Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשיון סוחר (מספר יד) + ק"מ נמוך+ זיהום מופחת+ביטוח הראל סויטש

yosi123456
שימו לב! השרשור הזה בן 1693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם יסרבו אתה תמיד יכול לפתוח את תא הכפפות,למצוא שם קבלה עם השם של הבעלים הקודם ולאתר אותו.

לא חושב שיסתיר ממך מידע כלשהו.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למנועים של יונדאי יש נטיה לפתח בוצה עקב החלפת שמנים לא במועד או בשמן שאיננו עומד בתקן. יש לקחת זאת בחשבון.

לא זה מה שהיה מונע ממני לבצע רכישה כזאת אבל חשוב לדעת שלמרות הק"מ הנמוך, ואלי בגלל הק"מ הנמוך ואי ביצוע טיפולים יהיה בלאי מואץ למנוע. חשוב לבדוק ולקחת בחשבון.

לגבי הזיהום אוויר, רלוונטי יותר כאשר הרכב חדש וכבר איננו מעניין אותך. ככל שהזיהום אוויר היה נמוך יותר בעת שהרכב היה חדש ככה מחירו כחדש היה נמוך יותר עקב הקלות מס.

מבחינת הטסט יבדקו את הרכב באותה צורה וזה לא אמור לשנות מבחינתך אלא אם אתה אדם "ירוק" ואז מן הסתם היית מסתכל על רכבים היברידיים ולא ג'יפון זללן של דלק( הרכב הזה איננו חסכוני בדלק וזאת גם הסיבה מדוע דרגת הזיהום אןויר היא 15)

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שאלה אחרונה כרגע :

לעניין הבלאי המואץ של המנוע, אני מניח שרק במוסך יהיה ניתן לדעת עלות החלפת/תיקון מנוע ?

אני חושב שרכב בן 5 שנים גם צריך להתחיל לחשוב על רצועת טיימינג ....

למיטב הבנתי מדובר בחלקים יקרים, לא כך ?

לעניין הזיהום הסביבתי, אני אתרום את חלקי בכך שאלך לעבודה ברגל...:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לברר האם לרכב יש רצועה או שרשרת.

אם יש שרשרת אין טיפול טיימינג.

בדוק שגרת טיפולים,שמן ופילטר שמן כל 15KKM,מסנן אוויר ומזגן מידי פעם.

אם המנוע בסוף דרכו אפשר לזהות לפי בדיקת קומפרסיה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יסרבו אתה תמיד יכול לפתוח את תא הכפפות,למצוא שם קבלה עם השם של הבעלים הקודם ולאתר אותו.

לא חושב שיסתיר ממך מידע כלשהו.

בדקתי ואין שם.

אני לא כ"כ בטוח אבל נדמה לי שראיתי שהנציג לקח את זה משם בטרם הספקתי לראות את זה.

שביקשתי לראות אז הוא טען שיש להם כרגע כפל והם יראו לי את הרשיון למחרת היום ואכן למחרת היום הם שלחו את הרשיון במייל כפי שהעליתי בתחילת הפוסט (בבוקר הם החליפו את הרשיון).

העניין הוא שמרוב מכוניות שראינו אני כבר לא יודע אם זה היה מהאוטו הזה או מאוטו אחר :cry:

מקווה שהם לא מסתירים משהו וכי מדובר רק בחסיון נורמלי של זהות הבעלים ע"מ שהרוכשים לא ישגעו אותו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לברר האם לרכב יש רצועה או שרשרת.

אם יש שרשרת אין טיפול טיימינג.

בדוק שגרת טיפולים,שמן ופילטר שמן כל 15KKM,מסנן אוויר ומזגן מידי פעם.

אם המנוע בסוף דרכו אפשר לזהות לפי בדיקת קומפרסיה.

איך ניתן לראות שזה שרשרת, רק במכון הבדיקה ?

רק לצורך ההשכלה, במידה ונדרש טיפול טיימינג אזי אני צריך להפחית מהמחירון עוד 5-10 אלף ש"ח... ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך ניתן לראות שזה שרשרת, רק במכון הבדיקה ?

רק לצורך ההשכלה, במידה ונדרש טיפול טיימינג אזי אני צריך להפחית מהמחירון עוד 5-10 אלף ש"ח... ?

את השאלות האלו אתה צריך לשאול במוסך של יונדאי.

תבדוק מתי צריך להחליף רצועת תזמון. אם זאת שרשרת אז אין צורך בהחלפה.

אם זאת רצועה, ויש צורך כל 5 שנים, תשאל מה עלות ההחלפה ותנסה לגלגל זאת כהנחה מהטרייד.

קשה לי להאמין שיתנו לך את מלוא ההנחה.

לפי דעתי הרכב נמכר במחיר קרוב למחירון או במחירון, אני צודק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את השאלות האלו אתה צריך לשאול במוסך של יונדאי.

תבדוק מתי צריך להחליף רצועת תזמון. אם זאת שרשרת אז אין צורך בהחלפה.

אם זאת רצועה, ויש צורך כל 5 שנים, תשאל מה עלות ההחלפה ותנסה לגלגל זאת כהנחה מהטרייד.

קשה לי להאמין שיתנו לך את מלוא ההנחה.

לפי דעתי הרכב נמכר במחיר קרוב למחירון או במחירון, אני צודק?

ביקשו 100 . דיברנו על 95 א' ש"ח.

