Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה MX5 במבחן

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כאחד שנהג על שני הרכבים (מיאטה וברז) ודי הרבה בחודש האחרון [אחד מהם יהיה הרכב הבא שלי] אני יכול להגיד בפה מלא שהמיאטה החדשה משמעותית זריזה יותר. עזבו מספרים בצד, היא מרגישה זריזה הרבה יותר ממה שהמספרים מעידים.

בדיוק חזרתי מ 1000 ק"מ מהנים מאוד עם המיאטה החדשה [גרסא זהה לחלוטין לגרסא שנמכרת בארץ, מלבד אולי ניטור שטחים מתים שהיה ברכב השכור] ויש לי די הרבה מה להגיד על הרכב:

zUF6AaN.jpg

נסיעת המבחן שהיבואן מציע היא ביזיון. לנהוג 20 דק' בקו ישר זה פשוט לא זה לרכב כזה. כשביקשתי את הרכב לסופ"ש\overnight עשו פרצופים. חזרתי הביתה והזמנתי כרטיסים למינכן שם גם נהנתי מטיול מושלם וגם בחנתי את הרכב בכיף שלי. 2 ציפורים. לצורך ההשוואה, הפגנת רצינות בסובארו וקיבלתי את הרכב לקצת מעבר לנסיעת מבחן של 30 דק'. בכללי, בדלק מקבלים את התחושה שהם בכלל לא רוצים למכור וזה ממש ממש חבל.

באמת שאין ספק שהברז הוא הרכב ספורט הטוב יותר, אבל האם זה הופך אותו לרכב הטוב יותר? לא בטוח. אישית אני דווקא שמח שהרכב דיילי שלי רך מאוד. זה מאוד כיף ביום יום - שזה 99% מהנסועה.

המיאטה כל כך קוסמת. הגיר הפצפון, הצורה שבה הסלד עולה כשמניעים את הרכב (כן, אני קצת מאוהב), המימדים המאוד קטנים...

אממה - צפוף שם. אתם לא מבינים בכלל כמה צפוף שם עד שלא מתיישבים ברכב. אין תא כפפות. אין איפה לשים דברים. בכלל. במושב של הנוסע כמעט אין מקום ל רגליים. זה רכב עם לא מעט פשרות בתחום הזה, שמפצה על זה בהמון דברים אחרים, כמובן.

לכל המתלוננים על הרכות של המיאטה - מאזדה עושים את זה בכוונה. זה אמור להיות ראודסטר כיפי, לא רכב ספורט פרופר.

כמה עולה לשכור את המיאטה במיכן?

ואכן מסקירות לרבות של המיאטה יושב באופן מושלם על הגדרת הראודסטר כפי שאמר ריצ'רד האמונד.

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ומכאן אתה לא יכול להתייחס אליו כמו אל סתם "עסק למטרות רווח"...

מצליח למכור זה המדד להצלחה? גם אם מכר 1? גם אם מכר 4?

לא רלוונטי, זה עניין שלו. שוב, מיאטות זה לא מוצר צריכה בסיסי.

הרגולטור חייב לפתוח את השוק ולהקל על יבואנים מקבילים, זה הפיתרון היחיד.

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי צריך משהו סטייל מחיר למשתכן למיאטות?

נגיד, "מחיר למתגרזן"

אם אתה זוג צעיר ואתה עוד לא עשית ילדים אתה נרשם להגרלה והזוכים מקבלים הנחה, נגיד על סך 50% מהמס בקניית המיאטה הראשונה שלך!

מצד שני האוצר יכול להכריזה מלחמה ב"אספני מיאטות". אם אתה מחזיק מיאטה שלישית תשלם אגרת פינוק שנתית על סך 10% מערך הרכב

מה שיעודד מכירת מיעטות למחוסרי רודסטרים בתחילת דרכם.

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רלוונטי, זה עניין שלו. שוב, מיאטות זה לא מוצר צריכה בסיסי.

הרגולטור חייב לפתוח את השוק ולהקל על יבואנים מקבילים, זה הפיתרון היחיד.

בכל מקרה הסיבה למחיר כנראה לא קשורה להשערה שהעלת במבחן:

Dear Mr.

Thank you for your interest in our product.

In response to your inquiry, pricing and optional equipment of each model are decided by the distributor of each market based on their own strategy and on their responsibility.

For further information, please contact to Delek Motors Ltd which is the Mazda distributor in Israeli market.

Sincerely,

Mazda Motor Corporation (Japan)

Global Sales & Marketing Division

ממה שאני מבין ההחלטה ליבא דגם מאובזר בלבד, ההחלטה על הכמויות וההחלטה על המחיר היא של היבואן.

הם לא הזכירו הגבלת כמויות למרות שבחוצפתי שאלתי על זה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...