Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חרדית שרוצה קטנוע

חרדית על קטנוע
שימו לב! השרשור הזה בן 1659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם

אני בחורה חרדית שמחפשת למרוד קצת..8) אני עושה רישיון לקטנוע עד 125.

לאחר שאוציא את הרישיון אני רוצה לקנות קטנוע זול.. משהו בקטנה שישמש אותי רק לנסיעות בתוך העיר

התקציב שלי עומד על 2000 עד 3000 שח במקסימום

לא מחפשת משהו מסיבי וכבד אלא משהו קליל יותר שגם התחזוקה שלו תהיה זולה.

כל המבינים והמבינות בתחום.. אשמח לעצתכם.:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק למקרה שזו הודעה אמיתית ולא הטרלה, עזבי קטנוע.

קטנוע (כל קטנוע) דורש ביטוח (לפחות בסד"ג של תקציב הרכישה שצויין פה), מיגון, טסט, טיפולים ודלק. זה לא תקציב מספיק כדי לשרוד בצורה סבירה עם קטנוע. מצד שני זה יופי של תקציב לאופניים חשמליות או קורקינט, שעבורם לא נדרש שום דבר מהנ"ל (פרט למיגון, אבל אפילו הוא זול משמעותית).

יש דרכים פשוטות ובטוחות יותר למרוד, אם רוצים.

• רעיון טוב! 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק למקרה שזו הודעה אמיתית ולא הטרלה, עזבי קטנוע.

קטנוע (כל קטנוע) דורש ביטוח (לפחות בסד"ג של תקציב הרכישה שצויין פה), מיגון, טסט, טיפולים ודלק. זה לא תקציב מספיק כדי לשרוד בצורה סבירה עם קטנוע. מצד שני זה יופי של תקציב לאופניים חשמליות או קורקינט, שעבורם לא נדרש שום דבר מהנ"ל (פרט למיגון, אבל אפילו הוא זול משמעותית).

יש דרכים פשוטות ובטוחות יותר למרוד, אם רוצים.

זו הודעה אמיתית אמיתית.. אין לי מושג מה זה הטרלה,

אופניים חשמליות או קורקינט זו מרידה עלובה, בא לי משהו גדול, שיהיה מספיק מרד אבל בלי לסתור את הערכים הבסיסיים של הדת. קטנוע נשמע לי קולע.

רציתי רק לדעת אם יש כזה דבר קטנוע טוב וקליל בכאלו מחירים, אם נדרש להוסיף עוד בשביל התחזוק אני אוסיף.

תודה על התשובה:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מומחה לקטנועים, אבל זה נשמע לי מעט מדי.

מעבר למחיר הקטנוע, קחי בחשבון עלויות מיגון (לרוכב/ת: קסדה, כפפות ומעיל לפחות, וגם לקטנוע: שרשרת ומנעול סבירים), עלויות ביטוח (לפחות סד"ג של מחיר הרכישה שציינת, כל שנה!), ועוד קצת (או הרבה) על תחזוקה. בשוליים יש גם דלק וטסט, בקטנוע אלו הוצאות יחסית נמוכות.

שורה תחתונה: זה לא סכום שיספיק לך לקנות ולהחזיק קטנוע כאמצעי תחבורה אמיתי. אם את רק רוצה לשים אחד מתחת לבית, בלי ביטוח ובלי מיגון, שיתפקד בתור פסל סביבתי, אז אולי.

לגבי מרידות, לא יודע. זה פורום רכב.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מומחה לקטנועים, אבל זה נשמע לי מעט מדי.

מעבר למחיר הקטנוע, קחי בחשבון עלויות מיגון (לרוכב/ת: קסדה, כפפות ומעיל לפחות, וגם לקטנוע: שרשרת ומנעול סבירים), עלויות ביטוח (לפחות סד"ג של מחיר הרכישה שציינת, כל שנה!), ועוד קצת (או הרבה) על תחזוקה. בשוליים יש גם דלק וטסט, בקטנוע אלו הוצאות יחסית נמוכות.

שורה תחתונה: זה לא סכום שיספיק לך לקנות ולהחזיק קטנוע כאמצעי תחבורה אמיתי. אם את רק רוצה לשים אחד מתחת לבית, בלי ביטוח ובלי מיגון, שיתפקד בתור פסל סביבתי, אז אולי.

עריכה אחרונה על ידי חרדית על קטנוע
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא רוצה בדיוק "למרוד קצת..", נראה לי עדיף לא להתייחס לשאלה כהטרלה.

