Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד כמה שנים נתחיל לראות ״לא שברולט, צרפתיות או סיניות״? יוניון מביאה סיניות חשמליות

AsafRS
שימו לב! השרשור הזה בן 1663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטט מכלכליסט:

״קבוצת יוניון, יבואנית טויוטה, תייבא את החשמליות של GAC הסינית, תחת המותג "איון"; בתוכנית: משפחתית ושני ג'יפונים, מאובזרים וזולים ממתחרים אירופיים; אולם התצוגה הראשון ייפתח בתל–אביב בתחילת 2020״

לכתבה:

https://m.calcalist.co.il/Article.aspx?guid=3769718

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"יבוא איון התאפשר בזכות ההקלות בתקינה החדשה שאישר משרד התחבורה, המאפשרת יבוא דגמי חשמליות גם אם אינם מחזיקים בתקינה אירופית מלאה"

מקווה שלא, אבל זאת רק דעתי האישית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי, אני נכנס לסוכנות, קונה רכב כזה, מקבל אותו נקי, מצוחצח ובעיקר טעון עד הסוף, נוסע מתל אביב הביתה, בדרך מראה לחברים, עושה קניות וכיו"ב וכשאני מגיע, הסוללה עומדת על 30%.מה עכשיו?היכן אני טוען אותה?וזו הבעיה עם הרכבים החשמליים, הרוב הגדול של הלקוחות הפוטנציאליים חיי בבתים משותפים, אלו שגרים בוילות וצמודי קרקע שיכולים להוציא חשמל לחנייה, לא בטוח שיקנו רכב חשמלי (כרכב עיקרי, אולי כרכב שישי במשפחה...) ולא בטוח שיבחרו דווקא בסיני (כשיש יגואר חשמלית למהדרין שמאיצה כמו ברק..) ולכן קשה לי לראות בשנים הבאות איזו שהיא הצלחה מטאורית של הז'אנר החשמלי.הדבר האחרון שאני רוצה זה להיתקע עם רכב ללא סוללה ביום לוהט או ביום סערה באיזה פיסטין רק כי לא היה לי היכן להטעין.מצד שני, בניית תשתית חשמלית לכל חניה פרטית ובמידה רבה מאד באזורי חניה ציבורית היא חזון שעומד להתגשם בסמוך למועד שבו יחתמו הסכמי השלום עם חמאס וחיזבאללה

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכביש, נושא הטעינה וקצב אימוץ הרכב החשמלי נדון בפורום בהרחבה. מובן שלמי שלא תהיה גישה לעמדת הטענה לא יהיה טעם לרכוש רכב חשמלי טהור.

לפחות נקודת אור אחת בכתבה - חלק מהדגמים צפויים להגיע עם תקינה אירופית. ואפילו באתר EuroNCAP מתחילים (ובאמת, מתחילים) לראות מבחנים למכוניות מתוצרת סין.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי, אני נכנס לסוכנות, קונה רכב כזה, מקבל אותו נקי, מצוחצח ובעיקר טעון עד הסוף, נוסע מתל אביב הביתה, בדרך מראה לחברים, עושה קניות וכיו"ב וכשאני מגיע, הסוללה עומדת על 30%.מה עכשיו?היכן אני טוען אותה?וזו הבעיה עם הרכבים החשמליים, הרוב הגדול של הלקוחות הפוטנציאליים חיי בבתים משותפים, אלו שגרים בוילות וצמודי קרקע שיכולים להוציא חשמל לחנייה, לא בטוח שיקנו רכב חשמלי (כרכב עיקרי, אולי כרכב שישי במשפחה...) ולא בטוח שיבחרו דווקא בסיני (כשיש יגואר חשמלית למהדרין שמאיצה כמו ברק..) ולכן קשה לי לראות בשנים הבאות איזו שהיא הצלחה מטאורית של הז'אנר החשמלי.הדבר האחרון שאני רוצה זה להיתקע עם רכב ללא סוללה ביום לוהט או ביום סערה באיזה פיסטין רק כי לא היה לי היכן להטעין.מצד שני, בניית תשתית חשמלית לכל חניה פרטית ובמידה רבה מאד באזורי חניה ציבורית היא חזון שעומד להתגשם בסמוך למועד שבו יחתמו הסכמי השלום עם חמאס וחיזבאללה

הנה, פה אתה טוען אותה:

https://drive.google.com/open?id=1smMeGPnJ-oxr_8kuiwfB9i6iCURwl8bp&usp=sharing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו שמתי לב שזה אחד משני המותגים שישבתי בהם בתערוכת פריז. לפחות מבחינת איכות חומרים הם נמצאים (או היו נמצאים) איפה שיונדאי קיה היו לפני שנה שנתיים, שזה לא רע בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי, אני נכנס לסוכנות, קונה רכב כזה, מקבל אותו נקי, מצוחצח ובעיקר טעון עד הסוף, נוסע מתל אביב הביתה, בדרך מראה לחברים, עושה קניות וכיו"ב וכשאני מגיע, הסוללה עומדת על 30%.מה עכשיו?היכן אני טוען אותה?

מחפש עמדת טעינה ציבורית והולך מכות עם הערס התורן. זה יהיה הדובדבן שבקפצת ביום שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לפני כמה שנים רוב החשמליות היו עד טווח תיאורטי של 160 ק"מ בלבד, היום כבר מגיעים ל-300, 400 וגם 500.

טכנולוגיה חדשה שלאט לאט מטפטפת, עם הזמן גם יהיו טעינות מהירות יותר ואז גם הבעיה של שעה טעינה תיפתר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם טכנולוגיה ישנה. הידע התיאורטי קיים כבר שנים רבות אך מעט התנסו ביישום בפועל אז נדמה לנו שיש התקדמות של ממש. כל מה שהשתנה בתאים לדוגמה זה ההרכב הכימי של הקטבים הקובע את תכונות הסוללה והשיפור איכות הייצור. הייתה קפיצה לפני שלוש שנים אבל בשלב זה היא נעצרה והשיפור כיום הוא מינורי, בפועל לעומת נתוני המעבדה. עדיין לא הוצגה טכנולוגיית פורצת דרך בתחום הסוללות. יש לא מעט מחקרים, אך הדרך ליישום עוד ארוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל בית פרטי הוא וילה בהרצליה פיתוח ולא לכל אחד יש כסף ליגואר

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...