Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה ניתן לקנות רכב משומש במדינת ישראל עד 35אלף?

LoyalMz
שימו לב! השרשור הזה בן 1685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל רציתי להודות לכל חברי הפורום על כל הטיפים שלכם פה יצא לי ללמוד הרבה דברים חדשים ביומיים האחרונים שלי באתר פה אז תודה לכולם על הזמן שאתם מקדישים לחלוק את הידע שלכם פה !:-D

אוקי אז קצת רקע על עצמי ומה מחפשת-

*נהגת חדשה ויחידה במשפחה , להורים לא היה אף פעם רישיון/רכב ככה שאין ידע בתחום הזה בכלל*

*רכב אוטומט *

*תקציב: 30אלף אם אופציה להוסיף עוד 5*

*עד 100ק"מ שהרכב נסע כבר*

*רכב שישמש אותי וישרוד לפחות ל4 שנים הקרובות* -סטודנטית

כרגע אני מאוד מתעניינת במיצובישי ספייס סטאר/פיגו 208 .

הבעיה שלי שכמעט ואני לא מוצאת רכבים בתקציב הנל ..

אני מעוניינת לרכוש רכב מחברה/מגרש מוכר ולא מאתר יד 2(אדם פרטי )מהרבה שיקולים , גם כי זה יותר נוח(מבחינת תשלום , בדיקה וכו) וגם כי אתה מתמודד מול חברה ולא מול אדם אנונימי מהרחוב שהיום הוא כאן ומחר כבר לא... וגם הבנתי שלפעמים חברות נותנות אחריות לכלמיני חלקים ברכב מה שאדם פרטי לא יספק לך שזה עוד יתרון וגם בגלל סיבה מספר #1 שאין לי פשוט ידע במכוניות אז להתחיל לחפש ביד 2 מכוניות ולקבוע להיפגש עם אנשים ולקחת לכלמיני בדיקות רכבים זה פשוט סיוט שלא יגמר ובטח יעלה לי דיי יקר . ככה שקניה מאדם פרטי שהידע שלי הוא אפסי כרגע זה לא אופציה ריאלית בשבילי לצערי..

עכשיו יצא לי לחטט באתר BUDGET ועל ספייס סטאר שנתון 15 עם 100אלף ק"מ דורשים -37אלף וזה רכב עוד שהוא אחרי שכירות מה שלא בא בחשבון!

לפני כחודשיים עשיתי סיבוב בראשלצ בכלמיני חברות ומגרשים (אלדן, ועוד כמה מוכרות שאני לא זוכרת) ולאף אחד לא היו מכוניות בתקציב שלי (רק מעל 40-45+ או רכב 0ק"מ) הייתי גם ביס קאר והיו שם מכוניות גם ב20אלף אבל המקום היה נראה לי קצת חשוד בגלל המוכרים המוזרים והאגרסיביים אז לא התעסקתי יותר מידי שם למרות שהמחירים מפתים ועכשיו אני חושבת על לחזור לשם שנית.

1)אז בגדול השאלה שלי היא איפה אפשר לקנות במדינת בישראל רכבים משומשים עד 35אלף? רכבים שהשנתון "מיושן" יותר (מתחת ל2015)

14,13 לדוגמא. - לא מאתר יד 2! אלה רק מחברות מוכרות בארץ.

רכבים שלא הרסו להם את החיים אחרי ליסינג והשכרה - כי אלה משום מה המכוניות היחידות שאני נתקלת בהם באתרים כמו BUDGET

מכוניות שנתונים 15-16 יחסית חדשות שכבר נסעו מעל 100אלף אחרי ליסינג ,שכירות, שהדרישה עליהן דיי בשמיים 40אלף+(מיצובישי ספייס סטאר)

2)יס קאר מכירים? המלצות/דיס?

