Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב ברומניה - מספר שאלות

wzo4
שימו לב! השרשור הזה בן 1655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני נסעתי לטייל לבד לגמרי ואני שונא נהגים מטומטמים, מחוץ לבוקרשט הסתדרתי בסדר ובסביו שהייתי היה דיי אחלה.

לא הייתי בבנקוק מעולם אבל הטירוף בוודאי דומה - יש פשוט פיצוץ של רכבים בבוקרשט והכל נהיה באלגן, שרדתי את נאפולי העתיקה האיומה אבל את בוקרשט לא.

מה אתה מחפש מבחינת הטיול? מה המטרה שלו?.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני שם פה כמה תמונות שרואים בהן את הכבישם ואת התנועה, כדי שתקבל מושג.

כביש משני ביער עם מעט תנועה.

IMG_8557.JPGIMG_8563.JPG

IMG_8687.JPG

רחוב במרכז ברשוב.

IMG_8628.JPG

IMG_8825.JPGIMG_8742.JPG

טיול של אופנוענים ישראלים.

IMG_9030.JPG

בכפרים.

IMG_9031.JPGIMG_9036.JPG

כביש מבוקרשט.

IMG_9049.JPG

בחלק מאיזורים הסלילה באבנים משולבות.

IMG_8870.JPGIMG_8712.JPG

פה רואים את איכות האספלט הטיפוסית.

לא בדיוק חדש אבל גם לא מאוד גרוע.

IMG_8902.JPG

יש גם שבילים כאלה, חלקם עבירים לרכב רגיל.

IMG_8907.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שם פה כמה תמונות שרואים בהן את הכבישם ואת התנועה, כדי שתקבל מושג.

כביש משני ביער עם מעט תנועה.

[ATTACH=CONFIG]522488[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]522489[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]522491[/ATTACH]

רחוב במרכז ברשוב.

[ATTACH=CONFIG]522493[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]522495[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]522494[/ATTACH]

טיול של אופנוענים ישראלים.

[ATTACH=CONFIG]522496[/ATTACH]

בכפרים.

[ATTACH=CONFIG]522497[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]522498[/ATTACH]

כביש מבוקרשט.

[ATTACH=CONFIG]522499[/ATTACH]

בחלק מאיזורים הסלילה באבנים משולבות.

[ATTACH=CONFIG]522500[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]522492[/ATTACH]

פה רואים את איכות האספלט הטיפוסית.

לא בדיוק חדש אבל גם לא מאוד גרוע.

[ATTACH=CONFIG]522501[/ATTACH]

יש גם שבילים כאלה, חלקם עבירים לרכב רגיל.

[ATTACH=CONFIG]522502[/ATTACH]

תודה על ההשקעה!

נראה הרבה פחות נורא מהתיאורים של חלק מהאנשים.

אני נסעתי לטייל לבד לגמרי ואני שונא נהגים מטומטמים, מחוץ לבוקרשט הסתדרתי בסדר ובסביו שהייתי היה דיי אחלה.

לא הייתי בבנקוק מעולם אבל הטירוף בוודאי דומה - יש פשוט פיצוץ של רכבים בבוקרשט והכל נהיה באלגן, שרדתי את נאפולי העתיקה האיומה אבל את בוקרשט לא.

מה אתה מחפש מבחינת הטיול? מה המטרה שלו?.

מחפש בעיקר להרגע מהלחץ של היום יום (עברתי תקופה דיי מלחיצה) ולהנות מהנופים בטבע היפה, הבנתי שגם בנסיעה ברכבות יש נופים יפים, כך שהשאלה היא גם האם בשביל להנות מהטבע כ"כ חשוב לשכור רכב?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני נוסע לסיבות דומות פשוט הנהיגה ברכב היא חלק מהרוגע שלי - אני אוהב לנהוג(לא מהר, אלא סתם לנהוג סביב ההרים).

היתרון של רומניה זה אחלה נופים במעט כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני נוסע לסיבות דומות פשוט הנהיגה ברכב היא חלק מהרוגע שלי - אני אוהב לנהוג(לא מהר, אלא סתם לנהוג סביב ההרים).

היתרון של רומניה זה אחלה נופים במעט כסף.

אני גם מאוד אוהב לנהוג (מעדיף מהר במקומות שמותר ואפשר :wink:) אבל מצד שני, כשאתה לבד, אז אתה מנווט ונוהג כל הזמן וזה קצת מפריע להנות מהנוף, לפחות מניסיון בנהיגה בארה"ב שבה הנהיגה עצמה ממש כיפית ונוחה, אבל זה קצת הפריע להנות מהנוף תוך כדי נהיגה.

אני מכיר את עצמי ואני טיפוס שיכול להתעצבן אם מישהו חותך אותי בצורה מסוכנת (נראה לי שכל אחד הוא כזה בעצם חח) וממש לא בא לי לחוות דברים כאלה בטיול כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לצאת לחופשה ולהתרענן מתקופה מאוד עמוסה בחיים שלי אחרי הרבה זמן שלא הייתי בחופש, ולא בא לי להתעצבן ולהרוס את החופשה הזו, אז באמת חשוב לי לדעת האם זה בכלל כדאי בתור מישהו שיוצא לטייל לבד לגמרי ושונא נהגים מטומטים על הכביש? אם המצב שם באמת כזה, אני מעדיף יעד אחר או להתנייד בתחבורה ציבורית.

לדעתי אתה סתם נכנס לדאגות

אחלה יעד רומניה.

הכבישים לא משהו במדד איכות וקידמה אבל אתה תייר. זה אחרת (כמו שציין כאן מישהו קודם. יש הבדל).

יצא לי לנהוג הרבה בספרד. כבישים לא רעים בכלל. איזו הנאה יש באוטוסטראדה באזור ויאדוליד?

