Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה אחד "עזרא יצחק" כותב על ה-XT660 בהארץ

כRובי
שימו לב! השרשור הזה בן 6952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מקלקל אותו- אני מאשים אותך :evil:

פעם היה חלום פאוזי, הוא יהפוך לפאוזי סופרמוטו...

"או כן או לא, מה שבטוח - אולי, וגם זה מוטל בספק" (מוטי גנץ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן! עזרא יצחק!

תפסיק להתנשא.

יש עוד כתבים חוץ ממך בנושא, תתפלא.

:D

אני מקווה שאתה צוחק, כן?

גם כן, העזרא הזה...

אגב, מתי באמת פאוזי יקבל מתלה קדמי ארוך, ויהפוך אולי לאופנוע שגם נוסע?

יש יתרון, בתור SM תוכל לשים לו מגיני ידיים וכל מיני דברים מוזרים שאולי אפילו יעלו את העמידות שלו יותר.

:)

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן! עזרא יצחק!

תפסיק להתנשא.

יש עוד כתבים חוץ ממך בנושא, תתפלא.

:grin:

וואלה?!?!

.

הייתי בטוח שאני היחיד בתחומי, אין כמוני בעולם

ברוגז ברוגז אף פעם !

אתה רציני או שאתה סתם מתחזה לדביל ?

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך כתבת המבחן לסוזוקי DL650 שהופיעה בפול גז:

ממרומי המושב הגבוה אני קולט את אביעד לפני סוגר על אופנוע כביש כסוף. בצומת ה-T שבמעלה הכביש, עוצר הרוכב שעל גביו וממתין לנו עם חיוך רחב מתחת לקסדה - או ככה זה נדמה. מסתבר שזהו עזרא יצחק, אחד מכותבי העבר כאן בפולגז וכיום כתב האופנועים ב"הארץ". לאחר פגישת המחזור המאולתרת, אנו מחליטים להחליף את המהומי ההברות המקוטעים שמאחורי הקסדות, בשיחה קולחת יותר במזנון שבתחתית ההר. הפעם אני מוביל, אביעד מאחורי ועזרא, על גבי ה-SV1000 במאסף.

כאן

אז כנראה שאני כ-ן מודע לקיומם של כותבים נוספים, אה?

הכרובלוג

מחירון אופנועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך כתבת המבחן לסוזוקי DL650 שהופיעה בפול גז:

ממרומי המושב הגבוה אני קולט את אביעד לפני סוגר על אופנוע כביש כסוף. בצומת ה-T שבמעלה הכביש, עוצר הרוכב שעל גביו וממתין לנו עם חיוך רחב מתחת לקסדה - או ככה זה נדמה. מסתבר שזהו עזרא יצחק, אחד מכותבי העבר כאן בפולגז וכיום כתב האופנועים ב"הארץ". לאחר פגישת המחזור המאולתרת, אנו מחליטים להחליף את המהומי ההברות המקוטעים שמאחורי הקסדות, בשיחה קולחת יותר במזנון שבתחתית ההר. הפעם אני מוביל, אביעד מאחורי ועזרא, על גבי ה-SV1000 במאסף.

כאן

אז כנראה שאני כ-ן מודע לקיומם של כותבים נוספים, אה?

אחחח... רכיבה משובחת זאת היתה...

:smile:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרובי ?

אתה רציני ?

העזרא יצחק הדפוק הזה לא מגיע לקרסוליך...

סה"כ עוד פלצן...

:evilbat: ...השדון

------------------

May the Force be with you...always

------------------

כשאני אמות, אני רוצה למות כמו סבתא שלי, בשלווה, תוך כדי שינה. לא בצרחות, כמו הנוסעים באוטו שלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"בעוד תיבת ההילוכים (חמישה במספר) " יש לXT חמישה תבות הילוכים!?! והוא שוקל רק 165 ק"ג?!

קיצר סתם אחד...

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרובי ?

אתה רציני ?

העזרא יצחק הדפוק הזה לא מגיע לקרסוליך...

סה"כ עוד פלצן...

מסכים איתך בכל מילה שנכתבה, שכחת גם שהוא חתיכת חרא אמיתי ושמאלאני מלכלך, ושהמן יקח אותו.:evil:

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...