Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראב 4 / סקודה קודיאק / אאוטלנדר

hagit dayan
שימו לב! השרשור הזה בן 1685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להתלהם ולזרוק האשמות בלי הבנת נקרא בסיסית (יש אפילו תמונות...) בוודאי עובר גם על איזושהו חוק... אם לא של פורום, אז של תרבות דיון?

זה שבאולומות התצוגה יש את לוח המכוונים הדיגיטלי לא אמור שזה הדיפולט. מדובר על תוספת כספית לא קטנה. עובדתית, דגמים 2019 של VAG (להוציא הרשימה שניתנה לעיל) עם לוח מכוונים אלנוגי עדיין נמכרים עם מסך תצוגה שחור-לבן, דבר שלא קיים בVAG מערב אירופאית כבר מהשנת 2013~.

וזה כן משנה ההבדלים בין המפרטים, כי מאיזושהי סיבה לא מובנת, VW ממותגת במדינה המצ'וקמקת הזו כרכב פרימיום, ומשם גם נגזר המחיר. לשלם כזה מחיר לא מוצדק וגם לקבל מפרט טכנולוגי של 'שאריות', סוג ב' מהיצרן הוא לא דבר לגיטימי.

כשהדיון הוא על הטיגואן, ובארץ מוכרים אותו רק עם קוקפיט דיגיטלי, אז להכניס רעש לא קשור, של לוח שעונים אנלוגי, זה רק מבלבל את הדיון ולא קשור. אז תרבות דיון היא להעלות טיעונים רלוונטיים.

לגבי מה במערב אירופה, שוב, לא רלוונטי. משנה מה יצרנים אחרים מוכרים פה באותו כסף. אם מישהו חושב שגולף ב-130 אלף הוא רכב פרימיום זו בעיה שלו, אבל לי הוא מרגיש יותר איכותי מהרבה רכבים אחרים באותה קבוצת מחיר.

עריכה אחרונה על ידי Avenger
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא זכור לי שבכלל התדיינתי על טיגואן, שרשמתי את צירוף האותיות הזה באחת ההודעות שלי, שבכלל שהגבתי לך על טיגואן או שבכלל הגבתי לך (שקיטלג אותנו כהזויים...).

סה"כ באתי לחזק את טיעוניו של HeinanCA שדיבר על רכבי VW באופן כללי עם עובדות מהשטח ובירורים משלי.

אבל במקום לעשות Tap out ולהבין את הפער שיש לך אתה ממשיך להתנצח ו-Moving the goalposts.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נשאיר רגע בצד את איכות החומרים בטיגוואן, שהיא פשוט ממוצעת לדעתי לקטגוריית הג׳יפונים הקומפקטיים (לפחות הגירסה הקודמת), לא שזה רע, ממוצע האיכות טוב מאד בקטגוריה הזאת (ממוצע זה אומר כמובן שיש טובים פחות ויש טובים יותר, אבל גם הפחות טובים, טובים למדי), פשוט מג׳יפון של פולקסווגן מצפים אולי ליותר ולהוביל את הקטגוריה, עברתי על מפרט הטיגואן המעודכן והוא פשוט מרשים מאד.

מהבחינה הזאת ולאור כך שהתרשמתי ברמה האישית שלטיגוואן מרווח פנימי גדול מאד (פחות רלבנטי אם הרכב משמש רק את האישה) ויש בו אפשרות להגיע לתנוחת נהיגה נכונה שזה דבר לא אפשרי בכל הרכבים, התמורה למחיר כבר נראית טובה למדי.

אם נוסיף פרמטרים נוספים בהם הטיגואן אולי טוב- טוב מאד, אני לא יודע ברמה האישית כי לא נהגתי בו, כמו למשל יחידת ההנעה, נוחות, התנהגות כביש, בידוד רעשים וכיוצ״ב התמורה למחיר אולי משתפרת עוד יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נשאיר רגע בצד את איכות החומרים בטיגוואן, שהיא פשוט ממוצעת לדעתי לקטגוריית הג׳יפונים הקומפקטיים (לפחות הגירסה הקודמת), לא שזה רע, ממוצע האיכות טוב מאד בקטגוריה הזאת (ממוצע זה אומר כמובן שיש טובים פחות ויש טובים יותר, אבל גם הפחות טובים, טובים למדי), פשוט מג׳יפון של פולקסווגן מצפים אולי ליותר ולהוביל את הקטגוריה, עברתי על מפרט הטיגואן המעודכן והוא פשוט מרשים מאד.

מהבחינה הזאת ולאור כך שהתרשמתי ברמה האישית שלטיגוואן מרווח פנימי גדול מאד (פחות רלבנטי אם הרכב משמש רק את האישה) ויש בו אפשרות להגיע לתנוחת נהיגה נכונה שזה דבר לא אפשרי בכל הרכבים, התמורה למחיר כבר נראית טובה למדי.

אם נוסיף פרמטרים נוספים בהם הטיגואן אולי טוב- טוב מאד, אני לא יודע ברמה האישית כי לא נהגתי בו, כמו למשל יחידת ההנעה, נוחות, התנהגות כביש, בידוד רעשים וכיוצ״ב התמורה למחיר אולי משתפרת עוד יותר.

