Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם קיים שרות אחר לחנייה כמו פנגו?

avz
שימו לב! השרשור הזה בן 1695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח לדעת האם קיים - ואם כן איזה, שרות לחנייה כמו זה של פנגו. לטעמי, השרות של פנגו מזעזע. אם צריך לפנות אליהם, ההמתנה עד שעונים ארוכה כמו הגלות, חשבוניות עבור החיובים הם לא שולחים אלא רק את החיובים בכרטיס האשראי כך שאין אפשרות לדעת בגין מה החיוב. אם יש חברה נוספת, אשמח לעבור אליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

cellopark

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת האם קיים - ואם כן איזה, שרות לחנייה כמו זה של פנגו. לטעמי, השרות של פנגו מזעזע. אם צריך לפנות אליהם, ההמתנה עד שעונים ארוכה כמו הגלות, חשבוניות עבור החיובים הם לא שולחים אלא רק את החיובים בכרטיס האשראי כך שאין אפשרות לדעת בגין מה החיוב. אם יש חברה נוספת, אשמח לעבור אליהם.
בס"ד

אני מסכים איתך שההתנהלות שלהם לוקה בחסר.

באפליקציה בכל אופן, אתה יכול לראות בדיוק על מה חייבו אותך

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבוניות עבור החיובים הם לא שולחים אלא רק את החיובים בכרטיס האשראי כך שאין אפשרות לדעת בגין מה החיוב. .

יש באפליקציה עצמה תחת הגדרות את כל החשבוניות ופירוט כל החניות, אפשר משם לשלוח את זה למייל.

משתמש בפנגו הרבה שנים, אף פעם לא הייתי צריך לפנות לשרות שלהם או להתקשר טלפונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר היו כאן דיונים על ההתנהלות הנלוזה של פנגו.

כאן וכאן

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בשירותיהם כבר כמה שנים, עד כה ללא תלונות. צריך להתרגל לממשק, בעיקר להחלקה. ויש גם דבר נחמד - צילום המכוניות לצורך זיהוי. טוב למי שמשמתש עבור כמה מכוניות ולא רוצה לזכור מספרי רישוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו בעיה יש בפנגו חוץ מחשבוניות באפליקציה וחיוב חודשי?

בסוף חניה אתה רואה את החיוב על החניה וזה נאסף

אני לא חונה כמעט על כחול לבן אז משתמש באפליקציה פעם בחודש או חודשיים ולכן מקבל חיובים פעם בכמה חודשים.

עד כה לא ראיתי חיובים מוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא את הקישורים שלי מאתמול. בקצרה - חיוב על שירותים שלא ביקשת, ואיתור מאוחר של החיובים כיוון חשבונית נשלחת אחת לחצי שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסלופארק צריך להיזהר שלא ללחוץ על הבאנר/כפתור אדום שמופיעה לך באופן קבוע באפליקציה,

כי זה ירשום אותך אוטומטית לשירות שקר כלשהו בתלשום. ייאמר לזכותם שההרשמה גוררת אחריה

צלצול אישור ממחלקת הלקוחות שלהם, ואם לחצת על זה בטעות, קל לבטל והם לא עושים בעיות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בפנגו אפשר להצטרף בטעות לחבילת שרותים שעולה 6.90 לחודש, כמו סיום חניה אוטומטי עם תחילת תנועה, תשלום אוטומטי בחניונים ועוד. פשוט לשים לב ולא ללחוץ על אייקונים בלי לקרוא מה כתוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר הסבר קצר לאיך האפלקציות האלה עובדות?

אני מתנייד בעיקר בתח"צ, וכשאני עם הרכב ויש צורך לחנות בכחול לבן (ממש פעם ב) תמיד משלם מזומן ומקבל פיתקית שאותה אני שם על הדשבורד.

איך האפלקציה מחליפה את הפעולה הזו?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...