Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עתיד המוסכים בעקבות עניין העתיד החשמלי

Bigmx
שימו לב! השרשור הזה בן 1654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלתי את זה בפורום המתחרה , אבל רוצה לשאול גם את חברי הפורום היקרים.

אני בתור ילד בן 23 , שרוצה וחולם לפתוח מוסך של אופנועים בעתיד , רואה את כל עניין היורו והחשמלי , ושואל אם יהיה לי עתיד ב20 שנה הבאות .

שאני חושב על זה , אני לא רואה אנשים ממהרים לוותר על המנועים והרעש (לפחות בתחום האופנועים ) , אבל ברגע שהיורו החשמלי יכנס , איזה ברירה יהיה לאנשים ?

היובאנים יאבדו את כל הרווח על החלפים שלהם ? אולי יש "טכנאי" במקום "מכונאי" ? אשמח לדעתכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לך תלמד חשמל או אלקטרוניקה או מכאטרוניקה ואז יהיה לך עתיד מזהיר בתעשייה כי אמרת נכון, עוד 20 שנה נתנייד רק בחשמליות וברכבים אוטונומיים.

לגבי הענף, יבואנים שכבר משווקים רכבים חשמליים, המוסכים שלהם כבר עושים או עשו צעד בכוון העתיד לרכב החשמלי, הדרכות לצוותים המקצועיים, הצטיידות בכלים יעודיים למשימות והתקנות של תשתית תומכת לרכבים חשמליים במוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא יהיה עתיד? אם אני חושב על כל התקלות בכל הרכבים שהיו ברשותי או בסביבתי הקרובה, רוב התקלות/בלאי לא היו במנוע והרכיבים שלו או בתיבת ההילוכים. מתוך עשרות רכבים, רק באחד נדרשה החלפת תיבת הילוכים, באחר מגדש טורבו ובאחר שיפוץ ראש מנוע ואני לא מדבר על רכבים עם 100 אלף ק"מ אלא 200 ומעלה. גם בעתיד יהיו חלקי מתלה (שיהיו יקרים יותר), מדחס מזגן (גם אם חשמלי), מערכת בלימה (גם אם הבלאי מופחת), מערכת היגוי, מערכות חשמל ונוחות... כפי שציינו לפני, ל

אלקטרוניקה או מכטרוניקה תמיד תהיה דרישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח מחר המדינה אוסרת יבוא של רכבים לא חשמליים.

לפחות עוד 15-20 שנה ייסעו רכבי בעירה פנימית.

מאחר ואיסור כזה לא קיים,ויצרנים לא מוותרים על רכבי בעירה,יש עוד כמה שנים טובות.

בתור בעל עסק טוב תדע ללמוד ולפתח את העסק וידע בהתאם למגמות בשוק.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא. כנראה לא חווית מה זה תחבורה במדינות עולם שלישי.

בתקינה בתחום הרכב אנחנו כמו אירופה.

יש תוכניות לכל משרדי הממשלה הרלוונטיים להיכנס לעידן החשמלי ב 2030 מבחינת רגולציה, מוכנות מוסכי השירות, הכשרה מקצועית וכמובן תשתיות, כמו רוב מדינות אירופה.

מדברים על זה בכל כנס בתחום ההתחדשות בתחום הרכב.

יש כמובן הרבה חסמים, אבל יש מגמה חיובית ונכונות לפתור את כולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה תחבורה אנחנו דיי מדינת עולם שלישי. לא צופה שיפסיקו למכור פה מנועי בנזין ב 20 שנה הקרובות.
הייתי כמה פעמים במדינות שהן אפילו לא עולם שלישי אלא עולם 2.5 כזה.

תעמוד שם 5 דקות ליד כביש עם הרבה תנועה, תריח ותבין.

הרבה אנשים נסועים עם ממירים קטליטיים מפורקים, DPF - ים מבוטלים בתקלה הראשונה, נורת Check דולקת בכל רכב שני. אוטובוסים מעשנים וכו'. הזיהום מורגש מאוד בהשוואה למה שאנחנו רגעלים.

מהבחינה הזו המצב בארץ מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת בעשור האחרון באופן טבעי נעלמו כמעט לחלוטין קטנועי 50 סמ"ק 2 פעימות ורכבים מיושנים ללא ממיר קטליטי שתודלקו אוקטן 96 במקור והתוצאות באמת לטובה מורגשות בתור הולך רגל ובתור נהג שנחנק מרכבים מזהמים במקרה שסירקולציה פנימית כבויה אצלי.

לעניין. בהרבה תחומים טכניים נדרשים הכשרות והדרכות מקצועיות על מנת לדעת לטפל בטכנולוגיה חדשה. מבחינה כלכלית לפתוח עסק זו שאלה מורכבת הרבה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עולם המוסכים ישתנה אבל לא ייעלם.

רכבים חשמליים לא חפים מתחזוקה ותקלות. יש להם הרבה יותר אלקטרוניקה, יש להם מערכת קירור מורכבת, בלמים, הגה, מיסבים ועוד. היום אתה לא שומע על הרבה תקלות או תחזוקה גם כי הרכבים החשמליים מעטים וגם כי הם חדשים יחסית ונוסעים מעט.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה ישראל מתכננת לאסור מכירה של רכבים עם מנוע בערה פנימית החל מ2030, שזה אומר עוד 11 שנים, ואז בוא נניח יקח עוד 5 - 7 שנים לרוב הרכבים כאן להתחלף לחשמליים, במיוחד עם שוק הליסינג המשגשג כאן, בוא נגיד שלא הייתי בונה על פנסיה.

במיוחד אם אתה בונה על תחום האופנועים, אנחנו החזקנו בפיצרייה קטנוע חשמלי, הטיפול היחיד שהוא צריך לעבור זה ברקסים, וזהו, אין שמנים, אין גיר, יצא לנו להחליף רק תא סוללה שמסר נשמתו מוקדם מן הצפוי אבל בתכלס זהו.

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה ישראל מתכננת לאסור מכירה של רכבים עם מנוע בערה פנימית החל מ2030.

שטייניץ שקל את זה, אבל לא עברה החלטה כזו או שפיספסתי.

ממה שאני זוכר, בגרמניה התקבלה החלטה כזו, לא יודע אם כל גוש היורו הלך אחריהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...