הרכב ישמש את האישה ביומיום ואת המשפחה בסופי שבוע וטיולים. גודל תא המטען היה לכן גם פקטור משמעותי. האופציה להזיז את הכסא האחורי על מסילה קדימה לטובת תא המטען הוסיף לו עוד נקודות בונוס, לימים המועטים שזה רלוונטי. אני לא חושב שפולקסווגן הוא מותג פרימיום, אבל הוא בהחלט מותג איכותי מאד והיו לנו כבר כמה רכבים של הקונצרן במשפחה, שמכולם נהנינו.

הסיבה שבכלל ניכנסתי לדיון הזה הוא כי פותחת השירשור (שנעלמה מזמן :)) בחנה רכבים שבדיוק בסגמנט ועניין אותי לדעת אם היא בדקה את האופציה ומה היא חושבת עליה.

אני, בכל מקרה, כבר הזמנתי את הרכב השבוע, מאמין שהאשה תהנה מבחירתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זכור לי שבכלל התדיינתי על טיגואן, שרשמתי את צירוף האותיות הזה באחת ההודעות שלי, שבכלל שהגבתי לך על טיגואן או שבכלל הגבתי לך (שקיטלג אותנו כהזויים...).

סה"כ באתי לחזק את טיעוניו של HeinanCA שדיבר על רכבי VW באופן כללי עם עובדות מהשטח ובירורים משלי.

אבל במקום לעשות Tap out ולהבין את הפער שיש לך אתה ממשיך להתנצח ו-Moving the goalposts.

הדיון היה בקונטקסט מסוים, אז נכון שלא כתבת טיגואן אבל היה ניתן להבין (בטעות) שזו הכוונה, כיוון שזה היה נושא הדיון.

דבר שני, לא קיטלגתי אף אחד כהזוי ולא כתבתי את המילה הזוי (על הטיותיה) באף הודעה.

בכך מקרה, מצטער ומתנצל על האופן התקיף שבו נכתבו הדברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די משעשע לקרוא תגובה כזו ב 2019, יצרני הרכב גלובלים היום ומייצרים רכבים תחת המותגים שלהם בכל רחבי העולם, נוהלי איכות ובקרת איכות נוקשים הופכים את ארץ היצור ללא רלוונטית לחלוטין, מציע להתקדם...

אתה ממש חי בסרט

ברור לך שהאופי של הפועל הגרמני הוא לא כמו של הספרדי..

הגרמנים ייקים וככב גם האיכות הרכבה שלהם

נכון שיש בקרת איכות נוקשה וקפדנית במפעל של סיאט בקו ייצור של הQ3 אבל עדיין אני חושב ובטוח שהגרמני יעשה את זה יותר טוב.

עריכה אחרונה על ידי hagai_al
טעות כתיב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

בעולם האוטומטי של היום אין שום שיקול דעת לפועל - הרובוט מכין את כל החתיכות מראש, יותר מזה! ברוב המקומות בקו הייצור הוא גם מרכיב אותם - במעט מעט שלבים בהם הפועל מרכיב(חלק שהרובוט הגיש לו והצמיד לאיפה שהוא צריך להרכיב) הרובוט בודק את העבודה של הפועל ע״י בחינה של מיליון פרמטרים בכל שלב.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ממש חי בסרט

ברור לך שהאופי של הפועל הגרמני הוא לא כמו של הספרדי..

הגרמנים ייקים וככב גם האיכות הרכבה שלהם

נכון שיש בקרת איכות נוקשה וקפדנית במפעל של סיאט בקו ייצור של הQ3 אבל עדיין אני חושב ובטוח שהגרמני יעשה את זה יותר טוב.

תרשה לי להיות עדין איתך ולהגיד לך שאין לך מושג על מה שאתה מדבר.

נתונים אשר דלפו מקונצרן VW הראו שדווקא המפעלים מחוץ לגרמניה הציגו איכות מוצר גבוהה יותר.

אתה חיי אי שם במאה הקודמת עם דעות של פעם , חיפוש קטן ברשת לםני שאתה קובע בפסקנות עובדות כביכול.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים!

השרשור הזה איבד כיוון, והפך לשרשור קלישאות עם המון אי דיוקים שכולם לא ממש שייכים למטרה לשמה נפתח השרשור.

השרשור הפך לזירת התגוששות ולפיכך ינעל.

רגע לפני הנעילה - לגופו של ענין:

הראב4 לדעתי הוא התמורה הכי פחות טובה לכסף, במיוחד (שכרגע) הדגמים המעניינים לא במלאי.

האאוטלנדר הגיע לסוג של בגרות - המנוע ויחידת ההנעה פשוטים יחסית, ובגרסת הפרמיום מקבלים את כל מערכות הבטיחות העדכניות.

הקודיאק איכותי יותר מהאאוטלנדר, אך אם אינכם חובבי רכב או פיינשמקרים - האאוטלנדר יעשה את העבודה מצוין.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...