Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי מערכת מחפש מתקין מומלץ

erez1111
שימו לב! השרשור הזה בן 1632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום , בשעה טובה הגיעה אלי מערכת של JOYING היום עם שליח ואני מחפש מתקין מומלץ , אני מתל אביב אבל אין לי בעיה גם לנסוע רחוק יותר אם מדובר על אדם ישר והגון שעובד יפה..

קדימה להמלצות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתקין מקצועי מאוד שעובד יפה ועם הקפדה יתירה הנו יוסי ("יוסי אלפיין") שברח' הסדנא 6 אור יהודה,

טל' 05052-4321132.

חבל שלא כתבת באיזה מכונית ושנת ייצור מדובר.

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום , בשעה טובה הגיעה אלי מערכת של JOYING היום עם שליח ואני מחפש מתקין מומלץ , אני מתל אביב אבל אין לי בעיה גם לנסוע רחוק יותר אם מדובר על אדם ישר והגון שעובד יפה..

קדימה להמלצות

איך הגיע ? מכס ? וכו ? הזמנת ישירות באתר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי ישירות מהאתר של Joying , הגיע דרך DHL לצערי עבר מכס שעלה 280 שקל אבל לא סוף העולם , המערכת כרגע מותקנת באותו ואני חייב לציין שהמערכת פשוט רצה מעולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסור עוד נתונים - כך גם אחרים ילמדו.

איזה רכב, דגם המערכת, האם הייתה התקנה קלה, האם צריך להוסיף מסגרת.

היכן התקנתה עלויות ההתקנה.

לאיזה רמקולים המערכת מחוברת, האם יש גם מגבר.

ותהנה בכייף

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו,

הוא לא קנה שום מערכת ( הוא בוכה על 280 ש"ח תשלום חובה למדינת ישראל לעומת 450$ שהעביר לגוים) , אין לא אוטו, אולי קורקינט ידנית....אחרת היה משביץ ...מספר מה כנה איזה דגם לאיזה בונבוניארה יורכב וכו'...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו,

הוא לא קנה שום מערכת ( הוא בוכה על 280 ש"ח תשלום חובה למדינת ישראל לעומת 450$ שהעביר לגוים) , אין לא אוטו, אולי קורקינט ידנית....אחרת היה משביץ ...מספר מה כנה איזה דגם לאיזה בונבוניארה יורכב וכו'...

לא יודע מאיפה הסקת את כל הנתונים המרשימים האלה שאין להם כל קשר למציאות , דרך אגב הלוואי והייתי יכול להסתדר עם קורקינט הייתי חוסך עלויות ביטוח וטסטים..

איש חכם אתה...

בכל אופן לעניינו , המערכת מורכבת במיצובישי ספייס סטאר ההתקנה עלתה לי 500 ש"ח כי הייתי צריך גם לרכוש מסגרת .

מדובר על מערכת שכוללת קישורית 4G ו-64GB

וזאת המערכת למי שמעוניין:https://www.joyingauto.com/joying-latest-7-inch-double-din-android-8-1-0-car-navigation-system-with-built-in-4g-module.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 1632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...