Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מהעבודה - נירו או איוניק

Yudkuff
שימו לב! השרשור הזה בן 1661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אשתי אמורה לקבל רכב מהעבודה.

הציעו לה לקחת עכשיו איוניק או בעוד כמה חודשים את הנירו.

קראתי על הרכבים ונראה שיש דמיון רב, הן בבטיחות (הכי חשוב לי), בביצועים ובנוחות.

בגלל שמכריכים אותה לקחת היברידית (בגלל שהם "ירוקים", או כחיסכון בדלק שהחברה משלמת), אז זה או שני הדגמים האלה.

עוד משתנים חשובים - יש לנו 3 ילדים - אחד עם בוסטר ותינוקת בכיסא בטיחות. כיום בקיה סטוניק וביונדאי I30 (שנמכור) די צפוף.

בנוסף, אני יחסית גבוה ואשתי יחסית נמוכה, כך שחשוב שהרכב יהיה עם גג גבוה בשבילי, אבל גם אפשרות לשבת גבוה יותר, בשבילה.

אשמח לתובנותיכם, ואם יש המלצות מיוחדות לשים אליהן לב, שאני לא חשבתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בכלל התלבטות, נירו חד משמעית,

רכב גבוה יותר ובעל דפנות זקופות יותר, מושב אחורי רחב יותר ובעל מרחב כתפיים גדול יותר וכן מרחב רגליים גדול יותר משמעותית במושב האחורי.

בשבילך הוא יהיה נוח יותר לאור תקרה גבוהה יותר ותנוחת ישיבה קצת יותר גבוהה.

רק נסו לקבל את הנירו ex המאובזר יותר ולא את ה- lx כאשר ההבדל המהותי ביותר בין הגרסאות הוא העדר פתחי איוורור למזגן במושב האחורי בגירסת ה- lx.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בכלל התלבטות, נירו חד משמעית,

רכב גבוה יותר ובעל דפנות זקופות יותר, מושב אחורי רחב יותר ובעל מרחב כתפיים גדול יותר וכן מרחב רגליים גדול יותר משמעותית במושב האחורי.

בשבילך הוא יהיה נוח יותר לאור תקרה גבוהה יותר ותנוחת ישיבה קצת יותר גבוהה.

רק נסו לקבל את הנירו ex המאובזר יותר ולא את ה- lx כאשר ההבדל המהותי ביותר בין הגרסאות הוא העדר פתחי איוורור למזגן במושב האחורי בגירסת ה- lx.

והמולטימדיה השתנתה מהביזיון של 2017? אנחנו מדברים על המתיחת פנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי בנירו ובאיוניק, אהבתי יותר את האיוניק. נכון שהנירו יותר מרווח אבל המושב נהג בו מרגיש לא קשור לרכב והרכב רועש מאוד. האיוניק יותר מאובזרת, שקטה ונעימה לנהיגה. אני מניח שאני במיעוט אבל ממליץ לך לעשות נסיעת מבחן ולהחליט מה לך מתאים יותר.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמן נסיעת המבחן רצוי לקחת אתך נוסע נוסף שישב במושב האחורי.

רצוי שתקיימו שיחה במהלך הנסיעה המשותפת

בכדי לדעת באם הנוסע שומע אותך או שומע

את רעשי הדרך החודרים לאזור המושב האחורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיוניק אכן לא נהגתי, ההעדפה שלי את הנירו היא על סמך פרמטרים שלא קשורים להבדלי נהיגה ברכבים.

אני יצאתי מנקודת הנחה שההבדלים בנהיגה לא גדולים לאור הפלטפורמה המשותפת ויחידת ההנעה המשותפת וכנראה עוד חלקים משותפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין נקודות מבט שונות על אותם רכבים,

היה לי במשך שנתיים איוניק, ועכשיו במשך חודש וחצי נירו,

לטעמי נירו ללא ספק האיוניק הייתה רועשת בצורה כבדה וישיבה נמוכה מאוד,

האיוניק מאובזרת יותר ואם אתם מתכוונים להזמין נירו חדשה הפער בולט יותר (הורידו בנירו את יציאת המיזוג מאחור, חלונות כהים, מפתח חכם והריפוד המשולב עור),

בליסינג אין כמעט נירו בדגם המאובזר עקב הנחה הרבה יותר קטנה לציים מה שאומר מחיר גהוהה לליסינג.

אני ממתין כרגע לנירו החדשה מקווה שתגיע בשבועיים הקרובים (הוזמנה לפני שבועיים),

אוסיף רשמים שהיא תגיע.

בתקווה שגם שם יהיה שיפור בבידוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמן נסיעת המבחן רצוי לקחת אתך נוסע נוסף שישב במושב האחורי.

רצוי שתקיימו שיחה במהלך הנסיעה המשותפת

בכדי לדעת באם הנוסע שומע אותך או שומע

את רעשי הדרך החודרים לאזור המושב האחורי.

כדאי גם לשתות קפה ולראות אם הכוס יושבת טוב במחזיק כוסות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי באיוניק מהדגם שלפני מתיחת הפנים, הרכב היה שקט במרבית הזמן, הרעש היחיד ששמעתי הגיע מבתי הגלגלים.

מול הגטה אשר אוטוטו עומדת להיות מוחלפת על ידי האיוניק , האיוניק אכן רועשת יותר אבל למען האמת לא מצאתי רכבים בקטגוריה אשר שקטים יותר מהגטה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

עוד משתנים חשובים - יש לנו 3 ילדים - אחד עם בוסטר ותינוקת בכיסא בטיחות. כיום בקיה סטוניק וביונדאי I30 (שנמכור) די צפוף.

בנוסף, אני יחסית גבוה ואשתי יחסית נמוכה, כך שחשוב שהרכב יהיה עם גג גבוה בשבילי, אבל גם אפשרות לשבת גבוה יותר, בשבילה.

אנחנו בהרכב דומה וכנראה שנחליף את הנירו בגלל זה. גש לאולם תצוגה או לחבר עם נירו עם כל החבורה והמושבים שלה ותראה שהכל מסתדר.

הנירו לא צפוף אבל בעל מושב אחורי לא שטוח (כלומר עם שני שקעים עמוקים יחסית), מה שגורם ליושב על בוסטר וגם ללא בוסטר להתקרב למרכז כמה ס"מ ולצופף את כל הסיפור.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי גם לשתות קפה ולראות אם הכוס יושבת טוב במחזיק כוסות

באם הייתה נוסע ברכב הייתה התייחסות שונה מצדך לנכתב על ידי #7

מאחר במהלך הנסיעה רעשי הצמיגים נוכחים כל הזמן בחלל האיוניק.

יתכן ובחירה בצמיגים במידה צנועה יותר הייתה משפרת את הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...