Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרכב אמין, חסכוני לנסיעות של פעמיים בשבוע מב"ש לת"א

Asaf Vaknin
שימו לב! השרשור הזה בן 1655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1/17 זו הצריכה אצלי על רכב ישן (מאוד) עם מנוע גדול ולא חסכוני (מאוד) שכבר הייתה לו מערכת גז והוא רק בשנה האחרונה "הוסב" להיות ה "רכב ליסינג" שלי. ודרך אגב זה בשיוט על 120 קבוע ולחיצות מתי שרק בא לי. אם הייתי נוסע על 100 ומקפיד על נהיגה חסכונית הייתי מגיע גם ל 1/20-21 בהקבלה לצריכת בנזין.

חוץ מזה תראה, אתה מדבר על סופר מיני, התקציב של הבחור הוא 35K - ממה שאני רואה בלוחות סופר מיני סבירה, נניח I20 עולה יותר יקר ממיצובישי לנסר באותו שנתון - למשל תסתכל 2014, לנסר עם 140K ק"מ ב 30K לעומת זאת I20 עולות 35-40K מינימום - ב 5K הפרש הזה אפשר להתקין מערכת גז ולקבל רכב חסכוני בטירוף (בטח שיותר מסופר מיני, עם לנסר כזו אתה תצא עם צריכה של 1/25 בערך בהקבלה לבנזין, ובנסועה שלו תוך פחות משנה הוא סוגר את עלות המערכת), מרווח יותר וגם אמין יותר (עם כל הכבוד ליונדאי, בתור רפרנס לסופר מיני אמינה יחסית).

לאנשים יש חשש (טבעי אולי) ממערכות גז, אני חבר בקבוצה של גפ"מ, יש שם רכבים מכל הסוגים והמינים, יצא לי כבר לשמוע על לנסר שעשתה יותר מ 400K על גפ"מ ויש לי צילום מסך של קורולה מונית עם 660K ק"מ על גפ"מ. אין באמת חשש מזה, מה שחשוב זו התקנה איכותית ורכב מתאים (כי יש כאלה שלא מתאימים בעליל).

תכלס אם הייתי במקום הבחור כאן (ובמיוחד כי הוא 1.90) והייתי צריך רכב לבינעירוני בעיקר, הייתי יורד בשנתון ושם מערכת גז על איזה רכב מנהלים מפנק - שברולט מאליבו 3.5 2010 (ונשאר עם עודף), מונדיאו 2010 2.3 (ונשאר עם הרבה עודף), אוונסיס 2010 ואולי אפילו מאזדה 6 2010, כולן מתאימות לגז, מאוד.

אבל זה אני, רוב האנשים יבחרו באופציה השפויה (לכאורה) והמודרנית יותר :)

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא רכבת לנסיעות הבינעירוניות?

אמנם מחיפה, אבל בני הבכור וזוגתו עשו זאת מספר שנים, 5 פעמים בשבוע.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I25 יש עם גיר רציף לא טוב וגיר פלנטרי מיושן ולא חסכוני

במנועים 1400 ו1600

האיי20 לא מיוצרת בקוריאה לכן החלפים שלה קצת יותר יקרים, אך מבין שתיהן עדיף את האיי20 שלטעמי לא תהיה לך נוחה מבחינת מרווח.

אני חוזר להמלצתי על משפחתיות אמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיפה, בדוק קודם שמספיק נוח לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מה יותר חשוב לך:

כוח וקצת פחות חיסכון - ראפיד

חיסכון ופחות כוח - ג'אז

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גאז. חד משמעית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...