בבקשה תעזרו לי אני כבר מעל חודשיים מתעסקת בקניית רכב ולא מצאתי עד עכשיו אפילו אופציות . ההורים דיי לחוצים על קניית רכב (רוצים כבר שבוע הבא לקחת חופש ולסגור עסקה כל עסקה שהיא).

ולא באלי לנסוע למגרש לא ברור ולקנות רכב ב20אלף ואז לגלות שהוא כולו שבור ולא לצאת מהמוסך איתו - וההורים שלי מסוגלים לקנות כזה רכב כי הם לחוצים על קנייה וגם כי אין להם ידע בתחום ולא בא לי ליפול בקנייה.

יש לי עוד המון שאלות אבל אני אפתח כבר פוסט אחר במהלך השבוע ואשאל שם כדי לא לערבב :) תודה מראש לעוזרים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל כך הבנתי את הבעיה, אם התקציב שלך הוא 35 מקסימום ואת די נעולה על פיג'ו 208 או מיצובישי ספייס סטאר אז תתחילי לחפש ביד 2, וכן בתקציב הזה סביר להניח שלא תמצאי רכב חדש אלא משומש בן כמה שנים.

אני התעניינתי ב 208 וראיתי גם כאלה בפחות מ 35K בשנים 2013-14.

חפשי רכבים באזור מגוריך,כך לא תצטרכי לנסוע רחוק רק כדי לראות את הרכב,אם יש מישהו ידיד/חבר/חבר לעבודה שמבין אפילו קצת ברכבים כדאי שיעזור לך.

תמיד טוב לבוא יותר מבן אדם אחד כדי לראות רכב.

לגבי הקנייה מחברה ולא מאדם פרטי הדעות חלוקות,לדעתי רוב הרכבים הטובים נמצאים בידיים פרטיות ולא אצל חברות.

ללא ספק הרכישה בחברה כלשהי נוחה יותר כי אפשר לקחת הלוואה ותשלומים וכו'..

ואפשר גם לקחת הלוואה מהבנק ולשלם ישירות לאדם פרטי.

עריכה אחרונה על ידי Tom777

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במגרשי הרכב הגדולים והמוכרים. נדיר למצוא רכב כזה.

אולי כלמוביל טרייד אין (הטרייד הרשמי של מיצובישי).

לא ממליץ לך לרכוש ממגרש רכב פרטי. המכוניות שם שחוטות לרוב והמוכרים שם לא תמיד צדיקים. במיוחד כשמדובר בקונה חסר ידע כמוך.

ממליץ מאוד על קניה מאדם פרטי ביד2 בליווי של ידיד או קרוב משפחה שמבין קצת בתחום.

יש כאן בפורום מדריך קניה. קראי ותלמדי ממנו.

וודאי שהמוכר הוא בעל הרכב (הצלבת ת. ז ורישיון רכב).

לא כולם רמאים ביד2.

ניתן לאתר ספייסטאר/פיקנטו/איי10 באנשים טובים.

אם בכ"ז את מתעקשת על מגרש, אז טריידמוביל / קרסו טרייד / לובינסקי טרייד מחזיקים רכבים פרטיים של אנשים שביצעו טרייד אין על רכב חדש.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכבר הבנת, במגרשים לרוב אלה רכבי ליסינג או השכרה במחירים מטורפים לחלוטין. לא שאין שם מכוניות טובות שבאו בטרייד אין או ליסינג ששמרו עליו אבל

יהיה קשה מאוד למצוא.

אין לך מכר או גבר בסביבתך שמבין טיפה במכוניות ויכול לעזור? שווה לשקול שירות של חיפוש רכב יד 2, יעלה קצת כסף אבל ימצאו לך רכב טוב.

יד 2 הוא הכתובת עבורך. וגם פורום מכירה פה בפורום, לרוב יש פה מכוניות שמורות ומטופלות.

