דף 2 מתוך 7 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 95

נושא: מאזדה MX5 במבחן

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

בעניין: מאזדה MX5 במבחן

מחיר המיאטה לא נתפס ולא יעזרו ההסברים/תאוריות המצחיקות.
    היבואן כנראה רוכש את הרכב במחיר טוב יותר מדילר רנדומלי בגרמניה (יבואן עם קשרים עמוקים ליצרן שקונה בכמויות גדולות).
    המיסוי על רכב שנרכש בארץ הוא רק 83% לעומת 130% על רכב שאתה מייבא לבד תוצרת יפן, זה פער עצום!.
    אני לא רואה בעיה לרכוש מיאטה חדשה בחול, אז אני לא מצליח להבין איזה סיבה יש ליצרן להקצות כמות זעומה לישראל? הדגם בייצור כבר כמה שנים, בעיות מלאי בהתחלה? אוקיי מובן, עכשיו? לא מאמין, לא רק שלא מאמין גם לא רואה, תפתחו לוחות בחול, אין בעיה כזו.

עם כל הסיבות הללו אני לא מצליח להבין את המחיר. קניה מדילר רנדומלי בגרמניה (אפילו לא ניסיתי לחפש את הכי זול), מביאה אותנו לרמת מחיר של כ-220K כאן על הכביש, וזה אחרי שקנינו ממישהו שהרוויח לא רע, מיאטה חדשה מהדגם החדש, ועם המון המון איבזור, וזה אחרי ששילמנו 130% מס ולא 83%.

רמת חזירות כזו לא זכורה לי אפילו בשוק הרכב שלנו.

הרכב מדהים, כן, אבל זה פשוט מוגזם, וכמו שאמר הבחור מלמעלה צריך לזכור שזה תכשיט לא פרקטי בעליל, ולכן תג המחיר הנמוך הוא כל כך חשוב. זה צעצוע שמצריך עוד רכב ליד.

* באם אני טועה בנתוני המיסוי תקנו אותי. זה מה שגוגל נתן.

נערך לאחרונה על ידי farkash7 : 08/09/19 ב-23:01
    HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

2. חבר הפורום הבא הודה לfarkash7 על ההודעה המועילה הזאת:

3. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

משקיען (> 750 הודעות)

נשמע כמו רכב עם המון פשרות שאפילו לא נותן את האקסטרה בהיבט הספורטיבי לולא שדרוג למתלים.
    נוסיף לזה את תג המחיר הלא שפוי, ולא בטוח שיש פה חבילה כזאת מוצלחת.
    אבל אנשים שרוצים מיאטה יקנו מיאטה. לא משנה החסרונות ולא משנה כמה תעלה..

כותב. הרבה. הסימלון של bar72

לדעתי מי שרוצה גג נפתח, הברז לא רלבנטית לו. ויש כנראה מגזר שלם של רוכשים שזה מה שמעניין אותם ולאו דווקא נושאים אחרים, או לפחות יותר מעניין אותם.

בנוסף, הגיע הזמן להפסיק להצדיק מחירי שערוריה בכך שהיבואן הוא לא מוסד צדקה... הוא גם לא אמור לעשוק את הקונים כאשר אין יבואן רשמי אחר או מקביל רציני, רק שכמובן בהיעדר פיקוח הוא עושה מה שבא לו.

6. 3 חברי הפורום הבאים הודו לbar72 על ההודעה המועילה הזאת:

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

ציטוט shachar187 כתב: הצג הודעה
    נשמע כמו רכב עם המון פשרות שאפילו לא נותן את האקסטרה בהיבט הספורטיבי לולא שדרוג למתלים.
    לא נכון. רק לא מזמן היה פה בחור שקנה ברז, וסיפר בכנות שרק כשהמחיר ירד ל200K הוא הרשה לעצמו לרכוש אחת. לפני זה פשוט ויתר על הקניה.
    מבטיח לך שאם היא הייתה עולה 190K היו נמכרות יותר, ואם הייתה גירסה זולה שעולה כמו מאזדה 6 היו נמכרות אפילו יותר, הרבה יותר.
    HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

נהג צעיר (> 150 הודעות)

Re: מאזדה MX5 במבחן

המיאטה החדשה כלכך יותר זריזה מהברז? אני לא מחפש מהירות אבל אני בהחלט מחפש זריזות.
    נסעתי על הברז במסלול ולא הרגשתי איטיות, אולי חוסר במהירות...
    נוהג כיום על ספארק 100 כ״ס.
    בלי שום קשר המיאטה לא רלוונטית לי כי אני לא רוצה גג רך ואני צריך ספסל אחורי בשביל כלב ואולי נוסע מאחורה פעם בשנה.

