Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עבודה במשלוחים עם הרכב שלי

omere3
שימו לב! השרשור הזה בן 1686 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הביטוח כולל נסיעיות למטרת עיסוקו של בעל הרכב.

לא כולל הסעת נוסעים בשכר, חילוץ, גרירה, לימוד נהיגה, השכרת רכב לאחר ושימוש תחרותי.[/QUOT]

ואיך הוא שונה אז מנהגי חלוקה אחרים? שמחלקים סחורה וחבילות לדוגמה?

גם לכן יש ביטוח חובה ומקיף סטנדרטי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחשוב רק על הבלאי של הרכב.

אתה מניע ומכבה אותו 50 פעמים בשש שעות .

בנסיעה עירונית של חצי שעה, עם הנירו ההיברידית, מגיעים למספר ההתנעות הנ"ל.

אל תשווה בין רכב שתוכנן לבצע פעולה כזאת לבין אחד שלא.

Sent from my LEX820 using Tapatalk

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

השאלה כמה אתה מקבל החזר הוצאות רכב ?

אני מכיר מישהו שמחלק עיתונים בישוב אחד בלבד עם הונדה פרלוד .

אני מכיר מישהו שמחלק דואר עם אאודי A1.

Sent from my LEX820 using Tapatalk

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלא עבדת בשכונה של צמודי קרקע\בניינים נמוכים. כשאתה עובד בשכונה של רבי קומות אין בעיה לחלק 10-20 עיתונים בעמדה אחת. בשכונה של בניה נמוכה זו כבר התפרשות על 100 מ' לפחות.
נו ומה הבעיה לקחת תיק ולשים בו 10-15 עיתונים לחלק, לחזור לרכב ושים עוד 10-15 ולהמשיך, ככה גם סיימת עם האימון האירובי לאותו היום.

Sent from...somewhere

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיקר לי את מחלק העיתונים בשכונה שבה אני גר. נוסע מבית לבית ולא מדומם את המנוע בעת שניגש לשים את העיתונים בתיבות הדואר. לא חוקי. מסוכן. אבל כך הוא נוהג.
תגיד תודה שהוא בכלל יורד מהרכב, אצלנו מדובר בשכונה של בתים פרטיים בלבד והוא פשוט זורק את העיתונים מהחלון לחניה/חצר.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כך גם אני חילקתי בבתים פרטיים. שם את העיתון בשקית ניילון ייעודית וזורק אל פתח הכניסה של של הבית בלי להיכנס לחצר/גינה.

מה הבעיה עם זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

כשזה נוחת לבריכת נוי/דגים או על הכלב המסכן שלך או פוגע בדלת בעוצמה ב-5 בבוקר, זה קצת לא נעים. הנ"ל מניסיון.

פעם גם מצאנו עיתון על הגג.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון אבל אני יוצא מנקודת הנחה שמחלק הוא אדם סביר...

להיכנס לתוך החצר ולהניח את העיתון ליד הדלת זה גם בעיה כי יש בתים עם שער נעול עם אינטרקום ולא תצלצל שיפתחו לך ב 4 בבוקר. או שהכלב יתחיל לנבוח כשתיכנס ויאיר את כולם.

הקיצר, צריך להפעיל הגיון.

אגב לגבי אינטרקם, אותה בעיה בבניני קומות. לא תצלצל שיפתחו לך ב 4 בבוקר. היינו משכפלים מפתחות של הלובי ומסתובבים עם צרור של 30 מפתחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על להניח את העיתון ליד השער או בתיבת הדואר. חלק מבתי השכונה הם בעלי 2-3 קומות, עם מדרגות בשביל או בכניסה, כך ששיטת ההשכלה לא מתאימה. מדובר הטופוגרפיה של חיפה, הפרש הגובה בין חלקה המערבי של השכונה למחלקה המזרחי הוא כ-80 מת, אז אתם יכולים להבין איך נראות הכניסות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיקר לי את מחלק העיתונים בשכונה שבה אני גר. נוסע מבית לבית ולא מדומם את המנוע בעת שניגש לשים את העיתונים בתיבות הדואר. לא חוקי. מסוכן. אבל כך הוא נוהג.
כשהייתי סטודנט לפני מיליון שנים, גם חילקתי עיתונים. היה איתנו בחור מבוגר שהיה משאיר כל יום את הרכב מונע. כמו באירוע צבאי, היה כנראה גנב שתיצפת עליו ועל מסלולו הקבוע באותו השעה בכל יום, ויום אחד הרכב םשוט נגנב.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1686 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...