Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשיון סוחר (מספר יד) + ק"מ נמוך+ זיהום מופחת+ביטוח הראל סויטש

yosi123456
שימו לב! השרשור הזה בן 1684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני רכישת יונדאי IX35 ברמת גימור ELITE 2400 סמ"ק.

שאלותיי:

1) הרכישה היא מטרייד מוביל ולא הבנתי לגבי איזה יד אני אהיה לפי הרשיון. מצ"ב הרשיון

2) ברכב יש סאנרוף *2 (בחלק הקדמי והאחורי). מה ההשלכות של סאנרוף מבחינת תחזוקה וסחירות?

3) ביטוח הראל סויטש (הביטוח לפי מספר הק"מ) .

שביררתי מול הנציג הוא ענה שהתעריף לפי ק"מ 0.3 ש"ח לק"מ.

לצורך ההשוואה, קאיה ספורטאג זה לפי 0.2 ש"ח לק"מ.

הסיבה היא עקב הגניבות של היונדאי .....??? הייתכן ?

4) מה יש לשים לב בבדיקה כאשר ק"מ נמוך מאוד ???

5) קבוצת זיהום- מצד אחד הרכב נמצא בקבוצה 15 ומצד שני צוין שהוא מופחת זיהום. מה זה אומר ?

6) תאריכים ברשיון- שימו לב בבקשה לתאריכים שמצוינים ברשיון :

- תאריך בעלות 22/8/19 - האם זה אומר שטרייד מוביל העביר לבעלותו בתאריך הזה ? אז מדוע בתחתית הרשיון יש תשלום ברשות הדואר עם תאריך של אתמול ?

- ת. תשלום 24/6/19 ??? לא הבנתי מה זה התאריך הזה ??

7) ניסיון אישי- אם יש למישהו ניסיון אישי עם הדגם הזה אז אשמח לתובנות .

סליחה על החפירות אבל זה חשוב לי וגם אשתי שבעה מהחיפושים :wink:

רשיון סוחר.pdf

עריכה אחרונה על ידי yosi123456
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוחר לא נחשב יד.

לגבי ביטוח, צריך לקחת הצעות מסוכנים ומהישירים. זה תלוי גיל הנהגים, תביעות קודמות ככל שהיו, גניבות ואולי אפילו איזור מגורים, ועוד. השאלה שלך כללית מידי.

לעניין סאנרוף, ככל שאין בו תקלות, זה מוסיף ועוזר בסחירות. אם יש תקלה זה יעלה. לא חייבים לתקן במורשה ככל שיש תקלות. הצעות מחיר ובחירה בהתאם.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התאריך בעלות זה התאריך שהם עשו העברת בעלות בדואר ממי שמכר להם את הרכב.

תאריך תשלום - מתי ששולמה האגרת רישוי ( בוצע ע"י הבעלים הקודמים של הרכב).

הרכב יד שניה. אתה תהיה יד שלישית. סוחר לא נחשב יד.

שמתי לב למשהו מעניין - הם הוציאו כפל רישיון על שמם בכדי שלא תדע את שם הבעלים הקודמים. לא שמתי לב שעושים זאת אף פעם.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב למשהו מעניין - הם הוציאו כפל רישיון על שמם בכדי שלא תדע את שם הבעלים הקודמים. לא שמתי לב שעושים זאת אף פעם.

אתה בטוח שאני אהיה יד שלישית?

אני שואל כי במפורש הוא אמר לנו שאנחנו נהיה יד שניה (מעבר לכך יש לי אסמכתא גם במייל במסגרת ההתכתבות שלנו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניין התאריכים יש פה 3 תאריכים:

1. תאריך בעלות 22/8/19

2. תאריך תשלום (בתחתית הרשיון) 24/6/19

3. חותמת בנק הדואר (תחתית הרשיון) 6/9/19.

אני מנסה להבין את השתלשלות העיניינים....:cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקש ממנו שיראה לך את הרישיון של הבעלים הקודמים ( שיסתיר את השם אם זה מפריע לו).

אם רשום בעלים קודמים 00 אתה תהיה יד ראשונה.

את האמת אף פעם לא נתקלתי במצב שטרייד אין הוציא כפל על שמו אז ייתכן שבאמת תהיה יד שניה.

הדרך הבטוחה זה כמו שהצעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניין התאריכים יש פה 3 תאריכים:

1. תאריך בעלות 22/8/19

2. תאריך תשלום (בתחתית הרשיון) 24/6/19

3. חותמת בנק הדואר (תחתית הרשיון) 6/9/19.

אני מנסה להבין את השתלשלות העיניינים....:cry:

1) תאריך העברת בעלות על שם טרייד מוביל.

2) תאריך תשלום אגרת רישוי ע"י הבעלים הקודמים.

3) תאריך הוצאת הכפל רישיון רכב על שם טרייד מוביל בכדי שברישיון יהיה רשום השם של טרייד מוביל ולא שם בעל הרכב הקודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקש ממנו שיראה לך את הרישיון של הבעלים הקודמים ( שיסתיר את השם אם זה מפריע לו).

אם רשום בעלים קודמים 00 אתה תהיה יד ראשונה.

את האמת אף פעם לא נתקלתי במצב שטרייד אין הוציא כפל על שמו אז ייתכן שבאמת תהיה יד שניה.

הדרך הבטוחה זה כמו שהצעתי.

תחושת בטן שיסרבו...

בטח יגידו שהם שומרים על פרטיות הלקוח :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) תאריך העברת בעלות על שם טרייד מוביל.

2) תאריך תשלום אגרת רישוי ע"י הבעלים הקודמים.