קיה ריו, מאזדה 2,סוזוקי ספלאש וSX4 גם אופציות לשיקול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל כך הבנתי את הבעיה, אם התקציב שלך הוא 35 מקסימום ואת די נעולה על פיג'ו 208 או מיצובישי ספייס סטאר אז תתחילי לחפש ביד 2, וכן בתקציב הזה סביר להניח שלא תמצאי רכב חדש אלא משומש בן כמה שנים.

אני התעניינתי ב 208 וראיתי גם כאלה בפחות מ 35K בשנים 2013-14.

חפשי רכבים באזור מגוריך,כך לא תצטרכי לנסוע רחוק רק כדי לראות את הרכב,אם יש מישהו ידיד/חבר/חבר לעבודה שמבין אפילו קצת ברכבים כדאי שיעזור לך.

תמיד טוב לבוא יותר מבן אדם אחד כדי לראות רכב.

לגבי הקנייה מחברה ולא מאדם פרטי הדעות חלוקות,לדעתי רוב הרכבים הטובים נמצאים בידיים פרטיות ולא אצל חברות.

ללא ספק הרכישה בחברה כלשהי נוחה יותר כי אפשר לקחת הלוואה ותשלומים וכו'..

ואפשר גם לקחת הלוואה מהבנק ולשלם ישירות לאדם פרטי.

הבעיה בקנייה מיד 2- שאין לי ידע בכלל במכוניות .

דמיין בנאדם עם ידע אפסי במכוניות ממש אפסי , אדם שלא יבחין בשריטה נניח ברכב או שהרכב עבר צביעה או רכב שהמכסה מנוע קצת מורם עקב תאונה (סתם דוגמאות) אז זאת אני !אני לא אבחין בדברים האלה ! אני ישר אקח לבדיקה ואשלם 500 שקל !ובסוף אגלה שהרכב במצב מזעזע רק אחרי בדיקה .שלעומתי אדם בעל קצת ידע יראה קצת מכסה מנוע מורם ישר יבין שמשהו לא תקין ואולי אף יחליט שלא לבזבז כסף על בדיקה כי אין טעם לקחת רכב כזה ! וכולנו יודעים שהסבירות שאני אפול על רכב ראשון מיד 2 שיעבור בדיקה ויצא מושלם סבירות ממש נמוכה אם בכלל קיימים כאלה סיפורים חח. אז לקנות רכב מיד 2 יקח לי כמה ניסיונות על כל ניסיון לשלם 500 שקל נראה לי לא ריאלי .

אין לי לצערי קרוב משפחה/חבר שיוכל לעזור לי ! אז הכל בכוחות עצמי !

בגלל זה חשוב לי לקנות מחברה /מגרש מוכר ומומלץ כמובן ! ככה שאני פחות אתעסק בבדיקות וביזבוז כסף מיותר שאין לי . יהיה רשום לי הכל על הנייר .

גם אם הנייר לא שווה יותר מידי אני מבינה שבסופו של דבר אצטרך לקחת רכב לבדיקה מעצמי ולא להסתמך רק על החברה אבל זה כבר יהיה עם רכב בבעלותי .

גם אם "עבדו עלי " בבדיקה זה כבר תרחיש שיסתיים נניח בבית משפט .. - פה אתה פשוט תובע את החברה שממנה רכשת את הרכב

מאמינה שחברה אמינה עם שם מוכר תמכור לך רכב במצב טוב ולא תעבוד עליך בנייר.

בכל מקרה מה שאני מנסה להגיד זה שאין לי ידע ! ולקבוע להיפגש עם מוכרים ולבזבז כל פעם 500 שקל על בדיקה זה לא בא בחשבון .

גם לשלם במכה את כל הסכום למוכר זה קצת בעייתי בשבילי כרגע . והרבה חברות מציעות תשלומים/צקים וכו שזה פשוט יותר נוח .

אולי הפוסט שלי קצת לא מובן ואני אערוך את ההודעה?

מדגישה שוב פעם אין לי ידע בכלל במכוניות!

