Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב בבריסל - שאלות

tinoki
שימו לב! השרשור הזה בן 1685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתכנן נסיעה של יומיים וחצי לבריסל.

יש לי ניסיון רב יחסית בשכירת רכבים באירופה.

שאלות:

1. המלצה על פעילות / דרכים מעניינות ואתרים בבגליה. אני נוסע עם אשתי והתינוקת ליומיים וחצי ויש לנו יום אחד שלם פנוי לטיול. לא מעוניין לנסוע כמה שעות לאמסטרדם או לגרמניה. לא מתאים למשפחה.....

2. ספריאל, היה לך פעם שרשור על תקלות בהשכרה בבלגיה. לא מצאתי אותו. תוכל לצרף בבקשה קישור?

3. מתכנן לשכור E קלאס אוטומט. מה עלולים להביא לי במקומו?

4. שאלה עקרונית: בכל ההשכרות ששכרתי החיובים יצאו על ימים שלמים. כעת ההשכרה אמורה להיות ליומיים + 3 שעות בערך. במנועי החיפוש המחיר מתייחס לשלושה ימים. אני מנסה לחשוב מה יקרה אם אשכור ל-48 שעות ו"אאחר" בשעתיים שלושה. כאן בארץ נדמה לי כי גובים 25% מהחיוב ליום לכל שעה (היינו 4 שעות ומעלה זה יום). איך המדיניות בחברות האירופאיות?

אין לי אופציה לוותר על הרכב לכמה שעות בתחילת או בסוף השהייה בכדי לצמצם את ההשכרה ל-48 שעות.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש את השרשור שלי לפי היוזר באוקטובר 2014 ובאוקטובר 2016. תקלה אחת שהיתה לי לא רלוונטית (הגדרת גיל נהג צעיר), האחר היתה החלפת רכב פעמיים עד שקיבלתי רכב מתאים לצרכי.

לגבי שעות השכרה - במרבית המדינות מקבלים 15-30 דקות "אקדמיות" ואחרי כן מתחילים לגבות מחיר שעתי שאחרי 2-4 שהות הופך ליום השכרה נוסף. מופיע בתנאי ההשכרה. המדיניות פרטנית לפי המדינה והחברה.

לגבי המסולול שלי - חפש את ההודעות מ-2014. המסלול ב-2016 היה בעיקרו בגרמניה. תביא בחשבון שביציאה מבריסל אתה בהחלט יכול להגיע בזמן סביר מאד גם להולנד. לא מזמן היה כאן מישהו שעשה זאת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בערך שעה וחצי נסיעה (אולי פחות, עברו כמה שנים) ואתה מגיע לאפטלינג.

ברוז' מאוד יפה (אבל זה אפשר ברכבת).

מקומות לסוע בבלגיה עם רכב, זה רק לארדנים וזה ייקח לך יותר מדי זמן לטעמי.

Peugeot  5008 2023 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הירדנים מזכירים את היער השחור, ולא רחוקים מדי.

לברוז' הייתי מצרף את גנט. חפש את השרשור שלי מ-2014.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם הייתי מנסה לשלב את שתיהן באותו היום. זה יכול להיות קצת בריצה.

לצד השני יש דינאן. היא עצמה די קטנה, אבל בחזור ממנה אפשר לעבור במבשלה ב-hoegaarden.

בכלל, יש המון אטרקציות בירה בבלגיה. אם זה מעניין אותך, אתה יכול לחפש אם יש מבשלות טרפיסטיות שפתוחות לביקורים בקרבה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי לך את הפוסט שלי מלפני 5 שנים.

כמובן שנסעתי לארדנים. אין קשר לירדנים:-D

וכאמור - הקרבה להולנד שווה ניצול, המלצה חמה על מפעלי הדלתא ב-Zeeland במערב, ועל העיר התת קרקעית והמצודה של מאסטריכט. גם אתרים בצד הגרמני של הגבול, כגון קלן או Trier. אבל זה מתאים יותר לטיול יותר ארוך. בקפיצה קטנה כזו ממליץ להתרכז בתא שטח מצומצם - הארדנים או איזור גנט\ברוז' עם יום בבריסל או, לחלופין, מפעלי הדלתא.

דרך אגב - באיזה שעות אתם נוחתים וממריאים?

אזהרה חמורה - המדינה הזו פקוקה, ואני מתכוון פקוקה. צריך להביא זאת בחשבון בתכנון המסלול, במיוחד החזרה לנמה"ת. לשקול לינה במלון סמוך לנמה"ת, במיוחד בלילה האחרון (וגם ברשון, אם אתם טסים בטיסת הלילה שמגיעה ב-4 בבוקר. במקרה כזה ישנים כמה שעות ושוכרים את הרכב ב-10 בבוקר).

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוחתים בשני עשר בבוקר בבריסל. ממריאים חזרה משרלואה ברביעי ארבע אחהצ המראה.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...