מוביל דעה הסימלון של Morningstar

כאחד שנהג על שני הרכבים (מיאטה וברז) ודי הרבה בחודש האחרון [אחד מהם יהיה הרכב הבא שלי] אני יכול להגיד בפה מלא שהמיאטה החדשה משמעותית זריזה יותר. עזבו מספרים בצד, היא מרגישה זריזה הרבה יותר ממה שהמספרים מעידים.

בדיוק חזרתי מ 1000 ק"מ מהנים מאוד עם המיאטה החדשה [גרסא זהה לחלוטין לגרסא שנמכרת בארץ, מלבד אולי ניטור שטחים מתים שהיה ברכב השכור] ויש לי די הרבה מה להגיד על הרכב:

נסיעת המבחן שהיבואן מציע היא ביזיון. לנהוג 20 דק' בקו ישר זה פשוט לא זה לרכב כזה. כשביקשתי את הרכב לסופ"ש\overnight עשו פרצופים. חזרתי הביתה והזמנתי כרטיסים למינכן שם גם נהנתי מטיול מושלם וגם בחנתי את הרכב בכיף שלי. 2 ציפורים. לצורך ההשוואה, הפגנת רצינות בסובארו וקיבלתי את הרכב לקצת מעבר לנסיעת מבחן של 30 דק'. בכללי, בדלק מקבלים את התחושה שהם בכלל לא רוצים למכור וזה ממש ממש חבל.

באמת שאין ספק שהברז הוא הרכב ספורט הטוב יותר, אבל האם זה הופך אותו לרכב הטוב יותר? לא בטוח. אישית אני דווקא שמח שהרכב דיילי שלי רך מאוד. זה מאוד כיף ביום יום - שזה 99% מהנסועה.

המיאטה כל כך קוסמת. הגיר הפצפון, הצורה שבה הסלד עולה כשמניעים את הרכב (כן, אני קצת מאוהב), המימדים המאוד קטנים...

אממה - צפוף שם. אתם לא מבינים בכלל כמה צפוף שם עד שלא מתיישבים ברכב. אין תא כפפות. אין איפה לשים דברים. בכלל. במושב של הנוסע כמעט אין מקום ל רגליים. זה רכב עם לא מעט פשרות בתחום הזה, שמפצה על זה בהמון דברים אחרים, כמובן.

לכל המתלוננים על הרכות של המיאטה - מאזדה עושים את זה בכוונה. זה אמור להיות ראודסטר כיפי, לא רכב ספורט פרופר.

10. 8 חברי הפורום הבאים הודו לMorningstar על ההודעה המועילה הזאת:

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של motizkn

ואם כבר משווים, אז יש את סעיף שמירת הערך. נראה לי שהמאזדה לוקחת שם ובגדול.

חדש בפורום (< 41 הודעות)

וואוו, ממש נהניתי לקרוא את המבחן והתמונות מעולות.
    כמעט כל מה שעלה לי לראש במהלך הקריאה נענה בכתבה. שאפו.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

13. חבר הפורום הבא הודה לLH79 על ההודעה המועילה הזאת:

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של mcshmupi

השינוי הזה הוסיף למנוע עוד 26 כ"ס וקג"מ בודד למומנט. השינויים במספרים לא רעים, אבל השינוי האמיתי הוא באופי של המנוע, שלפתע מטפס בסל"ד מהר יותר וגבוה יותר (הקו האדום עלה מ-6,800 ל-7,500), דבר קריטי במנוע אטמוספרי, בו הכוח נמצא בסל"ד גבוה. ניתוח הלב הפתוח שעבר המנוע הצליח והמיאטה המעודכנת מרגישה לראשונה מזה 30 שנה כמו רכב מהיר.
    גם ל brz קו אדום ב 7,500 , ההספק שלה עומד על 200 כ"ס וכולם כותבים כמה שהמנוע שלה גרוע לעומת המונע במאזדה. איך זה שיש הבדל כל כך גדול בין שני המנועים?

נערך לאחרונה על ידי mcshmupi : 09/09/19 ב-10:44
    גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי

מוביל דעה הסימלון של Morningstar

ציטוט motizkn כתב: הצג הודעה
    ואם כבר משווים, אז יש את סעיף שמירת הערך. נראה לי שהמאזדה לוקחת שם ובגדול.
    לא ממש. ברז שומר מחירון בצורה לא רעה בכלל. אולי המיאטה קצת עדיפה, לא משהו קיצוני.

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות) הסימלון של hans

מבחן משובח.
    בדומה לסמוראי/ג׳ימני, כנראה שרק היפנים מסוגלים לשמור על אותה מילה חמקמקה שנקראת ״מסורת״,
    עם מינימום שינויים הכרחיים במהלך 3 עשורים. באירופה איבדו את זה מזמן - רק קליפה ריקה של נוסטלגיה.

