Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב ברומניה - מספר שאלות

wzo4
שימו לב! השרשור הזה בן 1674 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם בישראל זה היה כך בעבר הרחוק, לפני שאני יכול לזכור - אבל ישה העלה פעם את תקנות התעבורה המקוריות מ-1961 ושם זה היה עדיין בתוקף. בוטל באיזה שלב, כנראה בשנות ה-60.

בפורום הזה התנהלו כמה דיונים ארוכים על הסיבה לכך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אבל בשווייץ היו רמזורים עם שתי עדשות ירוקות ומצב שבו הוא כבוי לגמרי. עד עכשיו לא לגמרי ברור לי מה הרעיון

שאלתי חברה שגרה בשוויץ הרבה שנים. לא מכירה רמזור כזה. יכול להיות שמוצב רק באיזורים מסויימים (?).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשה לי את המוות בלוזאן. לצערי לא הבאתי דאשקאם (ובינינו, הוא גם לא חוקי בשויצריה).

לפני מספר שנים טיילתי באזורים הצפוניים, דוברי הגרמנית, ואיני זוכר דברים מוזרים כאלה. יתכן שזה מקומי בערים או קנטונים מסויימים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שגר בבוקרשט ויש לי הרבה נסיון עם רומניה בכללי, כולל השכרות רכב ולאחרונה גם רכשתי רכב שם, אני יכול להגיד לך כך:

1) בוקרשט לא איומה כלכך לנהיגה, וזה תלוי בעיקר בשעות. מרגיש קצת כמו לנהוג בתל אביב, רק שעם קצת יותר בלאגן בצמתים.

בגדול ברוב הצמתים אפשר לפנות ימינה גם ברמזור אדום. בצומת ברמזור ירוק לנוסעים ישר ושמאלה, אם אתה פונה שמאלה רוב הסיכויים שגם מהכיוון הנגדי יש להם ירוק ויוצא מצב שכולם נכנסים לצומת בבת אחת. עליך להתקדם ישר ולעצור באמצע הצומת ולתת זכות קדימה לפונים ישר קודם כל, ואז כשאין מכוניות שבאות ממול יותר אתה רשאי לפנות שמאלה.

2) המלצה שלי היא חברת kalss wagen , לקחת את המחיר עם ביטול השתתפות עצמית וללא פיקדון. הם אכן לא בודקים את הרכב בסיום ובגדול יש לך ראש שקט בלי טריקים ובלי שטיקים. בנוסף יש להם סניפים בכל רחבי רומניה, ושירות מעולה. במקרה אחד בנהיגה בשלג התברר שהצמיגים על הרכב היו "אול סיזנס" והרכב הרגיש כמו סנואובורד. התקשרנו אליהם והם פשוט החליפו את הרכב לאחד יותר טוב ועם צמיגי חורף. במקרה נוסף שקצת התבאסתי על הרכב הם אמרו לי פשוט להגיע ולקחת אחר.

שים לב שהתשלום אצלם הוא רק באשראי! ורק אשראי בשם מבצע ההזמנה.

3) הכבישים הבין עירוניים הם לרוב בעלי נתיב וחצי, הדרך הנכונה היא לנהוג כאשר הקוו של השוליים נמצא במרכז הרכב (חצי חצי), ואתה אמור לזוז שמאלה רק לצרכי עקיפה. בהמון כבישים כאלו ישנם עשרות כפרים במהלך הדרך והמהירות קופצת בשניה מ100 ל50. תהיה ערני כי המשטרה מחכה בדיוק בכפרים האלו.

4) ווייז שם די מדייק, מצלמות, משטרה, בורות כמעט הכל מדווח ועושה רושם שיש שם קהילת משתמשים מפותחת.

5) שלא כמו בישראל, הרמזורים שם ממוקמים בסמוך לקו העצירה, ולא תמצא אותם גם ממולך. הקפד לעצור לפני קו העצירה במיקום שיש לך עדיין קשר עין עם הרמזור. אם בטעות פספסת ומכוניות נמצאות מאחוריך הם כבר יצפצפו לך כשיגיע הירוק.

תהנה!

עריכה אחרונה על ידי djyakini

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1674 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...