Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרכב נסיעות באזור הררי עד 30k

shacham11
שימו לב! השרשור הזה בן 1659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי מחפש לקנות רכב עכשיו אני צריך המלצה לפי הפרטים הבאים:

נסיעה פעמיים בשבוע מהמרכז לצפון וחזרה (350 ק"מ +-). הנסיעה היא בעיקר בגליל כלומר באזור הררי.

הדרישות שלי הוא שיהיה יחסית זול יותר וחסכוני בדלק, בטיחותי ואחרי זה נדבר על מרווח ונוחות.

אני מעוניין ברכב שיסחוב את העליות של הגליל.

בגדול אני מתכנן להשאר איתו עד שי פגר (הולך לתפור קילומטראז') לכן אני מעדיף משהו אמין שיחזיק לאורך זמן.

עריכה: אוטומט בלבד, שכחתי להוסיף את זה.

אם יש לכם המלצות /אני לא ריאלי לגבי מחיר אשמח לתגובות

עריכה אחרונה על ידי shacham11
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש פלואנס/מגאן דיזל במצב טוב עם ק"מ לא מעל 150K, שעברה החלפת מחשב גיר ומצמדים. אין בתקציב שלך רכב יותר מתאים לנסיעות ארוכות בתוואי הררי.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצית רכב חסכוני שמתאים לנסיעות ארוכות בתוואי הררי, לא?

תכל'ס כל רכב יעמוד בנסיעות האלה, פשוט יש יותר מתאימים ופחות מתאימים.

ג'אז רכב מוצלח, אמין וחסכוני, יקר ביחס לשנתון, אבל חלש מאוד ולא הייתי מחפש כזה לנסיעות בתוואי הררי.

i10 תהיה יחסית זולה ביחס לשנתון, לא חסכונית בכלל ולא נוחה במיוחד לנסיעות ארוכות (רכב מיני בסופו של דבר).

שיקול שלך.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי מחפש לקנות רכב עכשיו אני צריך המלצה לפי הפרטים הבאים:

נסיעה פעמיים בשבוע מהמרכז לצפון וחזרה (350 ק"מ +-). הנסיעה היא בעיקר בגליל כלומר באזור הררי.

הדרישות שלי הוא שיהיה יחסית זול יותר וחסכוני בדלק, בטיחותי ואחרי זה נדבר על מרווח ונוחות.

אני מעוניין ברכב שיסחוב את העליות של הגליל.

בגדול אני מתכנן להשאר איתו עד שי פגר (הולך לתפור קילומטראז') לכן אני מעדיף משהו אמין שיחזיק לאורך זמן.

עריכה: אוטומט בלבד, שכחתי להוסיף את זה.

אם יש לכם המלצות /אני לא ריאלי לגבי מחיר אשמח לתגובות

זה אולי ריאלי אבל תחושת הבטן שלי היא, שלאור הדרישות מהרכב והאופק של להחזיק אותו עד שיתפגר ואחרי קילומטראז שמן, מוטב להרחיב את התקציב.

ב 50,000 כנראה תמצא רכב משמעותית טוב יותר לצרכיך.

לדרישות יותר פשוטות אני חושב שאפשר בקלות למצוא רכב מספק ב 30.

אם הנסיעות הללו הינן לצרכי עבודה אז הייתי שוקל מימון מסויים בשביל זה.

ללימודים זה כבר יותר מורכב אבל גם משהו לשקול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי בסוף אני מתלבט בין שני רכבים, סקודה סיטיגו לבין קיה פיקנטו, בסוף בסוף רוב הנסיעה היא בין עירונית על 100 שיוט ורק ה30 ק"מ האחרונים הם באזור הררי, במהלך השבוע יש לי נסיעות קצרות יחסית (עד 20 ק"מ באזור הררי) וחשוב לי גם לסוע על רכב שלא ימעך, במידה ותהיה תאונה או משהו.

יש למישהו המלצה אחרת? או המלצה על מי מהשניים ללכת? בגדול בדקתי ובתקציב שלי נכנס שנתון 2014+- אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה הולך על הקטגוריה של הקטנות הייתי בודק את הספייס סטאר אשר בבין עירוני תהיה חיסכונית מאוד.

הגיר שלה נעים מאדר הרובוטי בסטיגו ומנוע חזק יותר.

לעומת הפיקנטו היא רועשת יותר, אבל מנגד חיסכונית, מרווחת ובעלת תא מטען גדול יותר.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה. אתה מחפש רכב זול לנסיעה גבוהה, אם אני מבין נכון מדובר על למעלה מ-3000 ק"מ בחודש. זה ישחק כל רכב, בודאי רכב ישן שמי יודע מה עבר עבר עליו.

ועוד יותר חשוב, לא רק שהרכב יישחק, גם אתה תשחק. האם הפתרון אינו בתחב"צ, שיהיה יותר זול ופחות מתיש מנהיגה (קרוב לוודאי במחיר זמן מבוזבז)? או, אולי, שכירת דירה קרובה יותר ליעד?

והערה קטנה: לרכבים בטיחותיים יש נטיה להמעך בתאונות. זה נקרא "אזורי קריסה" וזה מה שמגן על הנוסעים - אנרגיית ההתנגשות נספגת במבנה הרכב ולא עוברת לנוסעים. מבחינת בטיחות עליך לבדוק מבחנים אובייקטיביים, כגון EuroNCAP.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אעשה קצת יותר סדר, מתכנן באזור ה1500-2000 ק"מ בחודש. עכשיו הסיבה שאני קונה רכב זה בגלל הנסיעה בתחבצ כבר שנה שלוקחת פי 2 זמן 4 שעות במקום שעתיים. לעבור דירה לא רלוונטי (גר אצל ההורים). כרגע באמת התכנון הוא קיה פיקנטו / מיצובישי ספייסטאר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...