Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השקת מאזדה 3 החדשה

shai82
שימו לב! השרשור הזה בן 1686 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא , כי אני נוהג בהנעה אחורית טובה. אבל גולף נעים פי כמה ממזדה ונותן תחושת בונקר לעומת מזדה. ואת שילדת מאזדה לא תנצל עם 2 אטמו ,אולי בגרסת mps יש מקום להנאה אבל היא כבר לא קיימת.

עריכה אחרונה על ידי 98civic

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא , כי אני נוהג בהנעה אחורית טובה. אבל גולף נעים פי כמה ממזדה ונותן תחושת בונקר לעומת מזדה. ואת שילדת מאזדה לא תנצל עם 2 אטמו ,אולי בגרסת mps יש מקום להנאה אבל היא כבר לא קיימת.

זה משפט שמוזר לשמוע אותו ממישהו שנוהג ברכב עם "הנעה אחורית טובה".

אפשר להנות ואפילו מאוד גם עם רכב עם 70 כ"ס, שילדה טובה והגה טוב, והוא אפילו לא חייב שתהיה לו הנעה אחורית.

בטח שאפשר להנות גם עם רכב עם שילדה טובה הגה טוב ומנוע חזק יותר.

בניגוד לזה אי אפשר להנות עם רכב שכוייל להיות פרווה/משעמם/בטוח ולא משנה כמה כוח יש לו.

אי אפשר לנצל את הפוטנציאל עד תום ? על הכביש הציבורי ברור שלא, וזה לא משנה אם יש לך M2 או מאזדה 3.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר שהאצ'בק יקרה יותר מהסדאן, במיוחד שהסדאן בוודאות תימכר יותר ותהיה הרבה יותר מבוקשת גם כיד שנייה (לוגיקה שלא תמיד עובדת).

בנוסף, אני חושב שזה פספוס מבחינת דלק מוטורס לא למכור את הסקאי- אקטיב, הריי 40 אלף שמגולמים במימון שרוב הלקוחות יקחו נשמעים הרבה פחות נורא.

העיצוב פשוט מעולה. אם זאת, פעם ראשונה שהסדאן יפה יותר מהאצ'בק וזה בעיקר בגלל קורת c המוגזמת באצ'בק. לא יודע מה עבר למי שעיצב ולמי שאישר את הדבר הזה.

אחלה כתיבה. נהנתי לקרוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע אטמוספרי זה מנוע מת . הרוב משווים מ 0 עד 100 אבל אין לזה משמעות בעולם האמיתי כי רוב האצות הן מגילגול ושם אטמוספרי עם מומנט זניח שלו פשוט מת. השוואה בין לאון שיצא לאור ב 2013 זה פשוט לא נכון וזה לא נכון כפליים כי מאזדה מכוונת את עצמה לגולף. ומול גולף 8 החדשה אין לה מה להציע בשיט חוץ מאותה אמינות . עגלה מתה עם מחיר מופרז. והאמת כבר נמאס לשמוע את אמירות על אמינות . מי שבוחר באמינות , זה בסדר , אבל לצעוק שמזדה 3 זה פרמיום וברמה של גולף זה מופרז. כחובב הגה אני אף פעם לא בחרתי רכב לפי פרמטר של אמינות , קדם להכל פקטור הנאה וזה לא שיש לי שקלים מיותרים למוסכים אלא כי בא לי להנות יום יום מהאוטו ולא לנסוע ולסבול אך להיות מבסוט מזה שהנה עוד שנה עברה ולא יהו לי תקלות.

1. המגזינים הכי נחשבים בעולם משבחים את ה-3 החדשה על האינטריור וכולם כבר מכוונים את תא הנוסעים שלה להשוואה ליצרניות כמו אאודי, ולא פולקסווגן. אתה עוד לא ראית אותה בכלל (וגם לא את הגולף 8 ) ואתה קובע...

גם אני עדיין לא ישבתי בה. אבל אני בטח לא שולל או קובע דברם סתם באוויר.

2. המנוע 2.0 של ה-3 ממש לא מרגיש חלש בשום שלב. בטח לא כשלוחצים אותו ומגלים ביצועים קרובים לאלו של הגולף והלאון הרגילות (1.0-1.5 ליטר). גם בנסיעה רגילה הוא נעים מאוד, לא מושך הילוכים ללא סיבה, והם עוברים חלק, מהר ואין גמגומים בגלישה והעברות גסות כמו שלפעמים יש ב-DSG.

3. ה-3 יותר מהנה לנהיגה מגולף, לאון, אוקטביה ולא משנה איך תסובב את זה. אלא אם כן, מה שאתה אוהב זה רק לחיצות בקו ישר (זכותך). בכל מצב, סבל היא ממש לא.

אני לא יודע מה כיף ברכב חזק יחסית (בגבולות הגולף, לאון), אבל חסר תחושות והתנהגות משמימה. גם אם הוא יודע לשמור על קצב מהיר בפניות. אם ניקח את זה ליותר קיצון, אני אישית מעדיף את ההוט האץ' האטמוספריות של פעם שהיית נוהג אותם מרגיש הכל מאשר את ההוט האץ' של היום שיהיו מהירות יותר בכל מצב, אבל נותנות פחות חיבור.

*הכל נאמר על הדור השלישי של ה-3 והוואגיות הנוכחיות. לא נסעתי בחדשה ולכן אני לא מתייחס אליה או אל הגולף 8 שעוד לא נחשפה בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1686 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...