התנועה ברומניה איטית. הם לא דופקים חשבון העקיפות. אז מה?

אתה לא שם לתת להם דירוג ולא זה מה שקובע האם תהנה.

ב klass wagen יתנו לך את הכיסוי שאתה רוצה. ביטול מוחלט של השתתפות. לא בודקים את הרכב.

אני חוזר על המלצתי לג׳יפ. לא כדי "להכנס לשטח" אלא קצת לשבילים וכמה כפרים שהמקומיים מגיעים אליהם ברכב רגיל.

היו לי כמה גיחות קטנטנות אבל נהדרות לשבילים צדדים. תענוג אמיתי.

סתם תמונה לדוגמא. גיחה של 20 דקות מהכביש לתוך היער. במקרה הזה דרך שניתן לנסוע עליה גם ברכב פרטי.

ג'יפ פותח לך אופציות. ובניגוד לטיול במקומות אחרים אין לו ממש חסרון כי היעדר הדינמיות שלו בכבישים לא רלוונטי 99 אחוז מהזמן249cf07313cd356482c2f1ae580d4400.jpg

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, קח טיפ.

אצלי חניה של חברת ההשכרה לא הייתה בדיוק בטרמינל, אלא משהו כמו 5-10 דקות נסיעה ממנו. כשאתה מגיע, לוקחים אותך ברכב הסעה של חברת ההשכרה מהטרמינל לחניה. את הרכב צריך להחזיר לאותה חניה, זה מקום שקצת קשה למצוא כשאתה לא מכיר את השטח. לכן תסמן לך את הנקודה במועדפים במפות גוגול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל החברות בבוקרשט כמעט ככה - בבוקרשט בשדה תעופה עצמו אין את המגרש של חברות השכרה, יש כאלו מביאים אותך למגרש ויש כאלה שמביאים את הרכב.

בכל מקרה עם וויז אתה אפילו יכול לטוס ישירות לסביו או לערים אחרות ברומניה ולחסוך את הביקור והנסיעה מבוקרשט עצמה(שלדעתי גם ככה לא שוס).

בכל מקרה אישית שכרתי מsixt רומניה(שזה תאכלס חברת בת של שלמה sixt ישראל) והייתי מאוד לא מרוצה, הרכב הגיע אחרי 40 דקות שישבתי מיובש במגרש עם סדק ענקי על השמשה, צמיגים במצב לא מזהיר ונורת טיפול דולקת - לצערי גם הטיפול בנזק שקרה(דנט על הפגוש וקצת שפשופים מפגישה במהירות איטית של גדר בנייה בצד הדרך) היה לא טוב - לא ממליץ בכלל.

עריכה אחרונה על ידי noknok

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה ביקורות על קלאסווגן שהם חייבו אנשים על נזקים שלא קרו בגלל שלא רצו לקחת ביטול השתתפות עצמית שלהם, ואשכרה איימו עליהם במפורש שיחייבו אותם בסכומים גבוהים אם לא יקחו את הביטוח שלהם, זה מראה על מוניטין מפוקפק.

לגביי לא לטוס ישירות לבוקרשט, נקודה טובה, אני באמת מתכוון לבקר בבוקרשט רק בסוף הטיול, אז אולי עדיף באמת רק לחזור ממנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו אולי שיטת מכירה אגרסיבית.

אבל השאלה היא איך הם כשכן לוקחים את הכיסוי המלא.

ההתנסות שלי חיובית. בכלל לא בדקו את הרכב

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לקחנו פעם אחת מסיקסט פעם שנייה מאוויס, קיבלנו אופל אסטרה אוטומטית חדשה, ורנו קליאו אוטומטית חדשה,

רומניה יעד מאוד כייפי, מצב הכבישים לא נוראי כמו שחלק מתארים, נופים וטבע מדהימים.

https://ibb.co/w4KS2Bh

https://ibb.co/C75693y

https://ibb.co/MZX4DgK

https://ibb.co/bKw4zHT

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכרתי אופל אינסיגניה דרך שלמה סיקסט במלון "רדיסון בלו" בבוקרשט.

נסעתי לטראנספגרשן, אגם בלאה, סיביו, בראשוב וסינאיה. בבוקרשט מאוד פקוק ועמוס, נהגים פרועים ורב הכבישים שבורים. ממליץ מאוד, בעיקר על טראנספגרשן!!! כביש מדהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שגם בנסיעה ברכבות יש נופים יפים, כך שהשאלה היא גם האם בשביל להנות מהטבע כ"כ חשוב לשכור רכב?.

נסעתי לסינאיה ברכבת. זה נוח ויש בהחלט נופים יפים. ללא רכב אומר שתיקח מונית בתוך סינאיה או שתיכנס לכושר :)

הבדל נוסף הוא שברכב תוכל אולי לנסוע למקום נוסף בדרך, מה שהרבה יותר קשה ברכבת.

בסופו של דבר ההחלטה שלך.

מצטרף להמלצה החמה להמנע מכניסה לבוקרשט עם רכב.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות.

האם למישהו יש ניסיון עם חברת cars4rent.ro? הם מקבלים מזומן בלי פרטי אשראי עבור ההשכרה + יש להם ביטול השתתפות עצמית והמחירים נוחים, ראיתי ביקורות לפה ולפה, אשמח אם מישהו יוכל לתת עוד מידע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לדעת מה מזג האויר.

בשנה שעברה הייתי ברומניה בסוכות, שהיה בסוף ספטמבר. כבר על כך מוקדם דובר כל כך שהטראנספאגאראשאן סגור בגלל שלג.

ועוד דבר - יש בכבישים לא מעט עגלות נגררות על ידי בהמות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...