Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונת פגע וברח, יש מה לעשות?

שימו לב! השרשור הזה בן 1653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי

לפני כשבוע רעייתי נסעה בכביש 6 דרום, לפני הירידה לכיוון חורא נהג הסעות חתך אותה, ולמרות שהיא צפרה הוא פשוט נכנס בה, שבר את המראה והשאיר שיפשוף יפה בשני הדלתות והמשיך בנסיעה,

רעייתי אמרה שהוא ראה אותה, הבחין שהוא פגע בה ופשוט ברח, היא הצליחה לצלם את המספר וניגשה לתחנת המשטרה שם לא הבינו בכלל מה היא רוצה, לביטוח?

פשוט לא מעניין אותם ביטחון הציבור שמעו שהוא בדואי וכנראה הם מפחדים.

פנינו לסוכן הביטוח, ונראה שהם מכירים כבר את הנפשות הפועלות,

הסוכן אמר שהם מתכחשים בדרך כלל לא עונים ורק תביעה עם עורך דין אולי תצליח וגם אז לך תראה את הכסף.

האם יש מה לעשות?

אפשר לדווח על נפגעת חרדה ואז אולי יהיה עניין לציבור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שהיה מעורב בתאונה שנכנסו בו מאחור לפני כיכר.

ללא צל של ספק שהנהג הפוגע היה אשם.

מי היה ברכב? ילד בדואי בן 16 ללא רשיון. מיד קרובי משפחה של אותו ילד הגיעו ואחד מהם ביקש שחבר שלי יגיד שהוא נהג ברכב ולא הילד והוא ישא בעלויות התאונה וכו'.

חבר שלי לא קנה את הקומבינות והשטויות האלה לשניה ומיד התקשר לחברת הביטח להגיד מה קרה בדיוק.

בחברת הביטוח אמרו לו לקחת את הפרטים של הקרוב משפחה ושל הרכב, וכך הוא עשה.

לבנתיים הכניס את הרכב למוסך ההסדר לתיקון של הרכב.

אחרי זמן מסויים חברת הביטוח מתקשרת אליו ואומרת לו בשיא הנונשלנטיות - ניסינו להתקשר לאותו קרוב משפחה, הוא לא יודע בכלל על מה אנחנו מדברים, מכחיש הכול, טוען שהוא בכלל לא היה שם. אז אנחנו מפעילים את הביטוח המקיף ותשלם השתתפות עצמית.

החוק תקף לסוג מסויים של האוכלוסיה, לאחרים- זה המערב הפרוע.

לא יודע מה כדאי לעשות, אבל לדעתי זו מלחמה אבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטחון הציבור? אנחנו אחרי הארוע, מדובר על תביעת נזיקין קלה. אתה באמת חושב שהמשטרה יכולה להתערב בכל סכסוך כספי? שהם יכנסו לכפר בשיירת ניידות כדי לגבות את הפיצוי שלך? יש דברים הרבה יותר אקוטיים שהמשטרה נמנעת מלאכוף בישובים מסויימים, אבל בשביל כמה אלפי שקלים שלך הם ירימו מסוק.

תהיה מציאותי, תקלל ותקטר, פנה לביטוח שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי הייתה תאונה של פגע וברח, עם משאית, בבית שמש דווקא, צולמה במצלמת רכב, כולל הנהג עצמו, כולל סימנים מזהים של המשאית, כולל מספר רישוי חלקי.

נהג יהודי לחלוטין.

הגשתי תלונה במשטרה, תנחש מה קרה, לא מצאו אותו.

אז עם כמה שאני הראשון שיודה שיש חוק אחד ליהודים וחוק אחד לבדואים / ערבים במדינה, אבל במקרה הספציפי הזה זה אותו (חוסר) חוק לכולם.

תבע את המקיף, שינהלו את התיק, אם יגיע לכדי משפט ותזכה ב-100% הגבייה מהנהג השני זה בעיה של הביטוח שלך ולא שלך.

ותאחל לו ליפול לתוך בור ספיגה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיש תלונה במשטרה עד מחר, רוצחים ואנסים משתחררים מהכלא תוך 2-3-4-5 שנים עם עורך דין טוב, אז אתה רוצה שיעצרו נהג ששפשף לך את המראה?

בפעם הבאה תרדוף אחריו ותדרוש ממנו פיצוי, הודאה בכתב, או שתוותר מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...