זה רק אני או שלפחות לפי התמונות, מדובר במיאטה הכי ״כריס באנגל״ אי פעם?
    ממש z4 דור ראשון מכווצת.

17. 3 חברי הפורום הבאים הודו לhans על ההודעה המועילה הזאת:

מוביל דעה הסימלון של itaysamurai

מבחן מצויין, גיא. מאוזן וענייני.
    לעניין המתלים, זו בדיוק הטענה שלי כלפי הדגם לפני המתיחה. רכות מוגזמת שמורידה בטחון.
    ה-BRZ פוגעת במדוייק למטרה שלהן שתי אלה נוצרו ומבין שתיהן הייתי לוקח את הסובארו גם בשקלול שאר הפרמטרים.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

19. חבר הפורום הבא הודה לitaysamurai על ההודעה המועילה הזאת:

מוביל דעה הסימלון של HyperViper

ציטוט RK כתב: הצג הודעה
    אגב, בין כל דיבורי המתחרות הפוטנציאליות, למה לא הזכרת את ה-124? במיוחד שסוף סוף הגיעה אחת ידנית ארצה, הגם שביבוא אישי.

היא לא מספיק שונה, פחות ספורטיבית והמנוע שלה שהיה חזק יותר כשרק הושקה, כבר לא רלוונטי אחרי העדכון מנוע של מאזדה. חוץ מזה, אם התמחור של המאזדה מזעזע, התמחור של האבראט זה כבר הזייה מטורפת. עוד 50 אלף לאותה לפלפורמה בדיוק.

ציטוט itaimoto כתב: הצג הודעה
    קודם כל, המתלים - לא מובן לי למה מאזדה לא מטפלים כבר בסוגיה היחסית פשוטה הזאת במיוחד כשה-BRZ מנצחת בקטגוריה הזאת בכל מבחן. רכב נהיגה כל כך רך (לפי כל הביקורות, לא נהגתי בעצמי) הוא קצת אוקסימורון.

דווקא כן התייחסתי לזה בסיכום. לא ברור לי למה מאזדה לא מוציאה גרסה קשיחה יותר. בכל מקרה, זה מאוד פתיר בשוק האפטרמאקרט.

המשמעות של מה שכתבת כאן הוא שאפילו כרכב רווקים (+ בת זוג) המיאטה היא רכב סופ"שים בלבד. המצב הזה פשוט לא נשמע כמו משהו שאפשר להשלים איתו במשך שנה-שנתיים אם זה הדיילי שלך. לזרוק את הארנק על המושב של הנוסע פשוט כי אין מקום? לא קביל בעיני ברכב דיילי ובטח במחיר של 250K.

יש תא איחסון מאחורה (בין המושבים) שניתן להשתמש בו. זה בטוח לא אופטימלי, אבל אפשר לחיות עם הרכב כדיילי אם זה מספיק חשוב לך. המיאטה שלי אמנם טיפה יותר פרקטית, אבל אני איתה כדיילי כבר 8 שנים, 3 מתוכם עם ילדים וזה ממש אחלה.

לבסוף, גם בהשוואה מול הברז - בעיני הברז הרבה יותר יפה וקרבית. הן בכלל לא באותה ליגה. המראה של המיאטה לבדו גרם לי לפסול אותה עוד כשהן תומחרו בצורה זהה, ולדעתי אני לא היחיד. זה סובייקטיבי כמובן.

בסך הכל מנקודת מבטי, למרות השיפורים החביבים של ה ND2, המיאטה נשארה רכב רך, לא פרקטי, ולא יפה במיוחד - אותן סיבות שגרמו לי לבחור בברז.

כמו שאמרת, יופי זה סובייקטיבי. לפי דעתי שתיהן יפות פחות או יותר באותה מידה.

לגבי המכירות, אם מסתכלים על השוק האמריקאני, למרות שמיאטה פחות פרקטית מה-BRZ ויותר יקרה ממנה, היא נמכרת במספרים של כמעט פי 2 מה-BRZ. אז כנראה שיש משהו שהם יודעים ואתה לא

ציטוט shachar187 כתב: הצג הודעה

המון פשרות יש בכל רכב ספורט, אלא אם אתה מטפס לעולם ה-מליון שקל. המתלים הם הנקודת תורפה במבט ספורטיבי, אבל מכאן ועד "לא נותן את האקסטרה" המרחק עצום.

להבהרה: הרכב סופר מהנה לנהיגה, אחד המהנים בכל קטגוריית מחיר, הוא פשוט יכול להיות הרבה יותר חד עם שיפור קטן של המתלים. הסיבה שאני מבקר אותו על זה היא מכיוון שאני משווה אותו לטופ של רכבי הספורט העממיים, מ-BRZ ועד פורשה בוקסר.