לעניין: לא יודע אם קיים ליסינג לקטנוע. העלויות הגבוהות כפי שציין הדב הן קודם כל ביטוח חובה יקר (במיוחד לרוכבת חדשה: מעל 4000 ש"ח לשנה ביטוח חובה) עלות הקטנוע, הדלק והטיפולים נמוכה יותר (מרכב) והיתרון הוא התנהלות בעומס תנועה וחניה קלה בכל מקום. הקטנוע מוגבל מאוד מאוד בתנועה מחוץ לעיר.

עוד משהו שציין הדב בין השורות: מדובר כנראה בכלי הרכב הכי פחות בטוח שבו כל תאונה קלה מסתיימת בפציעה קלה עד חמורה (תאונה קלה ברכב לרוב תסתיים ללא פציעה כלל).

אם אין כוונה לעבוד בעזרת הקטנוע מדובר במרד מאוד יקר בשורה התחתונה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם את רוצה למרוד, הכי טוב לחזור בשאלה

אני דווקא לא חושבת ככה, הדת בעיני זו הדרך,לפחות שלי.

אני ספציפית נולדתי מורדת ויש לי אופי סוער וחולה אקשן אז לחיות בתוך חברה שיש בה כללים לכל דבר קצת קשה לי ואני מחפשת להשתחרר בדרך שלא תסתור את הדת שבה אני כן מאמינה.

בכל אופן זה פורום אופנועים ולא פורום פסיכולוגיה או פילוסופיה אז:

מי שעבר את התהליך של קניית קטנוע ומוכן לסייע לי במקום להגיד לי למה לא, מוזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא רוצה בדיוק "למרוד קצת..", נראה לי עדיף לא להתייחס לשאלה כהטרלה.

לעניין: לא יודע אם קיים ליסינג לקטנוע. העלויות הגבוהות כפי שציין הדב הן קודם כל ביטוח חובה יקר (במיוחד לרוכבת חדשה: מעל 4000 ש"ח לשנה ביטוח חובה) עלות הקטנוע, הדלק והטיפולים נמוכה יותר (מרכב) והיתרון הוא התנהלות בעומס תנועה וחניה קלה בכל מקום. הקטנוע מוגבל מאוד מאוד בתנועה מחוץ לעיר.

עוד משהו שציין הדב בין השורות: מדובר כנראה בכלי הרכב הכי פחות בטוח שבו כל תאונה קלה מסתיימת בפציעה קלה עד חמורה (תאונה קלה ברכב לרוב תסתיים ללא פציעה כלל).

אם אין כוונה לעבוד בעזרת הקטנוע מדובר במרד מאוד יקר בשורה התחתונה!

תודה על האמון. הסיפור שלי באמת נשמע קצת הזוי ולא כולם מאמינים

בכל אופן,צודק שזה מרד יקר אבל הוא היחיד שמספק אותי.

לא עולה לי שום אופציה אחרת

חשבתי לקנות לשנה ולמכור.

אם קנית פעם קטנוע או שאתה מכיר מישהו שקנה ומבין בזה, אשמח לשמוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה אבל מה בדיוק מרד בקטנוע? זה לא כלי לריגושים, בסכ"ה נועד להתניידות נוחה ומהירה בעיר ואם מבחינתך ריגוש זה שרכב כמעט מעיף אותך כי הוא לא שומר על הנתיב בכיכר אז תתכבדי.

אם כבר מרד "אמיתי" ואני לא ממליץ לך בשלב שאת נמצאת בו זה לרכב על אופנוע, כלי שמאיץ בצורה מהירה מאוד ומלא באדרנלין.

קטנוע זה כלי חמוד ודי כיפי בדרכו אבל אם זה מרד אז כל שליח פיצריה בן 17 הוא שיא המרד מסתבר.

בואי נאמר שאני לא מכיר הרבה סיפורים על גברים באמצע משבר גיל העמידה שכדי לחפש ריגושים קנו לעצמם קטנוע...

אבל מה שאני אומר זה לא שבאמת תלכי על אופנוע, אלא שתחפשי דרכים יצירתיות יותר ומסוכנות פחות למרוד כי אני לא חושב שקטנוע זו תהיה התשובה שלך, זה לא כלי מרגש מאוד אבל הוא עדיין מסוכן, יש לי בן דוד שעבד כשליח והיום כולו פלטינות ועם תג נכה לרכב אז אני לא רואה מה הטוב שיצא מזה, את גם תסכני את עצמך וגם לא באמת תתרגשי ותרגישי תחושת מרד אחרי שתתרגלי אליו.

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...