תודה על התגובה שיהיה לך שבוע טוב !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במגרשי הרכב הגדולים והמוכרים. נדיר למצוא רכב כזה.

אולי כלמוביל טרייד אין (הטרייד הרשמי של מיצובישי).

לא ממליץ לך לרכוש ממגרש רכב פרטי. המכוניות שם שחוטות לרוב והמוכרים שם לא תמיד צדיקים. במיוחד כשמדובר בקונה חסר ידע כמוך.

ממליץ מאוד על קניה מאדם פרטי ביד2 בליווי של ידיד או קרוב משפחה שמבין קצת בתחום.

יש כאן בפורום מדריך קניה. קראי ותלמדי ממנו.

וודאי שהמוכר הוא בעל הרכב (הצלבת ת. ז ורישיון רכב).

לא כולם רמאים ביד2.

ניתן לאתר ספייסטאר/פיקנטו/איי10 באנשים טובים.

אם בכ"ז את מתעקשת על מגרש, אז טריידמוביל / קרסו טרייד / לובינסקי טרייד מחזיקים רכבים פרטיים של אנשים שביצעו טרייד אין על רכב חדש.

תודה רבה על התגובה !בהחלט אבדוק את המגרשים האלה מאוד שימושי תודה!

אני כל היום חורשת פה בפורום ולומדת הרבה דברים חדשים , לצערי אין לי עזרה עם הקנייה אז זה נופל עלי ורק עלי .

חושבת שהאופציה הכי מתאימה בשבילי זה מגרשים כרגע :) -פחות כאב ראש

בעתיד כבר אחרי שיהיה לי ניסיון עם רכב ראשון אני בטוח אקנה מאדם פרטי ! אבל כרגע בגלל חוסר ניסיון ושאין מי שיעזור לי עם זה כנראה מגרש זה הפיתרון בשבילי

שבוע טוב !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך.

בשום פנים ואופן לא לקנות רכב בלחץ! רוצים לתכנן חופשה? יופי, שכרו רכב לשבוע, שבועיים, אפילו חודש. יעלה פחות מהנזק הפוטנציאלי מעסקה גרועה עם נוכל.

עקב מצבך יש לי המלצה לא פופולרית בפורום: לפנות ל"בלש רכבים" שמתמחה באיתור רכבים ממוכרים פרטיים עבור רוכשים לפי דרישה. הוא עושה עבורך את כל התהליך עד להעברת בעלות. כמובן השירות עולה כסף. אני יודע על אחד כזה לפחות, שמו יונתן לטקר ושמעתי עליו המלצות מכל מיני כיוונים. גוגל יידע למצוא אותו. דיסקליימר כרגיל: אני לא מכיר את האיש, מעולם לא עבדתי איתו ואין לי שום קשר עסקי או אחר אליו. בהצלחה.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לפנות לאדם שזה מקצועו, אפשר גם לנסות ללמוד לדוג, אולי יחד עם חבר/חברה/קרוב משפה/בעזרת הפורום.

ישנם פרמטרים שבעזרתם אפשר לסנן חלק גדול מהרכבים עוד לפני הבדיקה למשל:

1. לחפש רכבים מיד נמוכה (1-2), ששתי הידיים היו פרטיות בלבד.

2. ק"מ נמוך.

3. שטופל במוסך מורשה או מתמחה.

4. הרכב עם תמונה במודעה ונראה טוב בתמונה.

5. המוכר בטלפון נשמע לך בסדר.

6. המוכר לא מנתניה :-D.

יד נמוכה פרטית וק"מ נמוך הן נקודת פתיחה טובה גם כי הרכב נסע מעט וגם כי כנראה טופל במוסך באופן תדיר.

