Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש פה משהו שמחובר לסטינג טיוי?

דניאל1983
שימו לב! השרשור הזה בן 1561 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני חושב להצתרף אליהם, רציתי לברר אם זה עובד חלק ולא נתקע?

אם אני אתקין את האפליקציה בטלויזיה (ללא הממיר שלהם) אפשר יהיה להקליט תוכניות ולהקפיא את התמונה?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עובד יפה מאד, אין בעיות אם יש לך אינטרנט סביר (רצוי קצב הורדה של 100 Mbps, אבל גם 40 יספיק אם אין במקביל צרכני דאטה כבדים).

אני עם xiaomi mi box s.

Sent using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(אמנם בסלקלום,אבל אותו עקרון מבחינת דאטה) :

3 ממירים עובדים - שני גורי הבבון משחקים פורטנייט ובמקביל "צופים" בטלוויזיה, ואנחנו צופים בטלוויזיה.

לא נרשמו שום תקיעות.

ולא ששאלת לגבי סלקום, אבל בממיר של סלקום כן אפשר להקליט, להקפיא תמונה, לחזור לאחור בשידור חי וכו'.

*ה"פטנט" שאין צורך להקליט, כי ניתן לראות את כל הערוצים שאתה מנוי עליהם שבוע אחורה, הוא ממש כיפי ומייתר את הצורך ברוב ההקלטות.

*עריכה: שכחתי לציין את הפרט הכי חשוב:

40mbps על תשתית בזק, כחלק מהחבילה של סלקום

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי natco

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי את האפליקציה שלהם על סטרימר של אמאזון, אפשר להקליט ולהקפיא, אין תקיעות.

התנתקתי מהם לאחרונה אחרי ששינו את האפשרות לבחור בין חבילות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(אמנם בסלקלום,אבל אותו עקרון מבחינת דאטה) :

3 ממירים עובדים - שני גורי הבבון משחקים פורטנייט ובמקביל "צופים" בטלוויזיה, ואנחנו צופים בטלוויזיה.

לא נרשמו שום תקיעות.

ולא ששאלת לגבי סלקום, אבל בממיר של סלקום כן אפשר להקליט, להקפיא תמונה, לחזור לאחור בשידור חי וכו'.

*ה"פטנט" שאין צורך להקליט, כי ניתן לראות את כל הערוצים שאתה מנוי עליהם שבוע אחורה, הוא ממש כיפי ומייתר את הצורך ברוב ההקלטות.

*עריכה: שכחתי לציין את הפרט הכי חשוב:

40mbps על תשתית בזק, כחלק מהחבילה של סלקום

על סלקום גם חשבתי... הבעיה שתמיד אמרו לי להתרחק מהם כי הספק שם עובדים איתו זה נטויזן, פעם הייתי מחובר דרכו והאינטרנט (טורנטים, צפיה ישירה, יוטיוב..) לא זז...

יש לך מושג אם אפשר לבחור ספק אחר דרך סלקום?

כמה אתה משלם בחודש על הכול?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעט חוסר אפשרות לצפות באתר סדרות, בפיבר של סלקום אפשר לצפות בכל אתר ולהוריד במהירות גבוה בטורנטים. על אף שאני כמעט ולא משתמש בכלי הזה מאז סלקום TV ונטפליקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

∆∆זה עובד מצויין.

גם אני נפגע עבר של נטוויזן, והאמת, חששתי כמוך בדיוק.

גם שירות הלקוחות השתפר משמעותית מהעבר, ויושבים שם אנשים שאשכרה מנסים לעזור כשיש בעיה :-).

ואנחנו על תשתית בזק, לא פייבר.

אני משלם 189 שקלים, עבור 3 ממירים שלהם, קו טלפון ואינטרנט במהירות 40 מסל"ש.

המבצע לשנה, עוד מעט כבר מסתיים, האמת.

אבל אז, אני משסה בם שוב את אשתי. :-)

נראה מה יהיה...

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

∆∆זה עובד מצויין.

גם שירות הלקוחות השתפר משמעותית מהעבר, ויושבים שם אנשים שאשכרה מנסים לעזור כשיש בעיה :-).

נראה מה יהיה...

189 קצת לא מסתדר... היה לך מבצע מיוחד? או שהם תמיד גמישים במחיר?

באתר כמהזה כתוב שמחיר הבסיס הוא 159 ואלו צריך להוסיף ראוטר ב29 ועוד שני ממירים שכול אחד מהם עולה 29...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כך.

אשתי התמקחה מעט וקבלה.

יש הרבה תחרות היום. לא סלקום? יהיה פרטנר לא הם? יש סטינג, ויש מיזם להוט....

שני הראוטרים הנוספים ניתנו לנו כהטבת הצטרפות לטריפל, למשך השנה הראשונה.

