Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזק לרכב פרטי כתוצאה מפגיעה בחפץ על הכביש, מה עושים ?

שימו לב! השרשור הזה בן 1661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

נסעתי בלילה סמוך לצומת ישי. ועל הכביש לאורך כל הנתיב היה חפץ גדול כנראה טמבון של רכב בצבע שחור. היה חשוך והחפץ היה כהה ולאורך כל הנתיב. לא הספקתי לבלום או לעבור נתיב (היו מכוניות נוסעות בנתיבים לידי במהירות גבוהה) והרכב שלי נכנס בחפץ. נגרם לי נזק לטמבון שלי שיצא מהמקום ושריטות על הטמבון והפנס.

הרכב שלי די חדש, שנתיים על הכביש. התקשרתי לנתיבי ישראל ולמשטרה. במשטרה אמרו שכבר התלוננו על העניין.

תיעדתי את החפץ ואת המיקום ותיעדתי גם בן אדם שיצא מהרכב שלו והזיז את החפץ מהכביש כמה דקות לאחר התקרית שהייתה לי.

פניתי לחברת נתיבי ישראל שפנתה למשרד עורכי דין שלה שפנה לשיכון ובינוי וטען שהם אחראים (ועדיין בטיפול...)

מה עושים בכזה מקרה ? והאם כדאי ללכת לשמאי רכב או לתקן את הנזקים ולשלוח להם חשבון של הנזק ? אין לי מושג כמה זה יעלה והאם זה יוריד את הערך של הרכב וכל שאר ההוצאות....

אם מישהו יודע מה עושים, אשמח לשמוע, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לתבוע את נתיבי ישראל, אבל אם לא עבר פרק זמן סביר בין הדיווח לפגיעה לא בטוח שהם ישלמו. ואז תשאר עם הביטוח שלך, בשביל זה הוא קיים (shit happens)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתבע בבית משפט לתביעות קטנות את חברת נתיבי ישראל.

אם הרכב בן שנתיים אז מחליפים טמבון ויש ירידת ערך קלה עקב צבע בעיקר.

תקח גם שמאי שיעריך את הנזק ויתן חוות דעת כי הנזק אופייני לפגיעה בחפץ זר על הכביש.

תתקן את הרכב ויחד עם הקבלות והמסמכים וגם הפניה שלך למשטרה ולנתיבי ישראל (אם בטלפון אז מוקלטת) ותגיש תביעה.

יש מלא תביעות נגד נתיבי ישראל ובדרך כלל השופטים לטובתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...