3) תאריך הוצאת הכפל רישיון רכב על שם טרייד מוביל בכדי שברישיון יהיה רשום השם של טרייד מוביל ולא שם בעל הרכב הקודם.

לגבי סעיף 2 משהו לא מסתדר לי.

תשלום אגרת הרשיון מתבצע בד"כ בסמוך לטסט.

הטסט התבצע בתאריך 10/1/19 ואילו תשלום האגרה התבצעה 24/6/19 ??!!!??:?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן שהרכב היה של נכה והיה צריך לשלם את היתרה בכדי למכור את הרכב. האגרה של נכה מופחתת ובעת המכירה יש להסיר את הרישום במשרד הרישוי ולשם את היתרה של האגרה המקורית.

ייתכן שזה בוצע ביוני וטרייד מוביל עשו העברת בעלות רק באוגוסט כאשר היה קונה רלוונטי.

אם זה באמת היה של נכה סבירות גבוהה שאתה תהיה יד שניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן שהרכב היה של נכה והיה צריך לשלם את היתרה בכדי למכור את הרכב. האגרה של נכה מופחתת ובעת המכירה יש להסיר את הרישום במשרד הרישוי ולשם את היתרה של האגרה המקורית.

ייתכן שזה בוצע ביוני וטרייד מוביל עשו העברת בעלות רק באוגוסט כאשר היה קונה רלוונטי.

אם זה באמת היה של נכה סבירות גבוהה שאתה תהיה יד שניה.

נשמע סביר בהתחשב שאמרו לי שזה היה שייך לפנסיונר שנסע מעט מאוד ( אגב כיום הק"מ הינו 8 א' ק"מ).

אגב, הם לא מחויבים לעדכן אותי שהרכב היה משויך לנכה (אולי היו התאמות מיוחדות וכו' שרק בבדיקה במכון אדע עליהם).

על פניו לא ראיתי התאמות מיוחדות באוטו לעניין נכות כלשהי.

אגב, אשמח אם תעזור לגבי הסעיפים האחרים

4) מה יש לשים לב בבדיקה כאשר ק"מ נמוך מאוד ???

5) קבוצת זיהום- מצד אחד הרכב נמצא בקבוצה 15 ומצד שני צוין שהוא מופחת זיהום. מה זה אומר ?

ושוב תודה רבה לך המענה :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע סביר בהתחשב שאמרו לי שזה היה שייך לפנסיונר שנסע מעט מאוד ( אגב כיום הק"מ הינו 8 א' ק"מ).

אגב, הם לא מחויבים לעדכן אותי שהרכב היה משויך לנכה (אולי היו התאמות מיוחדות וכו' שרק בבדיקה במכון אדע עליהם).

על פניו לא ראיתי התאמות מיוחדות באוטו לעניין נכות כלשהי.

לא חייב שיהיו התקנות כלשהן. לפעמים נכות אינה בגפיים.

אגב, אשמח אם תעזור לגבי הסעיפים האחרים

4) מה יש לשים לב בבדיקה כאשר ק"מ נמוך מאוד ?? לבדוק שהרכב טופל כראוי ובזמן. הרכב עושה טיפולים שנתיים. לוודא שבוצעו.

בדרך כלל רכבים כאלה מפספסים טיפולים או דוחים עקב הק"מ הנמוך.

מופחת אומר שהרכב עומד בדרישות התקן. קבוצה 15 לא אומר שהוא לא מופחת זיהום אבל הוא בקצה הסקאלה.

ושוב תודה רבה לך המענה :-D

תשובות באדום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובות באדום.

4. אוקיי. אבדוק לגבי היסטורית הטיפולים.

אגב, על פניו בהיסטורית הטיפולים אמור להיות שמו של הלקוח אלא אם כן שוב יסתירו את השם.

בכל מקרה בשנתון נמוך כזה (2015) וק"מ נמוך (8 -9 א' ק"מ ), הציפייה היא שהטיפולים יהיו כל שנה.

במידה והרכב פיספס את 2 הטיפולים האחרונים , אז איך עדין אפשר לעמוד על קנקנו של הרכב ?

הרי המוכר טרייד מוביל לא יאפשר לי לקחת את האוטו למוסך.... :cry:

5. מופחת זיהום - אני מניח שמכון הרישוי שופט מן הסתם בקפדנות יתר לגבי רכבים בקבוצה 15 . האם יש עלויות יקרות בתחזוק רכב בקבוצה 15 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למנועים של יונדאי יש נטיה לפתח בוצה עקב החלפת שמנים לא במועד או בשמן שאיננו עומד בתקן. יש לקחת זאת בחשבון.

לא זה מה שהיה מונע ממני לבצע רכישה כזאת אבל חשוב לדעת שלמרות הק"מ הנמוך, ואלי בגלל הק"מ הנמוך ואי ביצוע טיפולים יהיה בלאי מואץ למנוע. חשוב לבדוק ולקחת בחשבון.

לגבי הזיהום אוויר, רלוונטי יותר כאשר הרכב חדש וכבר איננו מעניין אותך. ככל שהזיהום אוויר היה נמוך יותר בעת שהרכב היה חדש ככה מחירו כחדש היה נמוך יותר עקב הקלות מס.

מבחינת הטסט יבדקו את הרכב באותה צורה וזה לא אמור לשנות מבחינתך אלא אם אתה אדם "ירוק" ואז מן הסתם היית מסתכל על רכבים היברידיים ולא ג'יפון זללן של דלק( הרכב הזה איננו חסכוני בדלק וזאת גם הסיבה מדוע דרגת הזיהום אןויר היא 15)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...