Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה cx-3

Dor4U
שימו לב! השרשור הזה בן 1663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מתעניינים ברכישת רכב בתקציב של כ-160 אש"ח, הרכב משמש אותי לנסיעה יומית של כ-150 ק"מ ולכן חשוב מאוד שיהיה נוח וכיף לנהיגה.

מבחינת מראה ונתונים טכניים נראה שה-CX-3 עונה על רוב הצרכים.

ההתלבטות היחידה שנותרה היא בגזרת הבגאז, אנחנו זוג צעיר שמתכנן להתרחב (לרוב לא נסיע אנשים מבוגרים מאחור, אשר הבנתי שבגזרה הזו יש בעיה ברכב), הייתי שמח לשמוע מכם אם לדעתכם הבגאז' מספיק גדול לנסיעת עגלה וציוד נלווה או שכדאי לכוון לרכב מרווח יותר? כמו כן אשמח לשמוע עוד תובנות על הרכב אם יש לכם להציע כאלו (הבנתי שגרסת 2019 מוצלחת הרבה יותר מהגרסאות הקודמות)

חשבתי גם על Opel Grandland X - שגם עונה על הצרכים שלי (מהמעט יחסית שמצאתי עליו באינטרנט, ביקורת רכב בארץ וכו'), אבל מלחיצה אותי העובדה שלא ראיתי אפילו אחד כזה על הכביש, ואני חושב גם על הסחירות של הרכב בעוד מספר שנים...יצא לכם להיתקל? יש כאן במקרה בעלים של הרכב הנ"ל?

אשמח לקבל קצת עצות ותובנות,

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לCX-3 בגאז׳ קטן יחסית והיא לא בדיוק מרווחת. אם אתם מתכננים להרחיב את המשפחה, הייתי חושב פעמיים.

בנוסף, הנסוע שלך גבוהה מאוד, והייתי חושב בכיוון של דיזל. מה עם 3008?

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה CX3 הוא רכב ייחודי מאוד, נאה במיוחד לטעמי וגם מהנה לנהיגה, אבל לצרכים של משפחה צעירה הוא פחות מתאים. הגרסאות הפשוטות מרגישות פשוטות מדי ביחס למחיר והמאובזרות כבר יקרות מאוד ביחס לתמורה. אני מציע לחכות קצת להגעת מאזדה CX-30 שאמור להיות מרווח ומשפחתי יותר מה-CX3 וייתכן שיזכה לתמחור אטרקטיבי יותר.

כדאי לבדוק גם את פיג'ו 3008 שהוצע כאן, ואולי גם את סיאט אטקה בדגמים המאובזרים.

אופל גרנדלנד X ובמידה מסויימת גם פיג'ו 3008 לוקה בחסר בתחום התמורה למחיר, במקרה של הפיג'ו זה מגובה בעיצוב מאוד מקורי וחווית משתמש ייחודית, במקרה של האופל אני לא מוצא תכונות שיצדיקו את המחיר הגבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהצרכים שאתה כותב נראה כאילו ה cx3 זו בחירה רעה מאוד עבורך.

הרכב צפוף מאוד ולא מתאים למשפחה, הנסועה שלך גבוהה ולכן מומלץ מאוד לבחור רכב דיזל/היברידי.

תבדוק את ה-3008 או את הc5 aircross שתיהן בגרסת הדיזל שעשויות להתאים לך.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקנות קיה נירו היברידית, שגם היא סוג של רכב מוגבה ולהשאיר 20- 25 אלף שקלים בכיס.

יש עכשיו תקופת המבצעים על קיה. זה גם רכב חסכוני + 5 שנות אחריות. הרבה יותר מתאים למשפחה ולנסיעות מרובות מאשר מאזדה cx3.

מרחב פנים ובגאז' מעולים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אכן שוקל ברצינות להמתין לcx30(הייתה לי לפני מס' שנים מזזדה 3, דגם 5 דלתות, ונהנתי מהנהיגה בה בכל דקה, הרבה יותר מאשר ברכבים יקרים יותר).

אתם מכירים את נתוני האמת בדבר צריכת הדלק של מנועי הסקייאקטיב?( בהנחה וגרסת הx לא תגיע בשל מחירה הגבוה) נתוני היצרן מדברים על צריכה טובה של כ1 ליטר ל-17 ק"מ.

