Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בוטל האיתוראן האם יש צורך לפרק מבחינת צריכה ומצבר?

Gil_
שימו לב! השרשור הזה בן 1682 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי רכב שהבעלים הקודם שילם על איתוראן כל חודש. כולל האפליקציה. להבנתי מערכת מלאה.

אני אישית לא צריך איתוראן יש לי סוכן מבטח אותי ללא איתוראן.

אבל המערכת מן הסתם לא פורקה מהרכב. מבחינת המצבר כמה זה קריטי? שיש מערכת כזאת ברקע.

אם אין מנוי גם אין שידור, אין צריכת זרם? או שזה תמיד עובד עד שלא מנתקים את זה מהשורש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה נוסע ברכב ביומיום - אין בעיה.

אם הרכב עומד ימים ארוכים / שבועות - האיתוראן יחסל לך את המצבר.

בנוסף, בעבר איתוראן רדום שכזה החליט לנעול לי את הרכב ולא איפשר התנעה. הוא שוחרר על ידי איתוראן רק אחרי שקיבלו ממני במייל העתק של רישיון הרכב על שמי.

אם זה קורה באמצע המדבר זה רע מאוד.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשמלאי רכב. בוודאי. מה העלות לעבודה כזאת? לשים לב למשהו לבקש משהו לפני?

כמה מסובכת פעולה של פירוק איתוראן. המערכת בטח מקושרת ללא מעט מערכות. למשל הקודנית.

שאותה אני דווקא לא רוצה לבטל.

לחפש חשמלאי מומלץ או כל חשמלאי יכול לפרק איתוראן איך נחשבת העבודה הזאת. מסובכת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשמלאי רכב. בוודאי. מה העלות לעבודה כזאת? לשים לב למשהו לבקש משהו לפני?

כמה מסובכת פעולה של פירוק איתוראן. המערכת בטח מקושרת ללא מעט מערכות. למשל הקודנית.

שאותה אני דווקא לא רוצה לבטל.

לחפש חשמלאי מומלץ או כל חשמלאי יכול לפרק איתוראן איך נחשבת העבודה הזאת. מסובכת?

לדעתי ברגע שניתקת את האיתורן ביטלת גם את הקודנית, אבל לא סגור על זה.

כפי שכבר ייעצו גש למתקין מורשה איתורן.

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי באותו המצב, אם לא תפרק, תצטרך להחליף את סוללת הגיבוי אחת לשנתיים או שתתקע בלי מצבר.

בקיצור, פירקתי.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי המתקין הוסיף איזה שהיא קופסא קטנטונת בחיווט של המשדר, עם סוג של מפסק לניתוק / פיוז, וזהו. לא זוכר שהוא ממש פירק משהו. אם לא נוסעים כל יום, זה פשוט חרא של דבר ותוקע את הרכב כי המצבר נחלש וכל האלקטרוניקה מתחרפנת.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1682 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...