Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאימות אנדרואיד אוטו

shachar187
שימו לב! השרשור הזה בן 1689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פשוט תוריד את הapk של הAA שמתאים לנייד שלך, יש בדרך כלל 4 גרסות, אני תוריד את כולם ומאשיר מה שנותן לי להתקין, חח.

אפשר להתקין Droid Hardware Info , ולהתקין את הגרסה הנכונה.

לא שזה כתוב במפרט של וולוו שלי, זה דוסקס, והציעו לי עזרה בהתקנה והדרכה

אז קצת סדר :)

אם היבואן כותב במפרט, אז האחריות של הרכב מכסה את זה, והוא חייב למצוא לך פתרון (תיאורתית לפחות) . אם לא כתוב במפרט, אז ראשית, כל הכבוד שסייע לך, אך אם הטלפון שלך לא היה מתפקד, הוא לא מחוייב.

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעיתי בניסוח - זה כתוב במפרט עם סייגים כמובן (שזה יכול לא לעבוד), וכן כמובן הציעו עזרה. זה עולה כסף, למשל באנגליה משלמים בנפרד על AA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדקתי את הAA שהורדתי דרך APKMIRROR בקארוק שלקחתי לנסיעת מבחן והוא עבד.

לא בדקתי שכל הפונקציות עובדות כמו שצריך ושאין באגים, רק ראיתי שהשיקוף מתבצע.

פשוט הסוכן שם אמר לי לא להסתמך על זה וייתכן שברכב שאני אקבל, זה לא יעבוד. מאותן סיבות שאייל ציין.

לגבי הVPN, לבסוף זה הסתדר. הייתי צריך להוסיף את זה לwishlist ואז לבצע הורדה משם תוך כדי שאני מגדיר מדינה שתומכת בAA.

מקווה שלא יהיו בעיות עם הרכב כשיגיע.

תודה רבה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך הדפדפן לחצתי על add to wishlit

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.projection.gearhead&hl=en_US

חיפוש בפלייסטור דרך הסמארטפון לא הציג לי את האנדרואיד אוטו, אז ע"י הוספה לרשימת מועדפים (wishlist) הצלחתי להגיע לאפליקציה דרך החנות.

אחר כך מגדירים מדינה באמצעות האפליקציה שיש פה בשרשור, ממתינים כמה דקות ואז יהיה אפשר להוריד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דברים שלא נתמכים בעברית בAA לדוגמא קריאת הודעות ווטסאפ בעברית וגם הוצאת הודעה בעברית. בקשה להוציא שיחה כאשר השם בcontact בעברית . אבל זה יכול בגלל שגוגל לא תומך בזה. אצלי יש עוד תופעות מוזרות שאפל מיוזיק לא תמיד נפתח. מפס ווויז בדרך כלל עובד תקין .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צריך להסתבך.. תוריד מ https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-4-6-5933-release/ ותגמור עניין.

תוריד לפני כן אפליקציה של

Droid Hardware Info ותדע איזו גרסה להתקין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא להסתבך וזה ממש לא מסובך, זה רק לשנות מיקום ע"י אפליקציית VPN ולהוריד את ה-Android Auto. .

כמו שכבר נאמר כאן, אם הוא לא יוריד מה- Play Store, הוא ישאר תקוע על אותה גרסה תמיד, הוא לא יוכל לעדכן את האפליקציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם בחודש בערך מעדכנים את הAA גם ככה, לפעמים לוקח להם הרבה יותר אפילו.

להיכנס פעם ב לאתר שרשמו פה ולהוריד את הגרסה החדשה, לא כזה מעצבן ומסובך גם.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דווקא כן מעצבן לעקוב אחרי עדכוני גרסה ולהוריד כל פעם מחדש ידנית במקום לקבל אותם אוטומטית, וכל זה רק כדי לא לבצע תהליך חד פעמי של הורדה מ- Google Play Store?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס כל אחד והדרך שלו.

את האמת? חוץ מזה שבגרסה שישמלי אפשר להדוק את המראה החדש של הAA, לא ראיתי משהו מיוחד שונה בין גרסה לגרסה, לי תמיד עבד טוב וממשיך לעבוד טוב, חח

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה העדכון האחרון (זה עם מתיחת הפנים של הממשק), הגיע אוטומטית, זאת למרות שבמקור הותקן APK.

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אופציה בהגדרות של AA לבטל את הניסיון של הממשק החדש, לי אישי החדש לא כול כך נוח.

בכול מקרה אני העדפתי לעשות פעם אחת חשבון gmail מוגדר לארה"ב + VPN + FAKE GPS.

ככה אני לא רץ אחרי עדכונים,

לגבי מכשירים אצלי התקנתי לכול בני המשפחה מHTC דרך HUAWEI ועד לSAMSUNG כול עוד הכבל היה איכותי והאנדרואיד היה מ5 ומעלה תמיד עבד, בסקודה, מרצדס, ובפיוניר 8750BT

** Alfa Romeo 2007 GT 3.2 v6 **

**למכירה** סאב/מגברים של JBL - ROCKFORD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...