Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד חברת תעופה נעלמת?

thebaron
שימו לב! השרשור הזה בן 1690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התחרות כנראה מפילה עוד ועוד חברות תעופה - עכשיו הודיעו שחברת Norwegian Air נסגרת. וזה אחרי שבשנים האחרונות כבר נסגרו חברות כמו WOW ,AIR BERLIN, GERMANIA, ויש עוד כמה שבוודאי שכחתי.

עריכה: לעובדה שהם הזמינו בואינג מקס המקורקע בכמויות, יש כנראה קשר.

עריכה אחרונה על ידי thebaron

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איפה הודיעו? היא בקשיים כבר תקופה, אבל לדעתי יש לה כרגע עוד חמצן.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת פשטני להגיד שהסיבה לכך היא התחרות.

׳

בכל אופן אשמח לקישור למקום בוא קראת/שמעת שהם סוגרים כי ככל הידוע לי למרות שהם ״נלחמים על חייהם״ כרגע למיטב הבנתי הם ממש לא הודיעו על סגירה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת פשטני להגיד שהסיבה לכך היא התחרות.

׳

בכל אופן אשמח לקישור למקום בוא קראת/שמעת שהם סוגרים כי ככל הידוע לי למרות שהם ״נלחמים על חייהם״ כרגע למיטב הבנתי הם ממש לא הודיעו על סגירה.

https://www.calcalist.co.il/world/articles/0,7340,L-3769570,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברה בקשיים עוד לפני פרשת ה 737 MAX. גדלו בקצב מהיר מאד, מנסים לפתח מודל חדש של טיסות לואוקוסט טרנסאטלנטיות עם נחיתה בנמלים משניים בצד המערבי. השמועות על סוף דרכה קיימות כבר למעלה משנה, ועליהן להוסיף גם שמועות על כל מיני חברות גדולות שרוצות לרכוש אותם. בינתיים הם חיים וקיימים, אבל לפי מה שנכתב בהחלט בסכנה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיפה כתוב שם בכתבה שהחברה נסגרת?

כתוב בכותרת "על סף קריסה" וזה מה שהמוח שלי קלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על סף קריסה זה נכון, אבל שמע אמריקן איירליינס פשטו רגל לפני הרבה מאוד שנים ומאז הם רק גדלים, אז לך תדע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל, המודל שלהם דווקא לא רע. העסקה הזו ופרשת ה 737 שהתפוצצה השאירה אותם בלי התחתונים.

בנוגע לחברות הקטנות שנסגרות (גרמניה, אייר ברלין וכדומה), המודל שלהן פשוט לא טוב לאירופה, אז זה לא כ"כ מפתיע. לא מצליחים לעבור לרווח תפעולי יציב.

וויז עושים את זה כמו שצריך, ובצורה די קרובה לכך גם איזיג'ט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם רייאנאייר, למרות צמצום הטיסות לפני שנה או שנתיים, ופגיעה מפרשת ה-MAX לאחר שפותחה גרסה מיוחדת עבורם (צפיפות גבוהה).

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסך הכול, השוק התאזן אחרי ההתפוצצות של אלף ואחת חברות קטנות שניסו את מזלן.

פרשת בואינג רק החישה במקצת את החזרה לאיזון.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם רייאנאייר, למרות צמצום הטיסות לפני שנה או שנתיים, ופגיעה מפרשת ה-MAX לאחר שפותחה גרסה מיוחדת עבורם (צפיפות גבוהה).

ראיינאייר התחילו טוב ואז התחילו לעשות שטויות, אני לא כזה סגור על זה שהם ישארו באוויר עוד יותר מדי זמן.

על הדרך, לא פותחה עבורם גרסה מיוחדת, הם פשוט הזמינו סידור קבינה אחר, המטוס הוא אותו מטוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל הצפיפות הדגם מצריך עוד זוג פתחי יציאת חירום. זה בהחלט שינוי מבנה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיינאייר התחילו טוב ואז התחילו לעשות שטויות, אני לא כזה סגור על זה שהם ישארו באוויר עוד יותר מדי זמן.

על הדרך, לא פותחה עבורם גרסה מיוחדת, הם פשוט הזמינו סידור קבינה אחר, המטוס הוא אותו מטוס.

יש הבדל משמעותי בין ראייןאייר/וויזאייר לבין נורוויג'יאן WOW ואפילו קצת איזיג'ט.

ריינאייר וויזאייר הן חברות אולטרה לאו-קוסט - מה הכוונה? הן לא לוקחות עליהן לדוגמא דברים כמו קונקשין והן לא מנהלות טיסות לקווים ארוכי טווח(כמו ארה"ב ומזרח רחוק), רוצה קונקשינים? תקנה 2 כרטיסים נפרדים וקח את הסיכון לעצמך(אגב, יש כבר חברות צד שלישי שמאפשרות לך להזמין כרטיס מהן ומבטחות אותך עליו).

עכשיו האמנם איזיג'ט לדוגמא לא מנהלת קווים אורכי טווח(אבל כן מאפשרת קונקשינים עליה - דבר שבמידה והנוסע פספס את הטיסה מוריד עליה עלויות כבדות) WOW ונורוויג'יאן לדעתי מסתבכות בעיקר בגלל זה

לדוגמא:

- לקנות מטוסים רחבי גוף כמו A330 או 777 שהם דורשים להחזיק עוד מערכי אחזקה ולאמן עוד טייסים דבר שעולה הרבה כסף(למרות שהיום עקרונית יש דגמים של A320 שיכולים להגיע לטווחים יפים) - בניגוד לראיינאייר שמחזיקה רק 737 או וויזאייר שמחזיקה רק A320ים וחוסכת ככה המון בהסמכות צוות ובתחזוקה.

- לטפל בעלויות של תפעול בשדות תעופה רחוקים(נדרש יותר שירותי קרקע לדוגמא).

- לטפל ברשויות כמו ארה"ב שיותר מרוכבות מאירופה.

כל אלה לדעתי יוצרים משקולת על הגב של נורוויג'יאן - ושמים אותה איפשהוא באמצע בין חברות לאו קוסט לחברה שלא.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשווה בין WOW שהאסטרטגיה שלה היתה לגמרי לא ברורה, לבין נורווגיאן שבחרה בתכנית עסקית ברורה, אם כי עם סיכונים.

בכל מקרה, כל החברות האלה משתמשות בצי מטוסים אחיד שאותו הם מחליפים בתדירות גבוהה, מעדיפים עלויות מימון על פני עלויות תחזוקה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...