לגבי פיג'ו, בעבר אני זוכר שעלו המון תלונות על ידי ישראלים כנגד הצרפתיות שעשו להם לא מעט צרות כאן( עלתה טענה, אולי מגוחכת, שהמכוניות האלו לא מתאימות לאקלים הים תיכוני, ריבוי התקלות בגזרה הזו באמת העלה תהייה..). האם זו סתם סטיגמה שדבקה בהן? האם היום כבר אין מקום לחשש הזה?

המון תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שמאזדה 3 הושקה בישראל עם מנוע 2 ליטר ו-165 כ"ס אני נוטה להאמין שגם ה-CX-30 יגיע עם אותו המנוע לישראל.

אתה יכול להסתמך בזהירות על נתוני צריכת דלק של ה-3 מהדור הקודם, הם אמנם לא היו ברמה של מנועי טורבו עם גירים רובטיים אבל הם ממש לא רעים בפני עצמם.

הרכב מסקרן, נקווה שיקבל תמחור הוגן.

פיג'ו 3008 החדש נמכר בישראל מסוף שנת 2016. יחידות ההנעה הוחלפו/שודרגו לאחרונה, אלה היוצאות מפגינות אמינות טובה וכמה מכרים שלי שמחזיקים ברכב מרוצים ולא נתקלו בתקלות מיוחדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

מתעניינים ברכישת רכב בתקציב של כ-160 אש"ח, הרכב משמש אותי לנסיעה יומית של כ-150 ק"מ ולכן חשוב מאוד שיהיה נוח וכיף לנהיגה.

מבחינת מראה ונתונים טכניים נראה שה-CX-3 עונה על רוב הצרכים.

ההתלבטות היחידה שנותרה היא בגזרת הבגאז, אנחנו זוג צעיר שמתכנן להתרחב (לרוב לא נסיע אנשים מבוגרים מאחור, אשר הבנתי שבגזרה הזו יש בעיה ברכב), הייתי שמח לשמוע מכם אם לדעתכם הבגאז' מספיק גדול לנסיעת עגלה וציוד נלווה או שכדאי לכוון לרכב מרווח יותר? כמו כן אשמח לשמוע עוד תובנות על הרכב אם יש לכם להציע כאלו (הבנתי שגרסת 2019 מוצלחת הרבה יותר מהגרסאות הקודמות)

חשבתי גם על Opel Grandland X - שגם עונה על הצרכים שלי (מהמעט יחסית שמצאתי עליו באינטרנט, ביקורת רכב בארץ וכו'), אבל מלחיצה אותי העובדה שלא ראיתי אפילו אחד כזה על הכביש, ואני חושב גם על הסחירות של הרכב בעוד מספר שנים...יצא לכם להיתקל? יש כאן במקרה בעלים של הרכב הנ"ל?

אשמח לקבל קצת עצות ותובנות,

תודה!

ה cx-3 מבוסס על מזדה 2. קצת יותר גדול במרכב אבל אותה שילדה ואותו בסיס גלגלים.

ייתכן שקצת מרווחת מה 2, אבל בטח לא משמעותית (אם בכלל).

היית שוקל מזדה 2 לזוג עם פוטנציאל לזוג פלוס ?.

רוב האנשים מחפשים משהו גדול יותר.

אני אישית חושב שזוג + ילד יכול להסתדר עם סופר מיני אבל אני חובב מכוניות קטנות. וגם כנראה שאני הייתי הולך על סופר מיני אם הייתי רוצה לחסוך כסף. ה cx3 בטח לא תיתן זאת כי יקרה בהרבה מסופר מיני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשפחה ה CX3 קטנה וצפופה.

לנסועה שלך רכב שאינו דיזל ואו היברידי זה ביזבוז כסף מוחלט.

3008 \ C5 \ ספורטאז דיזל \ נירו יכולות להיות אופציות אשר יתנו לך תמורה טובה + חיסכון ניכר בדלק.

מציע לך להתחיל בנסיעות מבחן על מנת לבצע סינון ראשוני של מה לטעמך ומה לא בא חשבון.

באופן אישי, הייתי מחפש רכב יד 2 עם נסועה נמוכה מהדגמים מעלה, אובדן הערך כבר נספג על ידי הרוכש המקורי, ובנסועה שלך יש לזה חשיבות.

לגבי הצרפתיות..., הגיע הזמן להתקדם.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...