עריכה אחרונה על ידי natco

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מחוברים לסטינג כבר כמה חודשים, בהתחלה על תשתית בזק של 40 מגה, היום על תשתית הוט של 200 מגה. האפליקציה מותקנת על מי בוקס וזה עובד אחלה. החסרון היחיד הוא שאפשר להתקין את האפליקציה רק על סטרימרים של אנדרואיד, כלומר אי אפשר לצפות דרך הדפדפן במחשב ואי אפשר להתקין על טלוויזיות שמריצות מ"ה שהיא לא אנדרואיד כמו סמסונג או LG. באתר שלהם כתוב שהם "עובדים על זה" אז אני מניח שבעתיד זה יתאפשר.

עוד חסרון, אבל פחות מהותי, הוא שפרקים/תוכניות ששודרו עולים לצפייה אחרי כמה ימים ולפעמים שבוע. כלומר או שאתה תופס את הפרק בלייב ואז אתה יכול כמובן לצפות מהתחלה, או שאתה צריך להמתין. לאחרונה שמתי לב שהם הוסיפו (או שרק שמתי לב) פיצ'ר של catch up שמאפשר לראות תוכניות ששודרו לא מזמן, אבל זה לא לגמרי סוגר את הפער ואם פספסת את זה, אתה עדיין צריך להמתין כמה ימים עד שזה יעלה. או... או שאני סתם דביל ופספסתי משהו ואני אשמח אם מישהו יפתח את עיניי לאופציה שקיימת, כי אנחנו כבר בקריז על הפרק האחרון של המירוץ למיליון :lol:

אני לא זוכר כמה בדיוק אנחנו משלמים, נראה לי שמשהו כמו 90 או 100 שקל לחבילה של הכל חוץ מספורט ובלי סטרימר (שמגיע בחינם בכל אופן).

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...או שאני סתם דביל ופספסתי משהו ואני אשמח אם מישהו יפתח את עיניי לאופציה שקיימת...

אתה יכול לבחור להקליט את כל העונה ואז תוכל לצפות תוך כדי, מיד אחרי, או בכל זמן מרגע תחילת שידור הפרק. הכי טוב להתחיל לצפות 20 דקות אחרי תחילת הפרק, כך שאפשר לדלג על פירסומות.

גם אני מנוי של סטינג כבר כשנה. משלם 80 על חבילת ילדים וחבילת סדרות בלבד. אני יודע שתמורת עוד 20 שקל אפשר לקבל הכל אבל אין לי צורך. טלוויזיה אחת מחוברת לסטרימר שלהם (אחד ניתן בחינם), והשניה למיבוקס, כי כפי שכבר צוין אי אפשר להתקין את האפליקציה שלהם על הסמארט של LG :evil: (הם מבטיחים כבר מזמן שבקרוב יהיה אפשר - אל תבנה על זה). אין בעיות מיוחדות. עד לאחרונה הייתי מחובר עם בזק 40 מגה ועכשיו 100 תיאורטיים (בפועל פחות מ-70).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רגע, בסטינג אין את האפשרות לצפות במה ששודר בימים שעברו בערוצים שאתה מנוי עליהם?

אני כמעט בטוח שגם לפרטנר יש את האפשרות הזו.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

∆∆זה עובד מצויין.

נראה מה יהיה...

עוד שתי שאלות ברשותך, יש בסלקום ערוץ מוזיקה כמו MTV, VH1?

אצלך הממירים מחוברים עם כבלי רשת לראוטר או אלחוטית? הנציג אמר לי שיכול להיות בעיות אם החיבור אלחוטי...

עכשו אצלי הטלויזיות מחוברות אלחוטית ואפשר להפעיל בהן יוטיוב 4K, אז כנראה לא צריכה להיות בעיה גם עם סלקום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.

אין בכלל ערוצי מוזיקה, אבל יש להם את "סלקום ווליום" שזה כמו ספוטיפיי של עניים.

מבחר הערוצים זה משהו שאתה באמת צריך לבדוק שאתה יכול לחיות איתו. יותר ישוב מהטכנולוגיה, שכנראה כן תעבוד.

לדעתי, דוברי רוסית הם היחידים שיפיקו הנאה מהערוצים הלינאריים שהם מספקים.

לי מספיקים הערוצים המסחריים והvod הדי-עשיר שיש שם. (יש hbo ..)

אני מחובר ברשת חוטית (cat5) בכל המכשירים בבית.

אין לי מושג איך זה עובד בווייפיי .

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי שאנשים מתלוננים שהאיכות שידור בסלקום לא טובה ולפעמים התמונה קופאת. ובסטינג יותר טובה ויותר יציבה.

אתה נתקל בזה?

האיכות שידור בערוצים ישראלים היא FHD?

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...