Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חרדית שרוצה קטנוע

חרדית על קטנוע
שימו לב! השרשור הזה בן 1659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

במקום לקנות קטנוע, תעבדי במשלוחים עם קטנוע.

ככה תממני את המרד הבא.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את מספרת שאת חולת אקשן. נסי רכיבת אופני שטח. פחות אדרנלין מאופנוע שטח אבל כנראה יותר מקטנוע. גם הרבה יותר זול ובטוח יחסית.

לא ראיתי הרבה חרדיות תופרות סינגלים על אופני שטח. אולי תהיי הראשונה.

בהצלחה (ממש בלי ציניות !)

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה אבל מה בדיוק מרד בקטנוע? זה לא כלי לריגושים, בסכ"ה נועד להתניידות נוחה ומהירה בעיר ואם מבחינתך ריגוש זה שרכב כמעט מעיף אותך כי הוא לא שומר על הנתיב בכיכר אז תתכבדי.

אם כבר מרד "אמיתי" ואני לא ממליץ לך בשלב שאת נמצאת בו זה לרכב על אופנוע, כלי שמאיץ בצורה מהירה מאוד ומלא באדרנלין.

קטנוע זה כלי חמוד ודי כיפי בדרכו אבל אם זה מרד אז כל שליח פיצריה בן 17 הוא שיא המרד מסתבר.

בואי נאמר שאני לא מכיר הרבה סיפורים על גברים באמצע משבר גיל העמידה שכדי לחפש ריגושים קנו לעצמם קטנוע...

אבל מה שאני אומר זה לא שבאמת תלכי על אופנוע, אלא שתחפשי דרכים יצירתיות יותר ומסוכנות פחות למרוד כי אני לא חושב שקטנוע זו תהיה התשובה שלך, זה לא כלי מרגש מאוד אבל הוא עדיין מסוכן, יש לי בן דוד שעבד כשליח והיום כולו פלטינות ועם תג נכה לרכב אז אני לא רואה מה הטוב שיצא מזה, את גם תסכני את עצמך וגם לא באמת תתרגשי ותרגישי תחושת מרד אחרי שתתרגלי אליו.

רואים שאף פעם לא היית חרדי,

מרד זה לעשות דבר שאסור לך , וקטנוע לנשים אצלנו נחשב דבר שאפילו לחלום עליו זה מרד,

אפשר להגיד שחוץ מהמרד אני מחפשת גם ביטוי עצמי, אצלנו שואפים להכניס את כולם למסגרת ושכולם יהיו אותו דבר.

יש המון חרדים שזה מתאים להם והם חיים הכי טוב שיש אבל לי ספציפית זה לא מתאים, נולדתי עם נפש חופשית מדי.בעיה.

עריכה אחרונה על ידי חרדית על קטנוע
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשם מנהל אחד מבתי החולים שאמר

חצי מהרוכבים אנ מכיר וחצי אני עוד אכיר

מה אתה אומר? הוא ממש ביקש ממך אישית למסור לי את זה?

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופציה היחידה שלך בתקציב הזה (וגם בשביל זה תצטרכי להוסיף קצת) זה לקנות 50 סמ"ק.

ניתן למצוא אחד במצב תקין ב1500.

ביטוח לדבר כזה יעלה לך פחות מ2000.

קסדה ומעיל ובהצלחה.

רק שאי מדי פעם תפילה למי שזה לא יהיה שהקטנוע לא ישבוק כי לתקן יכול לעלות יותר מלקנות.

החיים לא שחור ולבן- בא לך להעז- תעזי! מה כבר יכול להיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רואים שאף פעם לא היית חרדי,

מרד זה לעשות דבר שאסור לך , וקטנוע לנשים אצלנו נחשב דבר שאפילו לחלום עליו זה מרד,

אפשר להגיד שחוץ מהמרד אני מחפשת גם ביטוי עצמי, אצלנו שואפים להכניס את כולם למסגרת ושכולם יהיו אותו דבר.

יש המון חרדים שזה מתאים להם והם חיים הכי טוב שיש אבל לי ספציפית זה לא מתאים, נולדתי עם נפש חופשית מדי.בעיה.

אוקיי אז זה בסכ״ה מרד רעיוני שאת עושה משהו שמנוגד לנורמות של החברה, יותר מאשר למרוד במובן של ריגוש (מבחינת אדרנלין) שמגיע עם סיכון מסויים כמו אופנוע למשל, כי כאמור, קטנוע זה כלי עם סיכון אבל בלי ממש ריגוש.

במקרה הזה אני בטוח שתמצאי דרכים אחרות למרוד שלא כוללות את האפשרות שימעכו אותך בדרך לרמזור, אבל אני כבר נשמע יותר מדי כמו סבא פולני טרחן אז תעשי מה שמתחשק לך, רק תהיי מודעת להחלטות שאת לוקחת זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום לקנות קטנוע, תעבדי במשלוחים עם קטנוע.

ככה תממני את המרד הבא.

וכדאי שתעבדי במשלוחים של תשמישי קדושה, שנאמר 'שליחי מצווה אינם ניזוקים' כך את גם יכולה להמנע מביטוח

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא!

מלבד הודעה עניינית אחת וחצי כמעט כל ההודעות מעלות את עניין ההטרלה, או סתם עושות צחוק מהשרשור, או לועגות באופן מבזה ולא מכבד לאורח החיים החרדי, ובאותה נשימה יכולים לדבר גם על פלורליזם בלי להתבייש!

לעניין: עם עברת את גיל 18 (ואין לך וותק שלוש שנים רשיון רכב) כדאי באותו מחיר להוציא רשיון מעל 125 סמ"ק, אפשר אוטומטי (A1).

זה אותו תהליך באותו מחיר ומקבלים רשיון משודרג שיפתח בפנייך אופציות גם לקטנוע 250 שמאפשר (באופן לא אידיאלי) לצאת גם מחוץ לעיר.

בלי נסיון כלל הייתי ממליץ לקנות קטנוע שנמצא עדיין באחריות (לרוב שנתיים אחריות, מרגע עלייה לכביש) אפשר לקנות מאחת הסוכנויות שמוכרות כלים משומשים, או מטרייד אין של היבואן עצמו (יתרון בווידוא תוקף אחריות). 3000 כאמור זה לא יעלה, כנראה הרבה יותר. מאוד מאוד מאוד לא מומלץ אבל ניתן לפרוס את הסכום לתשלומים.

באמת מציע לעשות חושבין על כל העניין כדי לוודא שלא תישארי בלי קטנוע ועם חובות בתחילת החיים.

לא לוותר על המיגון שהוזכר (מעיל רב עונתי, קסדה מלאה, כפפות רכיבה. יש גם אפוד מתנפח שעלותו גבוהה יותר) ועל קורס רכיבה מתקדמת לאחר הוצאת הרשיון.

יש כלים די חמודים עם שלושה גלגלים (זוג מלפנים) ליאמהה (טריסיטי) ופיאג'ו (MP3) הם מעבר לתקציב ההתחלתי שהזכרת, אבל נראה לי מתאימים.

איזה עוד שאלות נשארו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...