ציטוט bar72 כתב: הצג הודעה
    בנוסף, הגיע הזמן להפסיק להצדיק מחירי שערוריה בכך שהיבואן הוא לא מוסד צדקה... הוא גם לא אמור לעשוק את הקונים כאשר אין יבואן רשמי אחר או מקביל רציני, רק שכמובן בהיעדר פיקוח הוא עושה מה שבא לו.

היבואן הוא גוף למטרות רווח ומטרתו כמו כל חברה אחרת היא למקסם רווחים. זה לא "להצדיק אותו", זו פשוט המציאות.
    לגבי "פיקוח", מיאטה זה לא מוצר בסיס עם כל הכבוד. הממשלה ממש לא צריכה לפקח על המחירים שלה. פיקוח על השוק החופשי זה מה שהוביל למחירים האלו מלכתכילה. אם היה פה פחות פיקוח ויותר חופש לתחרות להכנס אולי המחיר היה סביר יותר.
    בכל מקרה, זה ממש לא עניין של יבואן כזה או אחר אלא של השוק הלא תחרותי והמיסוי המטורף.

ציטוט bar72 כתב: הצג הודעה
    גם ל brz קו אדום ב 7,500 , ההספק שלה עומד על 200 כ"ס וכולם כותבים כמה שהמנוע שלה גרוע לעומת המונע במאזדה. איך זה שיש הבדל כל כך גדול בין שני המנועים?

התחושות מהמנוע הן לרוב הרבה יותר מהספק וסל"ד. למשל הסאונד. המנוע בוקסר של ה-BRZ (ובוקסרים לרוב) מוציאים סאונד פחות מענג ויותר חופר.

מבחינת הטיפוס בסל"ד, המנוע של המיאטה "עף" למעלה בסל"ד בעוד הברז קצת עצלן יותר. אז כן, שניהם מפיקים מספר מסויים של כ"ס בפיק של עקומת הכוח, אבל השאלה היא גם כמה מהר הם מגיעים לפיק הזה.

בנוסף, הדבר המשמעותי ביותר הוא חוסר הלינאריות ברצועת הכוח של הברז. יש שם ממש בור מטורף באמצע הסל"ד שמבאס אותך כל פעם מחדש. הקטע המצחיק שסובארו החליטו להתקין שם גרף מומנט בלוח שעונים שגם מראה לך את הבור הזה מול הפנים כל הזמן. מעצבן.

שים לב לבור בין בערך 3,300 סל"ד לבין 4,800 סל"ד.

שם: BRZ Power Cruve.png - מספר צפיות: 66 - גודל: 59.2 קילובייט
    נערך לאחרונה על ידי HyperViper : 09/09/19 ב-11:37
    מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש
    פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

21. 3 חברי הפורום הבאים הודו לHyperViper על ההודעה המועילה הזאת:

מוביל דעה הסימלון של HyperViper

לוח השעונים של הברז עם ה-Power Curve מופיע שם יחד עם הבור שלו. עד היום לא הצלחתי להבין למה הם החליטו לתקוע את זה לנהג ישר בפנים.
    שם: 2017-subaru-brz-21.jpg - מספר צפיות: 103 - גודל: 701.0 קילובייט
    מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש
    פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

23. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

נהג חדש (> 40 הודעות) הסימלון של GTאי

אני לא מצליח להבין למה הBRZ, MX-5 וה124 לא מגיעים עם גרסאות יותר חזקות.
    יש לא מעט רוכשים שאחיזה בלבד לא מספיקה להם, ואם הרכב לא מגיע עם תאוצה בריאה (נניח סביב 6 שניות למאה, שגם זה לא מדהים אבל יעשה את העבודה) זה לא מרגיש להם כמו רכב ספורט.

אם הם היו שמים מנוע חזק יותר, זה לא שהם היו מתחרים עם משהו אחר שהם מוכרים... אבל הם היו לפחות לדעתי מצליחים להפוך את הרכבים להרבה יותר קורצים לקניה.

ציטוט Spire כתב: הצג הודעה
    בעלי מכוניות ספורט אולי יותר נוטים לחיפוש ריגושים, לכן הם אמורים לבגוד יותר אבל המכונית מספקת חלק ואז הם בוגדים בדיוק אותו דבר.

25. חבר הפורום הבא הודה לGTאי על ההודעה המועילה הזאת:

דף 2 מתוך 7 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 21
    הודעה אחרונה: 11/10/10, 15:49
  2. מאזדה מיאטה MX5
    By joker2k in forum ייעוץ ברכישת רכב
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 02/06/03, 7:11
  3. תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 11/02/03, 15:31

כללי פרסום הודעות