Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיוויק 2005 תקלת EGR

vovahodosh
שימו לב! השרשור הזה בן 1658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

יש לי הונדה סיוויק שנת 2005 וכבר זמן מה שמופיעה לי תקלת EGR (עשיתי סריקה לאוטו גם עם אפליקצית אנג'י וגם במוסך )

החליפו לי כבר פעמים EGR ( מפירוק ) אך התקלה ממשיכה , נורה נדלקת ונכבת רנדומלית כמעט. מישו נתקל בבעיה דומה ? מה אפשר לעדות הלאה

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Egr לא שמים מפירוק זה שסתום שנוטה להתמלאות בלא מעט פיח. בכל מיקרה תנקה הייטב את השסתום ותחזיר ותבדוק שאין בעיה בחיווט שמיתחבר לשסתום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון :

אז ניסיתי כמה דברים כמו ניקיון של ה EGR ( אתמול 10/9/2019), כמו בסרטון הזה :

בנוסף בדקתי חשמלית אם ה EGR תקין ( נמצא תקין ) ע"פ הסרטון הזה :

הנורה שוב נדלקה.

הערה : עשיתי ראש מנוע בערך לפני 20,000 ק"מ ( עקב התחממות יתר הלך האטם ונוזל הרדיאטור נכנס לראש מנוע )

לא יודע מה לעשות הלאה ? מה אתם ממליצים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר מחקר לא קטן בפורמים של הונדה בחו"ל גיליתי שהבעיה יכולה להיות בסעפת יניקה. גיליתי שלפעמים שמים אטם לא תואם מקורי ואז חסר בו חירור לזרימת הגזים . כמו סירטון הנ"ל : ( דקה 19:00 )

תקלת ה EGR החלה זמן קצר לאחר הטיפול ראש מנוע.

המוסכניק שלי טוען שכשעשה לי ראש מנוע הוא לא החליף את האטם המקורי של הסעפת יניקה אלא רק ניקה את הישן ( המקורי ) והחזיר אותו למקום.

כך שזה שולל לכאורה את הטענה שלי שהאטם לא נכון.

עכשיו הוא ממליץ לי לעשות "אינפוזיה" כדי לנקות את הפיח מכל המערכות. ( מכיוון שחדרו מים של הרדיאטור לראש נוצר הרבה פיח במערכת )

מה אתם אומרים ? מה אתם ממליצים לי לעשות הלאה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת קוד תקלה שהתקבל וחבל כי למע זו יש כמה קודי תקלה שחלקם מתיחסים למעגל החשמלי של השסתום (control ׂ) וחלקם למעגל הזרימה (flow ) שזה כיוון אחר באבחון רק צריך להבין את התקלה .

בעם אכן התקלה היא p0401 התמקד בזרימה במעגל ולרוב תמיד החסימה נמצאת במעגל הזרימה ממקום חם לקר ששם נוצרים השאריות שחוסמות לבסוף שזה בכניסה לסעפת היניקה במעגל הגז הממוחזר.

אין מה לעשות ואי אפשר להמנע מזה ושום תוסף בישום כזה או אחר לא יפתור את התקלה עד אשר תסיר את החסימה לגמרי והמשוב מהחיישנים שבודקים זאת היה בתחום המפות התקין של המחשב.

חיים יוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון סליחה לא ציינתי את התקלה. אכן התקלה היא P0401 egr insufficient flow detected.

ה egr עבר ניקיון יסודי כמו בסרטונים למעלה.

מה השלב הבא ? לפתוח סעפת יניקה ולנקות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השלב הראשון הוא להבין מה התקלה ולפי זה לפעול .

אתה מבין כעט שהתקלה היא תוצאתית ולא הרכיב עצמו.

אני לא זוכר זוכר איך המעגל בהונדה של מיחזור גזי הפליטה מורכב האם דרך צינור מהשסתום לסעפת או דרך תעלה פנימית בסעפת וזה גם לא רלוונטי , מה שחשוב זה שאתה תבין את התקלה ותפעל נכון - וזה לנקות את המעגל - צנרת,תעלה וכו מהשסתום לסעפת ואם זה אומר לפרק סעפת ולראות פיזית אם המעבר חסום חלקית - עשה זאת כפי שציינתי לרוב החסימה היא ממקום חם לקר בכניסה לסעפת של מעגל הזרימה .

בהצלחה

חיים יוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...