Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה זמן חיכיתם לרכב הנכון ביד 2?

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 1656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פוסט תסכול

כבר כמעט חודשיים מחפש טויוטה אוונסיס.

אין דרישות יותר מדי פדנטיות- שנתון 11-13, קילומטראז עד 120 אלף פחות או יותר, ועד יד שניה ללא עבר ליסינג.

אין לי בעיה לשלם מחירון, לא מחפש מציאות בשקל וחצי.

לצערי היחידים שמוכרים בהתאם לפרמטרים הללו, הם ליצנים שרוצים לא פחות מ-15 אלף(!) מעל המחירון. שאת זה כמובן אני לא הולך לשלם, אפילו לא קרוב.

ואם אני מתפשר בפרמטרים, גם שם אין יותר מדי רכבים שניראה ששווים משהו.

השאלה היא האם חודשיים זה זמן סביר לחכות לרכב? כמה זמן אתם הייתם מחכים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שליצן זה המחירון.

יש מחיר שוק.

מחיר השוק זו נקודת המפגש בין הביקוש להיצע.

רוצה תשלם לא רוצה... אל תשלם

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע שעבר קניתי את ה 208 אחרי שחיפשתי במשך 3 שבועות בערך 3 סוגים של מכוניות.

בסוף באה המציאה, הכל שאלה של כמה אתה מוכן לחכות ולהתפשר,אם אתה יכול להסתדר בלי רכב אז חכה עוד קצת,אם ההפיך הוא הנכון אז אולי כדאי לפזול לרכבים נוספים.

שיהיה בהצלחה בכל מקרה

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שליצן זה המחירון.

יש מחיר שוק.

מחיר השוק זו נקודת המפגש בין הביקוש להיצע.

רוצה תשלם לא רוצה... אל תשלם

Sent from my iPhone using Tapatalk

אז אני לא רוצה לשלם. ולפי התוסף handz ניראה שגם אחרים לא רוצים, שכן חלק מהמודעות מפורסמות כבר חצי שנה.

לא כול מחיר משקף באמת את מצב השוק והדרישה, יש סתם לפעמים אנשים שחיים בסרט או שלא באמת רוצים למכור ומשעמם להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי לקח חודשיים עד שמצאתי מה שחיפשתי.

נסעתי בינתיים על רכב שכור.

כשחיפשתי לבתי ולחתני זה לקח שבועיים / שלושה כי היינו ממוקדים והיה לנו פיזור גאוגרפי טוב.

אני מפתח תקווה , הזוג מירושלים והורי החתן מהקריות.

כך ראינו מגוון רכבים בזמן קצר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי לקח חודש למצוא את הרכב המתאים, ובמקרה שלי בין סוכנות א' לסוכנות ב' של אותה הרשת היו הבדלים משמעותיים במחיר.

הכל תלוי מי הסוכן וכמה אתה מתמקח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי היחידים שמוכרים בהתאם לפרמטרים הללו, הם ליצנים שרוצים לא פחות מ-15 אלף(!) מעל המחירון. שאת זה כמובן אני לא הולך לשלם, אפילו לא קרוב.

ואם אני מתפשר בפרמטרים, גם שם אין יותר מדי רכבים שניראה ששווים משהו.

השאלה היא האם חודשיים זה זמן סביר לחכות לרכב? כמה זמן אתם הייתם מחכים?

אם יש רכב שמור עם היסטוריית טיפולים ונסועה נמוכה באלפיים שקל יותר לא הייתי פוסל ישר את הליצן - אם תמצא בסוף רכב פחות שמור באלפיים יותר סביר להניח שרק על תחזוקה תמצא את עצמך מוציא יותר, לכן אם יש רכב במצב מדהים ב15 לדעתי שווה לבדוק.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו מפרסם במחיר שהוא גבוה ב15 מהממוצע שבלוחות - זה אדם שמחפש את הפראייר התורן.

יש אנשים שקונים את הרכב, מפרסמים במחיר גבוה, לא לחוצים למכור ולא כלום, בקושי מקפיצים. המודעה לא עולה להם כסף ולא מבקשת אוכל.

הכרתי מישהו שפרסם את הרכב שעה אחרי שקנה אותו, לא כי הרכב היה רע או לא התאים, אלא רק כי ראה פוטנציאל לכמה אלפים קלים בכלום מאמץ. אם היה מצליח למכור, היה קונה את אותו הדגם שוב פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש ליצן אחד .. אז מילא. אבל אם כל מי שיש לו את הרכב הזה בנתונים האלה מבקש ככה אז צריך לחשוב מי הליצן.

אם יש לך זמן.. תמשיך לשבת על הלוחות ותחכה לפראייר שיש לו רכב כזה והוא מוכן למכור במחיר מחירון.

ונסיים בבדיחה..

אחד שומע ברדיו שיש אחד ליצן שנוסע בנתיב הנגדי באיילון, מכיוון שהוא יודע שאישתו נוסעת בדיוק באיילון,

הוא מצלצל להזהיר אותה וזה הולך ככה:

הוא: הי , את באיילון?

היא: כן.

הוא: אז תיזהרי , בדיוק הודיעו שיש ליצן אחד שנוסע בנתיב הנגדי נגד כיוון התנועה.

היא: ליצן אחד .. מה הם מפגרים .. כולם פה נוסעים הפוך.. אתה לא מבין איזה קשה זה להתחמק מכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל דאגה. אם אני אחליט לשלם 15 אלף יותר מהמחירון, אני כבר אלך על מאזדה 6 2014 שהיא יותר טובה מהאוונסיס בכול פרמטר, הבעיה היא שאני לא רוצה להוציא סכום כזה. אז ככה או ככה אני לא אשלם.

וחוץ מזה אני מאוד אוהב את אלו שמייעצים באינטרנט עיצות שהם לא היו מייעצים לעצמם(אתה היית קונה רכב כזה ב-15 אלף מעל המחירון שהוא 45-50 אלף?)

עדיף להשאר עם הבדיחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש רכב שמור עם היסטוריית טיפולים ונסועה נמוכה באלפיים שקל יותר לא הייתי פוסל ישר את הליצן - אם תמצא בסוף רכב פחות שמור באלפיים יותר סביר להניח שרק על תחזוקה תמצא את עצמך מוציא יותר, לכן אם יש רכב במצב מדהים ב15 לדעתי שווה לבדוק.

כמובן שלא הייתי פסול. כבר ראיתי רכב כזה ב-2000 מעל המחירון והיה מקובל עליי, פשוט הבעלים התחרט ולא רצה למכור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

וחוץ מזה אני מאוד אוהב את אלו שמייעצים באינטרנט עיצות שהם לא היו מייעצים לעצמם(אתה היית קונה רכב כזה ב-15 אלף מעל המחירון שהוא 45-50 אלף?)

.

אולי הם לא ייעצו זאת לעצמם אבל הם גם לא יינעלו על אוונסיס ויחשבו שכל המוכרים ליצנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...