במחירונים של יד 2 מצוין 111 א' ש"ח

ביצחק לוי מצוין 87 א' ש"ח בלי שקלול הק"מ הנמוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מצחיק. כאשר הם קונים רכב מלקוח לא מעניין אותם השקלול אלא מחירון לוי יצחק עם חודש עליה לכביש.

כאשר הם מוכרים רכב הם מתחשבים בכל פרמטר אפשרי( ק"מ נמוך, יד ראשנה, חודש עליה וכו').

הם עושים על זה הרבה רווח.

לדעתי לא תמצא רכב עם נתון כזה אבל קח בחשבון שאכבים של פנסיונרים/ נכים סובלים מהרבה שפשופים ונזקים.

ה"השבחה" לעיתים רק הורסת את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אתייחס בנקודות:

1. אתה תהיה יד שלישית. אין מצב כזה שברישיון מופיע יד 01 (כלומר יד שניה) ובהעברת בעלות אליך לא תעבור עוד יד.

2. היעדר טיפולים היה מטריד אותי יותר מכל דבר אחר. מצידי שיעשה 15 אלף בשנה ויטופל לפי הספר.

3. במכון בדיקה לא יתנו לך שום תמונה לגבי מצב המנוע. טרייד מוביל מונעים בדיקה במקום שהוא לא מכון בדיקה וברור למה הם עושים את זה.

4. דגם הדיזל מבוקש יחסית, לא בטוח שה-2.4 גם כזה. זה לעניין המחיר המבוקש.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתייחס בנקודות:

1. אתה תהיה יד שלישית. אין מצב כזה שברישיון מופיע יד 01 (כלומר יד שניה) ובהעברת בעלות אליך לא תעבור עוד יד.

2. היעדר טיפולים היה מטריד אותי יותר מכל דבר אחר. מצידי שיעשה 15 אלף בשנה ויטופל לפי הספר.

3. במכון בדיקה לא יתנו לך שום תמונה לגבי מצב המנוע. טרייד מוביל מונעים בדיקה במקום שהוא לא מכון בדיקה וברור למה הם עושים את זה.

לגבי סעיף 1, לא בטוח. גם אני חשבתי כך באופן אוטומטי, אבל מכיוון שהוא הציג כפל רישיון על שם טרייד מוביל אז לדעתי הוא יד שניה. טרייד מוביל לא מוסיף יד אבל ברישיון שרשום על שמם רשום שהיית יד אחת קודמת וכשיעבירו בעלות לא תתווסף יד כי זה סוחר מורשה. כלומר, ישאר יד 01.

אם ברישיון המקורי, לפני שעבר לטרייד מוביל היה רשום 01 אז בטוח שהוא יהיה יד 3 אבל לדעתי לא. לדעתי הבעלים שמכר לטרייד מוביל היה יד ראשונה 00 ברישיון.

עריכה אחרונה על ידי asix
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי סעיף 1, לא בטוח. גם אני חשבתי כך באופן אוטומטי, אבל מכיוון שהוא הציג כפל רישיון על שם טרייד מוביל אז לדעתי הוא יד שניה. טרייד מוביל לא מוסיף יד אבל ברישיון שרשום על שמם רשום שהיית יד אחת קודמת וכשיעבירו בעלות לא תתווסף יד כי זה סוחר מורשה. כלומר, ישאר יד 01.

אם ברישיון המקורי, לפני שעבר לטרייד מוביל היה רשום 01 אז בטוח שהוא יהיה יד 3 אבל לדעתי לא. לדעתי הבעלים שמכר לטרייד מוביל היה יד ראשונה 00 ברישיון.

מעניין מה הסיבה שהם עשו כפל רשיון?

האם מנסים להסתיר את זהות האדם?

בכל רכבי כלמוביל טרייד אין, הרשיונות עדיין על שם הבעלים הפרטיים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתייחס בנקודות:

1. אני אבקש את הרשיון הקודם ואם יסרבו אז שמבחינתי יבטלו את העסקה (רק שריינתי את הרכב תמורת 1000 שקל).

2. צודק

3. לא יודע מה הסיבה לכך אבל גם בכלמוביל טרייד אין לא נותנים ללכת למוסך.

תמיד אפשר ללכת למוסך עם טופס הבדיקה ולקבל עלויות תיקון. ברור שעדיף שגם יעלו את האוטו על הליפט אבל זה לא כל מגרש מכוניות יאפשר....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קורה די הרבה ברישיונות סחר.

הרכב ברישיון סחר, עומד במגרש וחולף מועד הרישוי שלו.

ואז, בשלב המכירה (כי אי אפשר למכור בלי טסט בתוקף) הם משלמים את הטסט.

לגבי סעיף 2 משהו לא מסתדר לי.

תשלום אגרת הרשיון מתבצע בד"כ בסמוך לטסט.

הטסט התבצע בתאריך 10/1/19 ואילו תשלום האגרה התבצעה 24/6/19 ??!!!??:?:

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קורה די הרבה ברישיונות סחר.

הרכב ברישיון סחר, עומד במגרש וחולף מועד הרישוי שלו.

ואז, בשלב המכירה (כי אי אפשר למכור בלי טסט בתוקף) הם משלמים את הטסט.

קצת סותר מכיוון שתוקף טסט הינו לשנה מדוע יש לשלם עוד הפעם ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...