Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קונספירציה: דוחות מהירות לא נועדו להפחית עבירות מהירות!

Skity
שימו לב! השרשור הזה בן 1678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נכון, אבל השינוי באכיפה שאליו התכוונתי הוא למעשה הודעה בראש חוצות של גורם האכיפה מס' 1 על כך שלא יאכוף עבירה מסוימת.

זה שינוי שבמדינה דמוקרטית לא מתקבל על הדעת, בכלל.

אסור שגורם אכיפה יודיע על אי אכיפה של עבירה ספציפית, בכלל.

זה לא מתקבל על הדעת כשזה קורה בפועל, זה עוד יותר לא מתקבל על הדעת כשאומרים את זה במפורש, זה עוד יותר לא מתקבל על הדעת כשאין שום תבחין איזה עבירה נאכפת או לא, אלא על בסיס מה שנוח למפקד מתנ"א ושיקוליו

אסור? מי קבע?

הוסבר כבר למה הודיעו בראש חוצות, משיקולי בטיחות. לשם שינוי המשטרה פעלה כדי למנוע תאונות ולא כדי להגדיל מכסת דו״חות, וגם על זה אתה מתלונן.

כל מנהל של כל אופרציה שהיא קובע במה למקד את משאביו מתוך הבנה שלא ניתן לעשות הכל ועכשיו. כך גם מפקד מתנ״א, כך גם מפקד משטרת ישראל שאינה אוכפת את כל העבירות הפליליות (התקשורת מלאה בסיפורים על תיקים שנסגרו מ״חוסר ענין לציבור״), כך גם מנהל רשות המיסים לא בודק שכל סטודנט שמעביר שיעורים פרטיים מדווח על הכנסותיו, ואת הפרקליטות לא מעניין לחקור שאיזה ילד נכנס לבית ספר מיוחד עם פרוטקציה.

אז אולי בתחום התעבורה זה מרגיז אותך יותר כי זה קרוב ללבך אבל זו תמימות לחשוב שהעולם מתנהל אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כן - אסור, מי קבע? עקרונות הדמוקרטיה, הפרדת הרשויות.

גוף אכיפה אינו יכול לפעול באיפה ואיפה בין עבירות, בטח שפקיד (ועם כמה שמפקד מתנ"א הוא בכיר, הוא פקיד בכיר) לא קובע מדיניות! הזוי שאני צריך לכתוב את זה בכלל.

את באמת נתת את הדוגמה של העבירות הפליליות וסגירה מ"חוסר עניין לציבור"? זה הרי בדיוק אותו מטבע רק עם כיתוב פלילי במקום תעבורתי.

אם כבר רשות המיסים עובדת יחסית ביעילות אם למשל מקבלת הלשנה (ומפעילה גם מלשינון).

וכן, בכל העולם הנאור, מדינות העולם הראשון, מדינות ה-OECD והמדינות המתוקנות, זה לא עובד ככה.

מפקד מתנ"א לא מודיע על כוונתו שלא לאכוף חוק, מפקד משטרה לא מודיע על כוונתו שלא לאכוף חוק, פקיד לא מחליט על מדיניות.

מה הלאה? מפקד פצ"ן יחליט שתוקף רק בלבנון ולא בסוריה? יחליט שהוא אינו מגיב לירי?

הייתי בצבא, הייתי בקבע, אשתי עדיין בקבע, קצינה בדרגה לא מבוטלת, את יודעת מה חוזר על עצמו שוב ושוב?

הדרג המחליט, הדרג המבצע, הדרג המדיני והדרג הביצועי.

רק המשטרה והפרקליטות מתנהלות כמו מדינה בתוך מדינה, פקיד מחליט על מדיניות.

הזוי לחלוטין ולא חוקי

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...