Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור מערכת שמע מאזדהcx5 2012

Ido Lavi
שימו לב! השרשור הזה בן 1655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כרגע במערכת המקורית שומעים ממש לא טוב

כבר הזמנתי מערכת תואם מקור( ראיתי עליה הרבה המלצות טובות)

גם הזמנתי וקיבלתי רמקולים של rockford 165x3 , סט של 4 רמקולים שגם הבנתי שהם מומלצלים מאוד ( 6.5 אינץ עגול כמו שייש היום ברכב) מחפש להוסיף מגבר וסאב ( מגבר בעיקר בשביל הסאב) מישהו יכול להמליץ לי על דגמים מסויימים???

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדין לא זוכר אם בשנתון הזה יש אפשרות להתקין רמקולים קדמיים בקוטר 8 או 9 אינץ'. אפשרות כזו יכולה גם לחסוך אולי התקנת סאב (כתלות בתוצאה ובטעם). ובכל מקרה הייתי הולך על סט קומפוננט קדמי לכל הפחות ולא סט קואקסלי כמו שרכשת.

לא ניתן להמליץ ללא ציון תקציב.

מומלץ לבצע גם חיפוש בפורום אודות מידע נוסף בענין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה על התשובה, יש אפשרות שאני ישים כמו שאתה אומר רמקולים קומפוננט מקדימה ומאחורה ישים 2 מהרמקולים שכבר רכשתי????

ואם כן אז במקרה כזה אני כבר צריך מגבר שהוא לא מונו בשביל להגביר את השתיים הקדמיים, תקן אותי אם אני טועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לרכוש מגבר ערוץ 1 ולהגביר רק סאב צנוע שלא ישתלט על הרמקולים. במידה שזו הבחירה, מומלץ לבחור סט קומפוננט נציל שאיננו דורש הגברה חזקה.

אפשר לרכוש מגבר 4 ערוצים לטובת הרמקולים הקדמיים וגישור עבור הסאב.

אפשר לרכוש מגבר 5 ערוצים לטובת הגברת כל הרמקולים.

אפשר לרכוש שילוב של מגברים, לפי הדרישה לערוצים מוגברים.

אפשר לרכוש סאבוופר מוגבר ולמקם אותו בחלל הרכב הפנימי. הביצועים מוגבלים, אבל זה עשוי לספק אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע עקרונית אני לא ממש רוצה לשים סאב, הבאסים פחות מעניינים אותי, חשוב לי לשמוע נקי, מה אתה אומר על לשים 4 רמקולים קומפוננט איכותיים מגבר רק בשבילם כמובן בלי סאב???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להסתפק בקומפוננט קדמי.

עם המגבר יכול להגביר את כל ה-4, עם אפשרות עתידית להגביר סאב אם תחליט להתקין עם אותו המגבר והעברה של האחוריים להגברה המקורית של המערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...