתקנת תידרס.... לבלופין יש יתרון במקרה הזה כי אתה יכול להתקין מחדש את התוכנה שלהם.

קבל קישור לעמוד הרלוונטי לרכב שלך..

https://www.mybluefin.co.uk/search?make=9&fueltype=3&model=450&variant=3434

אם אתה רוצה פתרון מקומי - ממליץ לך לפנות ל REFLASHTEAM - חפש בפייסבוק, אני בטוח שיש להם פתרון - אני עם תוכנה שלהם כבר כמעט שנה ( 2 ליטר אקובוסט) ואני מאוד מרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב

תנסה של חברת tmc motorsport

זו קופסה חיצונית שעוקפת את מחשב ניהול מנוע דרך מספר חיישנים בדרך,

בארץ הדילרים שלהם הם e&a ברמת גן,

https://www.tmcmotorsport.com/chiptuning-box-with-manual-controls

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון עם המנוע הזה לא ממליץ על בלופין או על תוכנה של סופרציפס. הוא עובד מעולה על ה1.6 וה2.0 דור קודם. על ה1.5 הוא לא מוצלח.

רכשתי את המכשיר מהיצרן בבריטניה והתקנתי את התוכנה על מנוע זהה 1.5 טורבו בפורד פוקוס רק עם 150 כ"ס. על הנייר הובטח 190 כ"ס ושיפור ל30 קג"מ מ24.

בפועל לא הרגשתי שום הבדל. החזרתי להם את המוצר והם שלחו אחד אחר חשבו שהוא תקול ואותה תוצאה, שום שינוי בתפוקת המנוע.

בסוף המוצר הוחזר וקיבלתי זיכוי בפייפאל.

לבסוף עשיתי תוכנה של BRP אצל E&A אוטוספורט. ממליץ בחום היה לי הבדל משמעותי תוספת של 40 כ"ס ו8 קג"מ מורגש מאוד אני סופר מרוצה.

ברכב שלך תקבל כ8-10 כ"ס ועוד 6-8 קג"מ. תשקול אם זה שווה לך.

מגיע התעסקות עם התוכנה פעם בשנה אז לפני טיפול אני מוריד אותה, מטפל ואז מחזיר תוכנה עדכנית. השירות של E&A מצוין והעדכון לוקח 5 דקות על השעון. מומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

REFLASH לא משאיר שום עכבות וגם ככה לאף אחד בארץ אין מושג אם עשית תוכנה או לא וזה בדקתי מנסיון, אף בוחן דיאגנוסטיקה לא נכנס למודול ניהול מנוע ובודק את הקובץ שיושב שם בפנים....

לגבי קופסאות - לא הייתי מתעסק, יקר ולא שווה את הכסף ויוצר בעיות - מסגיר אותך (ויזואלית).

ממליץ לך על REFLASH בחום - תוכנות פצצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

התוצאות קשורות לתוכנה ? או ליכולת המנוע ?

לפי מה שאני מבין כל תוכנה מגיבה אחרת למנוע ונותנת ביצועים שונים .

מנסיון עם המנוע הזה לא ממליץ על בלופין או על תוכנה של סופרציפס. הוא עובד מעולה על ה1.6 וה2.0 דור קודם. על ה1.5 הוא לא מוצלח.

רכשתי את המכשיר מהיצרן בבריטניה והתקנתי את התוכנה על מנוע זהה 1.5 טורבו בפורד פוקוס רק עם 150 כ"ס. על הנייר הובטח 190 כ"ס ושיפור ל30 קג"מ מ24.

בפועל לא הרגשתי שום הבדל. החזרתי להם את המוצר והם שלחו אחד אחר חשבו שהוא תקול ואותה תוצאה, שום שינוי בתפוקת המנוע.

בסוף המוצר הוחזר וקיבלתי זיכוי בפייפאל.

לבסוף עשיתי תוכנה של BRP אצל E&A אוטוספורט. ממליץ בחום היה לי הבדל משמעותי תוספת של 40 כ"ס ו8 קג"מ מורגש מאוד אני סופר מרוצה.

ברכב שלך תקבל כ8-10 כ"ס ועוד 6-8 קג"מ. תשקול אם זה שווה לך.

מגיע התעסקות עם התוכנה פעם בשנה אז לפני טיפול אני מוריד אותה, מטפל ואז מחזיר תוכנה עדכנית. השירות של E&A מצוין והעדכון לוקח 5 דקות על השעון. מומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...