Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך זה לגור בחדרה?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1686 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יכול לספר איך זה?

יחסית לנתניה ולמרכז אפשר לגור שם "בזול".

המרחק למרכז הארץ נסבל ולא גדול כל כך.

מעבר לזה, מביקורים מזדמנים שהיו לי שם אני חושב שמדובר בעיר די אפורה ומשעממת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מה זה "זול", מה אתה מחפש, ואיפה אתה עובד.

אני גר ב"אולגה החדשה" או בשמה הממותג "עין הים בין מכמורת לשדות ים".

קרוב לים, זול יחסית, יש דירות, יש יחידות בבתי הקרקע, יש בתי קרקע.

אני שוכר יחידת קרקע חדשה עם חצר בחצי מחיר ממה שהיה עולה לי בויתקין שזה מטר מפה. הולך לים ברגל, ולמשרד (פולג) לוקח לי להגיע 20 דקות בלחץ. אז לי זה לא רע בכלל.

יש לי חבר נוסף שעשה מעבר עכשיו מהרצליה לפה. יש לו ילדה והוא שוכר משהו יותר רציני. בוא נגיד שבאותו כסף שהוא שכר בהרצליה מטר ובמבה הוא קיבל ארמון.

אז הוא צריך לנסוע ברכבת כל יום לת"א, זה הקנס, רבע שעה על האופניים החשמליות מהבית שלו.

לדעתי יכול להיות מצויין לחלק מהאנשים, ברור שלחלק גדול מהאנשים אין מה לחפש פה.

אם תרצה עוד מידע פנה בפרטי.

לגבי אפורה ומשעממת אתה יכול להגיד את זה על כל עיר בישראל חוץ מתא ואולי כמה חלקים בחיפה. אני תמיד אומר שבישראל יש רק עיר אחת, ת"א, כל השאר זה נמנמת. אם אתה מחפש מקום שיש בו מה לעשות בערב אחרי העבודה זה לא חדרה (אלה אם אתה מעריץ של "יגאל קבב"), זה לא שום מקום בעצם לך לגור בתא.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...