Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היכן וכמה כדאי לקנות אלכוהול לחתונה ?

gozal
שימו לב! השרשור הזה בן 1688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי כולם,

מתחתן בקרוב (יום שני, חודש נובמבר), מחפש דיל טוב לכל הנושא הזה של אלכוהול בחתונה.

יש לנו סביבות 280 מוזמנים מתוכם משהו כמו 120 צעירים שמתכוונים לשתות.

קיבלנו דיל מהאולם ב27 שקל לראש דהיינו 7,560 שקל על פי כמות המוזמנים, כמות האלכוהול במקרה הזה לא מוגבלת.

הבר שהוא מציע הוא מאוד עשיר אבל כנראה הרוב המוחלט ישתה וודקה ווויסקי.

מצד שני תמיד אנחנו רואים שכולם הולכים קונים אלכוהול בחוץ ומביאים, וכאן נכנס הנושא של לקחת ריזיקה, כי אם אני מביא ונגמר אז אין עוד שתיה ברחבה.

מה אתם מציעים לעשות? מה הכמות הדרושה לי במקרה הזה?

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיכנס לקבוצות בפייסבוק או לאתר יד2 אנשים מוכרים בקבוקים סגורים מחתונות שנשארו להם. האולם סתם מנסה למכור לכם

או שתיגש לחנויות יבואן כמו "אקרמן" ותמצא שם במחירים יותר זולים . לגבי הכמות תתייעץ בחנות

בסוף הרבה כמוך קונים יותר ומוכרים ברשת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני מכיר את הנושא הזה,

אבל השאלה האם בשביל להיפטר מהכאב ראש, אולי המחיר הזה שהוא מציע לי מספיק טוב, כי זה ללא הגבלה.

ללכת לסחוב, להחזיר, לקנות, לפרסם, בלאגן שלא בא לי להתעסק איתו אחרי ולפני חתונה

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקר בצורה מטורפת.

לשם השוואה לי חברה חיצונית הציעה ב18 שח לאדם (כמובן אלכוהול איכותי) ועדיין יצא לי זול בסדר גודל של 1000 ש"ח לקנות לבד וזה כולל ספייר לא קטן שאני יכול להזדכות עליו.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמצא חבר שמבין באלכוהול מבחינת הכמויות הדרושות, שב איתו ותרכיבו רשימה.

כנס לאתר של פאנקו, תכניס את כל מה שאתה צריך לעגלה ותראה אם זה יוצא לך יותר זול (אני מאמין שכן, בפער משמעותי).

כשאני התחתנתי (לפני שנתיים), הזמנתי דרכם כמות לקצת יותר מ-200 איש. הרשימה והחשבון הסופי למטה. בסוף החזרתי להם סחורה בשווי של בערך 1000 שקל, אבל זה בגלל שזאת הייתה חתונת צהריים ולא שתו ממש הרבה. שים לב גם שזה לא כולל בירות ואלכוהול זבל לקוקטיילים, שהוזמנו בנפרד דרך שירותי בר חיצוניים, אלא רק את הדברים ה"איכותיים".

לגבי פאנקו עצמם, השירות היה מעולה. המשלוח הגיע תוך יומיים-שלושה, וכשהגעתי להחזיר (הם מקבלים חזרה בקבוקים סגורים ומחזירים לך 100% מהמחיר) לא היו שום ויכוחים או מריחות, לא ניסיונות לקנות משהו אחר, כלום. הגעתי, פרקתי, לקחו אשראי, זיכו, ושיהיה יום טוב.

מאז קניתי דרכם עוד מספר פעמים, תמיד המחירים נמוכים משמעותית משאר המקומות שראיתי, המשלוחים מהירים ואף פעם לא היתה שום בעיה.

Screenshot_1.jpg

*אתה עדיין יכול להתחרט. עוד לא מאוחר מדי.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים ששילמת מאוד גבוהים ביחס למה שניתן לקבל היום, ניתן להשיג ליטר ואן גוך בטעמים ב115-120 שח, וגם גרייגוס/בלוגה באותו המחיר

(זה סתם בשביל שתקבל קנה מידה למחירים שאתה אמור ״להוציא״), אלו מחירים שברוב המקומות שבדקתי בהם נותנים לאירועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה לפני שנתיים וקצת. אז המחירים היו מאוד סבירים. יכול להיות שהמחירים היום עוד יותר נמוכים, אבל כמו שכתבתי, מאז עשיתי עוד הזמנות והמחיר היה נמוך יותר מכל המקומות האחרים.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...