רכב שטופל במוסך מורשה או מתמחה מגדיל את הסיכויים לשימוש בחלקים איכותיים ושיגרת טיפולים לפי ההוראות. הוא גם מאפשר לך להוציא הסטוריית טיפולים של הרכב עוד לפני התשלום על הבדיקה, פשוט תבקשי מהמוכר/מוכרת, אם אין לו מה להסתיר ישלחו לך.

רכב בלי תמונה זה חשוד, רכב עם תמונה אפשר לראות את הרכב. מוכר שלא נשמע אמין לא ללכת ולא משנה מה המחיר. מוכר שנשמע אמין חשוב לא להאמין : ).

לא מנתניה = פחות סיכוי ליפול על סוחר, סתם זו בדיחה שיש בה קצת אמת.

הקריטריונים האלה יסננו כנראה את רוב הרכבים. מתוך מה שסיננת רק חלק יהיו במרחק נסיעה סביר, כלומר לא תישארי עם הרבה רכבים לבדוק אם בכלל. אדם שביצע את התהליך כבר פעם אחת יוכל לעזור, בעיקר בלהקנות ביטחון.

זה סכום שהייתי שוקל לנסות בו את התהליך בעצמי אם יש מישהו שמלווה אותי.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטעות הכי גדולה שלך שאת חושבת שהבנאדם במגרש הרכבים, עם החולצה המכופתרת, מבין משהו במה שהוא מוכר. אז לא.

באמת.

אין לו שום מושג מה הרכב שהוא מוכר ולא מעניין אותו גם. התפקיד שלו זה לספר לך שכול רכב אצלו במגרש מוגדר כליסינג אבל בפועל הוא נסע רק אצל נהג אחד סופר רגוע ושומר על הרכב, ובגלל זה הם דורשים על הרכבים שלהם 20 אחוז יותרממה שתיראי ביד 2 על אותם נתונים.

עזבי.

כמו שאמרו לך, תחפשי קילומטראז נמוך+ יד נמוכה באיזור מגורים ליד הבית, שאלה ראשונה כשאת מתקשרת "האם יש ספר טיפולים?" והתשובה אליה חייבת להיות "כן" מוחלט. ברגע זה הגדלת בהמון את הסיכוי שלך למצוא רכב טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תקני לבד בשום אופן, לא במגרש ולא ביד 2. יעבדו עלייך ואת הלקח על זה תלמדי בכיס. חפשי איש מקצוע שיעזור לך לאתר רכב או נדנדי לחבר קרוב או רחוק. זה שוק קשוח שהנפילות בו רבות

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין נוסף, הזכרת שני רכבים שונים לחלוטין, גם מבחינת תמהיל הרוכשים שלהם. ספייסטאר זה רכב שאפשר להגיד שהרוב המוחלט שלו הן ליסינג/צבא/השכרה. מעט מאוד אנשים פרטיים קנו את הרכב הזה.

במקרה של ה-208 התמהיל שונה לחלוטין, יש לא מעט רוכשים פרטיים.

עוד אופציה - לקנות ממגרש עם אבא ואמא.

הזכרת את ה-208. את יכולה לבדוק את האופציות בלובינסקי טרייד. רק כדאי לא להתפתות לקנות מיד ולא משנה כמה לחץ יש אצלכם או כמה לחץ מפעיל המוכר במגרש. הרכבים לא התאדו מהמגרש אין מה לדאוג.

שווה לעשות שם סיבוב ולחזור עם רשמים לכאן על מנת לקבל חוות דעת.

הם כנראה יהיו יחסית שקופים, ולפעמים הם גם נותנים אחריות.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אטראג'זה רוב מוחלט של ליסינג/ השכרה.

ספייסטאר יש המון פרטיות. אם פותחת השרשור תהיה מוכנה לחכות קצת, אני אשמח למכור לה את הספייסטאר שלי(פרטית לחלוטין)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכתבי מהיכן את בארץ, אני בטוח שיש בפורום אנשים שיעזרו לך ויבואו איתך אם את גרה לידם

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...