Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לגבי רכישת גולף MK7 1.6 דיזל

renaultfreek
שימו לב! השרשור הזה בן 1690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

הזמן להחלפת הרנו אספאס שלי מתקרב, ובמהלך החיפוש אחר הרכב המושלם (אמור להספיק לנסיעות של פעם עד פעמיים בשנה ארוכות 800 קמ לכיוון), אמור לבלות את רוב זמנו בחניה או בנסיעות עירוניות, אמור להכיל אותי אישתי ו2 בנותי, נתקלתי בגולף סטיישן 2014/2015 דיזל 1.6 ליטר עם 110 כ"ס, 66 אלף ק"מ במחיר ממש מצחיק.

כמה מצחיק? פה בשוויץ עולה לי 35 אלף שח.

עכשיו השאלה, לפני שאני רץ וקונה, רציתי לדעת איזה מחלות יש לרכב הנ"ל, לדוגמא איך המנוע? (אני יודע שזה נחשב מנוע עתיק יחסית) מה הן נקודות החולשה? איך הגיר (ידני 5הילוכים)? איך הרכב בסך הכל

https://www.autoscout24.ch/de/d/vw-golf-kombi-2014-occasion?utm_campaign=integration-seitenweit&utm_content=link-de&utm_medium=cooperations&utm_source=comparis&utm_term=detailansicht&vehid=6708811

בתודה עדי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע דיזל מודרני לנסיעות עירוניות, זה לא רעיון טוב. ה-DPF ייסתם מהר.

אם אתה נוסע נסיעה בין עירונית ארוכה פעם בשבוע - שבועיים, לא אמורה להיות בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה, אני אכן נוסע פעם בשבוע נסיעה ארוכה , הגולף נכנסה למשוואה רק בגלל נתון הכסף למטר אשר היא נותנת.

השאלה איך היא בשאר הדברים? חשמל וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...