Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרכב אמין, חסכוני לנסיעות של פעמיים בשבוע מב"ש לת"א

Asaf Vaknin
שימו לב! השרשור הזה בן 1654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם

מחפש המלצות לרכב אמין, חסכוני(חשוב מאוד), ומרווח עבורי(1.90), אוטומט(אין רישיון ידני) בתקציב של עד 35 אלף ש"ח.

מבחינת השימוש ברכב: בתוך העיר לא משהו מיוחד, אלא שגרתי,

אך פעמיים - אולי גג שלוש פעמים בשבוע נסיעות לעבודה מב"ש לת"א(ולחזור באותו יום, משמע כ-200 ק"מ בערך ליום כזה)

אשמח מאוד לעזרה שלכם

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי על הספלאש, האמת שלא היה כ"כ נוח לי והמיוחד מחוץ לעיר

כפי שציינתי אני בחור די גדול

איך הסוויפט? סוחבת גם מחוץ לעיר?

וגם חשבתי על הקיה ריו האצבק, חסכונית?

ומה לגבי היונדאי i20 שהרבה אומרים לי עליה, היא חסכונית?

ואשמח להמלצות נוספות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי שברולט קרוז 2012 מנוע 1.6 ולפני הקטילות הייתי עושה איתו כל יום בערך 70 ק"מ מגיע ל450 ואף יותר בשבוע ,צריכת דלק סביב 1:10 עשיתי איתו אמנם בלי מזגן רחובות אילת וחזור על אותו מיכל ,אחזקה סבירה,הראה אמינות מופלגת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש פלואנס דיזל 2014/15 עם קילומטראז' סביר. מאמין שאפשר למצוא בתקציב של 35K או קצת מעל למחיר סגירה. תפורה עליך, רכב רחב, נוח, חסכוני (1/18 אמיתי) וחזק.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי שברולט קרוז 2012 מנוע 1.6 ולפני הקטילות הייתי עושה איתו כל יום בערך 70 ק"מ מגיע ל450 ואף יותר בשבוע ,צריכת דלק סביב 1:10 עשיתי איתו אמנם בלי מזגן רחובות אילת וחזור על אותו מיכל ,אחזקה סבירה,הראה אמינות מופלגת

1:10 בינעירוני זה לא משהו בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מחפש איי30 האצבק או לנסר שאמנם לא תהיה חסכונית במיוחד אבל אתה תמצא שנתון גבוה במחיר נמוך, ואמינות מעולה. מחוץ לעיר היא אמורה להיות חסכונית יותר שזו עיקר הבעיה...

עוד אופציה היא הניסאן טידה, לי אישית נוחה אני אמנם 10 סמ מתחתיך אך בן אדם גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די משמעותי עבורי העניין של רכב חסכוני בגלל הנסיעות הלוך חזור באר שבע - תל אביב

ולגבי הפלואנס קיבלתי המלצות מהרבה אנשים שהרכב דורש לא מעט טיפולים ויש לו לא מעט תקלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח שאתה מדבר על דגם הדיזל? נחשב די אמין ממה שאני מכיר. הדיזלים של רנו נחשבים די מוצלחים ואמינים. לחבר טוב שלי הייתה עד לא מזמן לטיטוד 2013 במשך 3 שנים, 0 תקלות עם נסיעה של 25K בשנה.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש טויוטה ספייס וורסו. בשאיפה היא תתאים לך מבחינת גודל, ותהיה יחסית חסכונית ואמינה.

הפלואנס / מגאן דיזל אמינות פרט לגיר הרובוטי, שגם הוא לא מתקלקל כל יומיים (אבל השכן זה לא זול). הן יהיו חסכוניות יותר בדלק.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף לקחת רכב אמין מאשר להסתבך עכשיו עם גירים רובוטיים ורכבי דיזל, גם כאלו אמינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורולה רובוטית, מצוין למי שמסוגל לעבוד עם הגיר, מרוויח בעיקר חסכון בדלק, כוח מספק, מרווח ובגאז , נוחות.

עדיף למצוא אחת עם קלאץ טרי כמה שניתן.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אופציה לחיסכון זה להתקין מערכת גז. אתה יכול לקנות איזו לנסר או אימפרזה ולשים עליה מערכת גז (שתיהן מאוד מתאימות). מחירי הגז כיום נמוכים מאוד וההתקנה גם סבירה (ממה שאני יודע היום סביב ה 5.5K למנוע 4 צילינדרים) - כדי לסבר את האוזן עושה בשנה האחרונה כ 2200 ק"מ בחודש (בערך 27K בשנה) על אמריקאית בהמה שנת 2005 עם מערכת גז - צריכה כולל הכל הכל (85% בינעירוני, וכולל בערך 120 ש"ח בנזין בחודש בממוצע) סביב ה 1/17. וזה עם רכב עם מנוע גדול וישן מאוד, עם רכב 1600 4 צילינדרים זה ייצא הרבה יותר חסכוני.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשים מערכת גז בשביל להגיע ל 1-17 בבינעירני לרכב ישן?

נשמע לי משתלם בעליל בטח אם מחשבים את הנסועה שלו (כולה פעמיים בשבוע).

עדיף לקחת איזה סופר מיני חסכונית וגם לקבל רכב חדש שיוכל להחזיק הלאה.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...