Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח תשלום דמי נסיעה מוגדלים- ערעור

שימו לב! השרשור הזה בן 1662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני באמת לא יודע אם זה רלוונטי בפורום הזה אבל אני אנסה בכל מקרה.

לפני שבועיים אמא שלי נסעה בתחבורה ציבורית באוטבוס, בתחילת הנסיעה היא תיקפה את הרב קו שלה, לאחר מספר תחנות עלה פקח ביקש לראות תעודה מזהה ורב קו ורשם לה דוח על סך של 100 שקלים.

עכשיו הוא לא הסביר לה כלום לא רצה לשמוע אותה, תכלס זה כולה 100 שקל אבל היא אישה מבוגרת - ואני בטוח שהיא תיקפה או לפחות ניסתה לתקף, היא לא מבינה עברית טוב, הסתכלתי באפליקציה של רב קו יש לה 150 שקל בכרטיס ורואים שהיא משתמשת כמעט כל יום לעבודה ובחזרה. (אין לה שום סיבה לא להעביר)

בנוסף יש 3מלמות אבטחה באוטובוס ביקשתי מהם לצפות בהם או לשלוח לי שאני אסתכל אבל הם סירבו .

ודבר אחרון הסתכלתי על הדו"ח והוא נראה לי לא ממולא בצורה טובה , אין פרטי אירוע איו כתובת, אין עובדות שקרו. בסיבת הקנס הוא רשם: נמצא נוסע בתחבורה ציבורית באוטובוס ללא כרטיס. למרות שזה לא נכון הוא היה צריך לסמן: בלא שהעברת כרטיס במתקן המועד לכך.

אני רוצה להגיש ערעור אבל השאלה על מה לבסס את הטיעונים העיקריים שלי.

והאם לדעתכם הדוח באמת לא תקין?

(

מצורף הדוח)

קנס.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האפליקציה איתה צילמת את הדו"ח (CamScanner) מכילה תוכנה זדונית ומומלץ להסיר אותה (קישור).

קודם כל תודה אני אמחק

אבל זה פחות קריטי עכשיו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי לא מובן מהדו"ח על מה בדיוק ניתן, אך... שים לב לאחרונה יש בעיות (גם לי היה) עם כרטיסי רב קו, הכרטיסים פגי תוקף ויש לחדש לאותם.

שלב ראשון תבדוק בעזרת אפלקציית רב קו אם מותקנת כזאת בטלפון שלך, שהכרטיס של אימך בתוקף, אם לא תנסה לחדש אותו בעזרת התוכנה, אם לא ניתן תצטרך לגשת לעמדת שרות.

שים לב, גם אם מותקן על הכרטיס חוזה תקין ותקף, יכול להיות שהכרטיס עצמו פג תוקף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי לא מובן מהדו"ח על מה בדיוק ניתן, אך... שים לב לאחרונה יש בעיות (גם לי היה) עם כרטיסי רב קו, הכרטיסים פגי תוקף ויש לחדש לאותם.

שלב ראשון תבדוק בעזרת אפלקציית רב קו אם מותקנת כזאת בטלפון שלך, שהכרטיס של אימך בתוקף, אם לא תנסה לחדש אותו בעזרת התוכנה, אם לא ניתן תצטרך לגשת לעמדת שרות.

שים לב, גם אם מותקן על הכרטיס חוזה תקין ותקף, יכול להיות שהכרטיס עצמו פג תוקף.

הדוח ניתן כביכול על נסיעה ללא כרטיס נסיעה, למרות שכן היה לה כרטיס עם כסף עליו.

הכרטיס בתוקף ויש בו יתרה.

ההתלבטות כרגע היא מה לכתוב במכתב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

משהו כזה:

נכבדי,

ביום ה### בשעה ### פקח מחברתכם נתן קנס לאימי עקב נסיעה ללא כרטיס.

אודה לכם אם תבטלו את הדוח מן הטעמים והעילות הבאות:

1. אימי הינה מבוגרת אשר מתקשה להפעיל את התיקוף האוטומטי בתחנה.

2. על אף האמור לעיל, אימי מקפידה להעביר הכרטיס מדי יום, דבר אשר נראה בבירור מהיסטורית הכרטיס.

3. זאת ועוד, הקנס ניתן על הסעיף הלא נכון: העדר כרטיס נסיעה בעוד אמור להינתן על אי צירוף.

אודה לכם אם תבטלו את הקנס מטעמים של צדק וחמלה.

בתודה מראש,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...