Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת זכוכית שעון סיטיזן

car_me
שימו לב! השרשור הזה בן 1692 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסדקה לי הזכוכית בשעון סיטיזן אקו דרייב, מסדרת E8700, זכוכית מינרלית לא ספיר.

קניתי אותו בהזמנה מחנות בחו"ל לפני 5 שנים אם אני זוכר נכון.

השעון הוא מהשוק האפור של השעונים, כלומר ללא אחריות של היצרן.

מחיר עלות היה בסביבות 800, אז אני לא מעוניין בתיקון ממש יקר. (היום חדש באמזון ללא מבצע כלשהוא עולה 1200).

למישהו יש ניסיון עם תיקון כזה בארץ.

שאלתי אצל שען, הוא אמר שזה יעלה 100 שקלים, נראה לי שהמחיר סבבה.

אבל למישהו היה ניסיון החלפה לא משנה איזה שעון אצל אחת המעבדות או אצל שען פרטי כלשהו ויכול להגיד לי מחירים ואיכות עבודה, ומה לבדוק בהחלפה?

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכללי לא אמורה להיות בעיה אם האטימה נעשתה כראוי. 100 ש"ח זה מחיר סבבה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה סיבה לא לתקן אצלו.

לצערי כשהייתה לי בעיה דומה ברולקס אף אחד לא הסכים להתעסק עם זה והייתי צריך לשלוח את השעון לחו"ל

איכות עבודה משתנה ממקום למקום, משעון לשעון

עם רולקס לא אוהבים להתעסק כנראה כי אם יגרמו נזק כזה או אחר הם יצטרכו לפצות את בעל השעון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אותי עם המרצדס sclass החדשה לא הכניסו למוסך על הדרך,שעובד בעיקר עם מזדה וטויוטה מהסביבה. חצופים, בטח חאפרים.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...